Szok: żyd korumpuje szwedzkiego parlamentarzystę (nagranie)

Video ukazuje szwedzkiego posła  Julia´e  Kronlid, która otrzymuje szczegółowe instrukcje od żydów na temat taktyki jaką należy przyjąć podczas poszczególnych glosowań (program polityczny) w Szwedzkim parlamencie.

Żyd – w ramach SJD (szwedzko-żydowski dialog) podaje posłance J. Kronlid “7 – punktowy program”, który partia “chrześcijańska ma przyjąć jako swój”, a “zgodny z interesami  Izraela”.

Ten żyd instruktor, w mycce na głowie, siedzi w biurze poselskim Kronlid, a przybył tam w towarzystwie drugiego żyda przebranego za araba (ostatnie klatki na filmie), żyd peroruje, a szwedzka poseł do parlamentu   posłusznie kiwa głową ev. coś dodaje – rezolutnie –  od siebie, za co żyd instruktor nagradza ją  słowem aprobaty.

Warte podkreślenia jest to, że Kronlid jest członkiem partii “Sverigedemokraterna”  (skrót SD)   –      http://sverigedemokraterna.se.

SD uchodzi za partię ksenofobiczną, rasistowską i antysemicką.

Sceny z filmu nie są jednakże niczym zaskakującym!

Takie żydowskie pouczenia przyjmowane są z posłuszeństwem – ukazanym na tym filmie –  przez papieży, premierów i ministrów, a nie mówiąc już o dziennikarzach.

Na –  http://gazetawarszawska.com/2014/05/28/bergoglio-caluje-zydow-po-rekach/  – filmie widać jak Bergoglio musi odsłuchać modlitwy rabina – pozycji stojącej –  a może usiąść dopiero po wyraźnym zezwoleniu danym mu na to przez innego żyda.

W tym wszystkim arcyciekawe jest faktycznie to, że obecnie mamy na ekranie idealny dokument filmowy z takiej przestępczej narady „dialogu”, a z pewnością i ekumenizmu . Jest to idealny – teoretyczny-  dowód totalnej korupcji w państwie europejskim, o deklarowanej otwartości, oraz bezkorupcyjnosci – jakim rzekomo ma być Szwecja.

Słowo po słowie, gest po geście widzimy ordynarne przestępstwo: pozaprawny wpływ obcego państwa , obcej siły, obcej religii, obcych zasad etyczno-moralnych na  parlament “suwerennego państwa” , totalny bezwstyd prezentowany nie tylko przez żyda w mycce, ale – co bardziej – posłanki parlamentu.

 

A jak jest to w Sejmie?

 

(-) Red. Gazeta Warszawska.

 

 

 

One Response to Szok: żyd korumpuje szwedzkiego parlamentarzystę (nagranie)

  1. veritas 02/06/2014 at 02:31 #

    Kto służy międzynarodowemu żydostwu?

    Na usługach swych mamy ludzi wszelkich poglądów, wszelkich zasad odnowicieli monarchii, demagogów, socjalistów. Wszystkich zaprzęgliśmy do pracy. Każdy z nich na swoją rękę toczy jak czerw resztki władzy, usiłuje obalić cały ustalony ład. Wszystkie państwa są przemęczone wskutek działań tych: wzywają pokoju, gotowe dla niego poświęcić wszystko, lecz my im pokoju nie udzielimy, dopóki jawnie i kornie nie uznają naszego nadrządu międzynarodowego.
    “Protokoły Mędrców Syjonu” czyli…
    Protokoły Lucyfera

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE