UKRAINA – SŁAWIAŃSK PRZED SZTURMEM

eew

UKRAINA – SŁAWIAŃSK PRZED SZTURMEM

Ukraina – Powstańcy pospolitego ruszenia w Sławiańsku pożegnali się ze swoimi bliskimi i krewnymi i oczekują decydującego szturmu. Do Sławiańska ściągnięto doborowe oddziały armii ukraińskiej, wyposażone w “Uragany” i “Smiercze”. Wróg dysponuje kolosalną przewagą w sile ognia i gotów jest zetrzeć z powierzchni ziemi miasto. Jeden z powstańców pospolitego ruszenia, ochotnik z Rosji, Alieksiej Dobyczin, przesyła wszystkim Rosjanom pozdrowienia z ruin nowego Stalingradu.

Sławiansk, dzisiaj 12:43

Dowództwo rozdaje placówkom na wysuniętych rubieżach całą broń jaka pozostała w dyspozycji. Wszyscy oczekują na szturm ukro-faszystów. Tylko, że z nimi nie mamy czym wojować ponieważ z automatami przeciwko czołgom i innej broni pancernej za bardzo się nie powojuje. My, ruscy powstańcy, pospolitego ruszenia Sławiańska, pożegnaliśmy się ze wszystkimi swoimi bliskimi i krewnymi. I niechaj wybaczą mi ci, których kiedykolwiek obraziłem i skrzywdziłem. Bóg mnie osądzi! Wybaczcie! Z Bogiem!

Alieksiej Dobyczin: “Jeżeli wszyscy staniemy do modlitwy to wróg nie wytrzyma i zacznie ustępować”.

Źródło: http://3rm.info/48565-opolchency-v-slavyanske-prostilis-so-svoimi-blizkimi-i-zhdut-reshayuschego-shturma-vraga.html

Data publikacji: 4.07.2014

Przekład: RX

Za: www.wolna-polska.pl

Trackbacks/Pingbacks

  1. Ukraina - wojna domowa (aktualizacja 15-07-2014) | Orthodox Poland - Prawosławni Katolicy - 15/07/2014

    […] gazetawarszawska.eu/2014/07/04/ukraina-slawiansk-przed-szturmem/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE