Najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie

 

22 czerwca:

Najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie

Kolo

 

W Waszyngtonie zdano sobie sprawę, że czas gra na stronę Rosji. Dlatego na najbliższe dwa – trzy dni zaplanowano wydarzenie, które może wnieść radykalny przełom w rozwoju konfliktu ukraińskiego. W Waszyngtonie są przekonani, że w ten sposób uda im się zmusić Rosję do interwencji.

Poroszenko otrzymał zalecenie wzmocnienia miłującej pokój retoryki o zawieszeniu broni, podczas gdy stacjonujący w węgierskim Debreczynie i Miszkolcu rosyjsko języczni najemnicy PMC «Academi» są postawieni w stan gotowości do wymarszu.

Począwszy od dnia 20 czerwca najwyższą aktywność obserwowano w Miskolcu. Broń i wyposażenie ładuje się do samochodów ciężarowych, z czego połowa – to wojskowe, a druga połowa – cywilne. W każdej chwili jeszcze można obserwować od 60 do 80 samochodów pod załadunkiem.

Przygotowuje także skład pociągu kolejowego. Mówimy o przerzuceniu na Południowy Wschód Ukrainy około dziesięciu tysięcy wspaniale wyposażonych bojowników, nie licząc personelu sztabów i zaopatrzenia. Wydano im mundury ukraińskie (możliwe, że także rosyjskie). Moje źródła przekazały treść otrzymanego przez personel PMC instruktażu.

Postawiono przed nimi zadanie rozpoczęcia na wielką skalę etnicznej czystki ludności rosyjsko języcznej. Szczegóły podam poniżej. Proszę wziąć pod uwagę, że nie mam zwyczaju używania takich określeń jak “faszyści”, “ludobójstwo” czy “czystka etniczna” w sensie przenośnym, albo jako inwektyw.

Od początku czystek etnicznych amerykańska maszyna propagandowa rozpocznie kampanię pudrowania mózgów społeczeństwa europejskiego. Zostanie ogłoszone, że masowe zabójstwa są popełniane przez wspieranych przez Rosję separatystów. Celem nie jest przekonanie zachodniego społeczeństwa, że to jest rzeczywiście tak. Wystarczy zasiać wątpliwości i wywołać dezorientację.

Operacja jest zaplanowana w ten sposób, aby słabo zorientowani w sytuacji przedstawiciele zachodnich mediów nie zdążyli należycie rozeznać, kto się komu przeciwstawia. Przy tym u rosyjskich korespondentów powinno się stworzyć wrażenie, że bestialskich zbrodni dokonują Ukraińcy. W celu zamaskowania operacji na Zachodniej Ukrainie prowadzi się intensywny pobór rekrutów, rodziny których już zorganizowali w Europie akcję ażiotażnego popytu na używane kamizelki kuloodporne, począwszy od 4 klasy ochrony.

Powtarzam: Zadanie polega na tym, aby wywołać falę oburzenia w Rosji z powodu “ukraińskich zbrodni” i zmusić rząd do wprowadzenia wojsk, po czym będzie można ogłosić, że wydarzenia te zostały sprowokowane przez Rosję, aby uzasadnić inwazję.

Intensywność i czas trwania rzezi powinny zapewnić taki stopień oburzenia narodu Rosji, że każdy apel do międzynarodowych instancji z żądaniem skierowania na Południowy Wschód Ukrainy niezależnej komisji śledczej byłby odebrany jako słabość Kremla, jeżeli nie zdrada. Należy również uwzględnić, że zdecydowana większość tych specjalnie dobranych i wyszkolonych najemników w różnym stopniu włada językiem rosyjskim.

Czasu praktycznie już nie ma. Należy skoncentrować działania w dwóch kierunkach:

1. Przekonać wszystkich, kogo będzie można podłączyć na trasie przejazdu z węgierskiego Debreczyna i Miszkolca w kierunku Doniecka i Ługańska ciężarówek i pociągów z najemnikami, do gromadzenia i rozpowszechniania zdjęć i materiałów video. Można to i należy rozpocząć natychmiast.

2. Jeśli przez zebranie dowodów nie uda się uzyskać odwołania amerykańskiej operacji, dotyczącej organizacji ludobójstwa rosyjskiej i rosyjsko języcznej ludności na Ukrainie, to trzeba będzie przekonać siły samoobrony Donieckiej i Ługańskiej Republik, aby opuściły swoje stanowiska, których i tak nie zdołają utrzymać i zająć się ratowaniem ludzi. Później będzie można dokonać przegrupowania zgodnie z nową sytuacją.

Wymagana jest ewakuacja instytucji dla dzieci, osób starszych, tych kobiet, które nie są w stanie do noszenia broni, ale co jest szczególnie ważne i szczególnie skomplikowane – szpitali i klinik. Szczególny nacisk podczas instruktażu najemników był robiony na zdobycie szpitali i zabijanie wszystkich pacjentów.

Jeżeli nie uda się na czas zebrać dowodów dla międzynarodowego trybunału, to zapobiec tragedii będzie bardzo trudno. W chwili obecnej DRL i ŁRL nie mają wystarczających środków, aby zatrzymać dziesięć tysięcy uzbrojonych po zęby i wspaniale wyszkolonych zbójów z doświadczeniem bojowym. Szczególnie, jeśli się weźmie pod uwagę, że ich głównym celem – nie są punkty blokady dróg, i inne chronione obiekty, a ludność cywilna, zwłaszcza jej najbardziej bezradna część.

Nadal będę utrzymywał łączność ze źródłami w obozie wroga i będę przekazywał wszystko, czego uda się dowiedzieć dodatkowo.

 

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

 

Политика Новороссии. 22 czerwca: najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie

 

22 июня: наёмникам поручили этническую чистку русских Украины

 

http://novorus.info/news/policy/23986-22-iyunya-naemnikam-poruchili-etnicheskuyu-chistku-russkih-ukrainy.html

 

Dzisiaj, 22 czerwca, 09:52  |  Kategoria: Polityka, Kolumna Redaktora Naczelnego

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

22.6.2014

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE