Rytualna wojna na Ukrainie

Rytualna wojna na Ukrainie.

Rozpoczął się szturm Ługańska

Ритуальная война на Украине

 

3 czerwca, 2014

ukra134rr

Rankiem 2 czerwca oddziały ochotników z Ługańska zaatakowały oddział straży granicznej w osiedlu Mirnyj, na przedmieściu Ługańska dokąd, według ich świadectw, zamiast żołnierzy służby zasadniczej zostały wprowadzone oddziały Gwardii Narodowej.

 

Informowano o kilku zabitych i po około piętnastu rannych z obu stron. Po obiedzie punkt straży granicznej został zdobyty, ponad 100 ukraińskich żołnierzy straży granicznej poddało się ochotnikom. Natomiast obsługa prasowa Państwowej Służby Granicznej poinformowała, że po krótkotrwałym zaciszu, strzelanina w okolicy ługańskiego oddziału straży granicznej znów się wznowiła.

 

Przed wieczorem tego samego dnia ukraiński samolot bojowy dokonał rakietowego uderzenia na centrum Ługańska. Rakiety trafiły w skwer, plac przed budynkiem i w sam budynek Ługańskiej Administracji Państwowej, przejęty przez powstańców. Według informacji mediów ługańskich zginęła Archipowa, Minister Zdrowia Ługańskiej Republiki Ludowej. Dzień wcześniej miała urodziny. Są inni zabici (co najmniej 5 osób, głównie kobiety) i wielu rannych. Wszyscy, którzy ucierpieli – mieszkańcy miasta i osoby państwowe, to jest pilot samolotu i ci, którzy wydali mu rozkaz, są przestępcami wojennymi.

 

 

Ukraińscy urzędnicy natychmiast ogłosili, „że terroryści wysadzili się sami” z powodu nieostrożnego obchodzenia się z bronią i materiałami wybuchowymi. Ale jest video zarówno samego samolotu jak i ataku rakietowego. Nowe niewinne ofiary, nowy akt eskalacji nienawiści…

 

Jeżeli po tym ktoś powie, że władze w Kijowie nie porozumiały się z Putinem i że nie prowadzą świadomie tej rzezi, celowo skierowanej przeciwko Słowianom, ten po prostu jest ślepy. Dopóki trwa długa wojna w Noworosji, władze kijowskie mogą z powodzeniem odwracać uwagę swojej ludności od ruiny gospodarczej i bezrobocia we własnym kraju. Ukraińcy będą popierać oligarchę Poroszenkę, który był najlepszym przyjacielem i sponsorem Janukowycza. Zwolennicy Putina również mogą być spokojni o swoją władzę, dopóki elementy aktywne w Rosji pomagają Donbasowi. Nadworne media i głupcy aktywnie modelują przestępcy Wowie (zdrobniale od Wołodia – od tłum.) obraz obrońcy Rosjan i męża stanu. I jednym i drugim oraz światowym elitom zakulisowym, które stoją za reżimami zarówno w Federacji Rosyjskiej jak i na Ukrainie, jest korzystnie, żeby jak najwięcej zakładów pracy i budynków w tym uprzemysłowionym regionie Ukrainy zostało zburzonych, żeby jak najwięcej Słowian zostało zabitych, żeby jak najwięcej Rosjan i Ukraińców zaczęło nienawidzić siebie. I krok po kroku realizują oni swój satanistyczny zamiar.

 

Rzeź rytualna, niestety, trwa.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

3.6.2014

 

 

http://ronsslav.com/14930/

 

+++

 

Więcej zdjęć i informacji o wydarzeniach  dnia 3.6.2014 – poniższy link.

 

Chronologia wydarzeń wojennych na Ukrainie w dniu 3 czerwca 2014 r.

Хронология военных событий в Украине за 3 июня 2014

 

Ukraina ogłosiła o rozpoczęciu na wielką skalę operacji wojskowej w Ługańsku

Украина заявила о начале полномасштабной силовой операции в Луганске

 

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/1263-hronologiya-voennyh-sobytiy-v-ukraine-za-3-iyunya-2014.html

 

3.06.2014r. 12:30

 

[…]

 

Sławiańsk

Minister Spraw Wewnętrznych ogłosił rozpoczęcie ataku na Sławiańsk. Armia ukraińska szturmuje Sławiańsk, kolumna techniki wojskowej usiłuje przedrzeć się do centrum miasta, aby mieć nad nim kontrolę. Osiedle Siemionowka pod silnym ostrzałem…

„Rano, około 5.00, armia ukraińska dokonała ostrzału artyleryjskiego Sławiańska. Potem rozpoczęła się walka od razu na kilku posterunkach przed miastem” – poinformował przedstawiciel sztabu.

W niebie nad miastem pojawiło się lotnictwo. Według słów Arsena Awakowa obecnie trwa intensywny ostrzał z obu stron. Ochotnicy pospolitego ruszenia podbili kilka ukraińskich BTR-ów (transporterów opancerzonych).

 

Kramatorsk

W Kramatorsku trwa zaciekła walka, słychać wybuchy w pobliżu lotniska – 3.06.2014

 

Siewierodonieck

03.06.14 г. Siewierodonieck. Wyraźnie słychać wybuchy. Wybuchy szły falami, wpierw z oddali, potem bliżej i bliżej. W jednej serii było około 4-5 wybuchów, potem przerwa 2 minuty i znów. Początek 4:06, koniec – ok. 4:50.

 

Jasnogorka

Poważne potyczki wojsk odbyły się w Jasnogorce.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

3.6.2014 r.

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE