Watykan: Imam Modli się o zwycięstwa nad niewiernymi

Rzym. Na ostatnim spotkaniu modlitwy o pokój w Ziemi Świętej ma imam w Watykanie do “zwycięstwa nad niewiernymi” modlił się (zdjęcia). Dziennikarz Hamed Abdel-Samad, który płynnie mówi po arabsku, w przeciwieństwie do naiwnych zrób gooders całym świecie idealnym, a zwłaszcza ideologii wielokulturowości Koran wie najlepiej, pisze na swojej stronie na Facebooku : “W ogrodzie Watykanu decyduje muzułmaninem Duchowe jego modlitwa z wersetu: Niech Bóg pomoże nam do zwycięstwa nad niewiernymi! Wzywam, że modlitwa o pokój! “

kath.net pisze:

W poniedziałek, Arab Network News Al Arabiya wideo wydała fragment spotkania w Watykanie. Nagłówek brzmi: “Imam cytuje Koran po raz pierwszy w Watykanie” film pokazuje modlitwy muzułmańskiego duchownego z arabskimi napisami. Al Arabija, ale nie daje żadnych informacji na temat Koranu lub umieścić konkretne treści.

Na wtorek Hamed urodził się i wychował w Egipcie Abdel-Samad potwierdził jego wpis z niedzieli. Radio Watykańskie zaprzeczyć, że duchowni muzułmańscy modlili się do zwycięstwa nad niewiernymi, on pisze. Następnie cytuje werset 286 drugiego sura Koranu, który kończy się słowami: “Jesteś naszym Protector, pomóż nam przeciw ludowi niewiernych!” Na zamówienie potwierdzone Abdel-Samad, że śledził ceremonię w telewizji. Zrozumiał, Arabski i wiedział cytowanego Koranu oraz. Szejk to się być może w dobrej wierze, because’ll również powiedział w punkcie, że wszyscy prorocy są równe. Jednakże oni również pokazać, jak problematyczne są Koran przytacza legitymizować spokój, pisze w konkluzji.

Historyk i autor Michael Hesemann potwierdziła na swojej stronie na Facebooku, przyjmuje oświadczenia Hamed Abdel-Samad. Muzułmanie mieli organizatorzy “złośliwe oszustwo”, pisze dosłownie. Oprócz nieszkodliwe składać modlitwy Imam zaczął od drugiego sura Koranu do quote’ll opowiedział się Boga do zwycięstwa nad niewiernymi. Odmowa Radia Watykańskiego wyjaśnił Hesemann z faktem, że nie nikt nie wiedział, Koran lub arabskiego słowa. Oświadczenia Imama, ale są udokumentowane i możliwe do zweryfikowania przez nagrań wideo. Podsumowując, Hesemann podziękował tym, którzy pomogli mu w wykrywaniu i ma nadzieję, że to “oszustwo” pomoże zrozumieć islam.

Kiedy w końcu, są nasi przywódcy Kościoła i ludzi prasowych czoła rzeczywistości i zobaczyć islam, co to jest? Perfidny mikstura kłamstwa, kłamstwa i pogardy dla ludzkości w płaszczykiem religii.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE