Przeciwko Kołomojskiemu przeprowadzono obrządek śmierci

Izraelscy Żydzi rozwiązują problem radykalnie.

Przeciwko Kołomojskiemu przeprowadzono obrządek śmierci

Kolo

22.6.2014 r.

Obrzęd ten ma jeden sens – oddzielić duszę od ciała człowieka, który czyni zło. To ostatni sposób, aby go powstrzymać.

 

Jednym z występujących na wiecu w Gorłowce powiedział, że przeciwko Igorowi Kołomojskiemu (gubernator województwa Dniepropietrowskiego i jeden z głównych ukraińskich oligarchów) został przeprowadzony rytuał “pulsa de nura”, więc jego dni są policzone. Rytuał ten był prowadzony również przeciwko byłemu premierowi Izraela Arielowi Sharonowi, po którym zapadł on w śpiączkę i zmarł osiem lat później.

 

Jak wyjaśnia rabin Mosze Ze’ev Pizem obrzęd “pulsa de nura” jest obrzędem kabalistycznym, nazwa przekłada się od słów aramejskich “cios ognia.”

 

“Ten obrządek oddziela ludzką duszę od ciała, jest on bardzo niebezpieczny również dla tych, którzy go przeprowadzają, ponieważ jeżeli oni nie maja racji, to umierają w strasznych męczarniach”, – mówi rabin.

 

Również według jego słów, obrzęd odbywa się tylko w wyjątkowych okolicznościach i tylko przeciwko tym, kto czyni zło wobec narodu izraelskiego. Z powodu różnic politycznych lub po prostu, z samej chęci, przeprowadzenie obrzędu jest niemożliwe.

 

“Chcę powtórzyć – jeśli zło grozi naszemu narodowi, to tylko wtedy można przeprowadzić ten obrzęd. Obrzędu “pulsa de nura” dokonują tylko najwyżsi duchowni Izraela, są oni naszymi nauczycielami, którzy poznali tajemnice wszechświata, a nie ludzie, którzy żyją tylko w naszym świecie materialnym. Ci ludzie, którzy próbują zrozumieć chytrości labiryntu politycznego, nie mogą przeprowadzać rytuału. Nasi nauczyciele nie mają nic przeciwko ofierze tego obrzędu, przecież są oni daleko od światowego życia, a ten obrzęd zawsze się odbywa tylko w imię narodu izraelskiego “- konkluduje Mosze.

 

Z portalu „Moskwa III Rzym”:

 

Израильские евреи решают проблему радикально. Против Коломойского провели обряд смерти

 

http://3rm.info/48011-izrailskie-evrei-reshayut-problemu-radikalno-protiv-kolomoyskogo-proveli-obryad-smerti.html

 

19.6.2014, 04:43

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

Kilka komentarzy dot. tematu:

 

*/ Smotriaszczij (20 czerwiec 2014 22:09)

Ze słów Edwarda Hodosa wynika, że nad nim też ten rytuał przeprowadzono!

 

**/Aleksandr W (20 czerwiec 2014 23:57)

„Obrzędu “pulsa de nura” dokonują tylko najwyżsi duchowni Izraela…”

Pulsa de nura – to rytuał czarnej magii, w którym metodami magii dokonuje się zło. I jeśli robią to “tylko najwyżsi duchowni Izraela,” to mówi tylko o tym, że ci “duchowni” – są czarnymi magami wysokiego wtajemniczenia. Jedni sataniści chcą zabić innego satanistę. Zło w świecie od tego tylko rośnie.

 

***D620 (21.6, 00:02)

Hodos mówił, że przeciwko Stalinowi tez był przeprowadzony taki rytuał

 

****Ewdokija D. (21.6, 05:09)

А czym się naraził Kołomojski Izrealitom wysokiego stopnia uświęcenia, z czym wszedł im w drogę, ciekawe? Procentami od zysku swoich biznesów nie podzielił się? Albo tym, że zadania w sprawie oczyszczenia terytorium Południowego Wschodu nie zdołał wykonać w ustalonym przez nich czasie?

 

*****sergjakowlev (21.6., 08:20)

Czytałem kiedyś, że jeszcze podczas omawiania możliwości utworzenia państwa Izrael, część Judejczyków – ortodoksów twierdziła, że tego nie można robić, nie można wracać do Palestyny, nie można ludzkimi rękoma odbudowywać to, co zniszczył Bóg. Mówili: „tam wszyscy zwariujemy…” Sharon, na krótko przed swoja chorobą, w towarzystwie żołnierzy dwukrotnie wchodził na Górę Świątynną, wejście na którą dla Żydów jest zabronione pod strachem przekleństwa i nieuchronnej kary… Oni symbolicznie „zakładali kamień” dla budowy Trzeciej Świątyni…”

 

******Smotriaszczij (21.6, 09:12)

W powieści o kupcu Kałasznikowie opisuje się tak zwane działanie spotkaniowe lub antidotum na żydowski obrzęd. Nad Carem Nikołajem II Żydzi próbowali przeprowadzić analogiczny obrzęd, aby Żydzi nie byli powoływani do służby w armii!

 

Od tłumacza:

O rytuałach, o których piszą blogowicze, pisze również Eduard Hodos w swoich książkach. Oto kilka zdań z opracowania pod tytułem „Eduard Hodos (2). CHABAD OGŁASZA: CAŁA PRACA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. MOSHIAH (MESJASZ) JUŻ TU JEST”, które jest umieszczone na stronie Gazety Warszawskiej.

 

[…] „Sekta Chabad stosuje satanistyczno – kabalistyczny rytuał „Pulsa denura” („cios ogniem”) w celu likwidacji niewygodnych przywódców politycznych. Za jego pomocą zostali zabici I.W.Stalin, premierzy Izraela Rabin i Sharon. „Pulsa denura” czytana jest rzadko, kilka razy na sto lat i zwykle na Żydów i na posiadających krew żydowską”.

Rytuał ten był zastosowany także przeciwko Eduardowi Hodosowi, o czym powiedział mu szef ukraińskiej bezpieki (SBU).

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE