Władze Krymu i Noworosji: Prezydent Poroszenko (Walzman) – to koniec resztki Ukrainy.

Władze Krymu  i Noworosji

Prezydent Poroszenko (Walzman) –  to koniec resztki Ukrainy.

Złodziejska dynastia

4 -letni mołdawski Żyd Piotr Aleksiejewicz Poroszenko (z domu Walzman, ros. Вальцман,

44 -letni mołdawski Żyd Piotr Aleksiejewicz Poroszenko (z domu Walzman, ros. Вальцман,

24/05/2014 13:30

48 -letni mołdawski Żyd Piotr Aleksiejewicz Poroszenko (z domu Walzman, ros. Вальцман, który wziął nazwisko swojej matki) – urodzony w województwie odeskim – rwie się na prezydenta. Nie ma nic złego w tym, że Żyd może zostać prezydentem, oczywiście, że nie. Na przykład w Izraelu, wszyscy szefowie państwa – to Żydzi, i przy tym widzimy że to pomyślne państwo. Ale dlaczego Piotr Walzman ukrywa swoją narodowość? Dlaczego ogłasza się Ukraińcem, a do tego jeszcze ukraińskim nacjonalistą? Dlaczego popiera antysemitów – nazistów z Prawego Sektora i innych organizacji nacjonalistycznych?

Odpowiedź jest oczywista – to drań, złodziej i łajdak. I takim on się urodził, na nieszczęście dla wszystkich …

W każdej żydowskiej rodzinie jest swoja tajemnica, jedna lub więcej. W tym sensie rodzina Poroszenko – Walzman niczym od innych się nie różni. Jej członkowie nie lubią wspominać wydarzeń z połowy lat 80-ch ubiegłego wieku. I nie dlatego, że Piotr Poroszenko, który wstąpił w 1982 roku na wydział stosunków międzynarodowych i prawa międzynarodowego w Kijowskim Państwowym Uniwersytecie, uczył się źle. Wcale nie dlatego.

W 1956 roku Aleksiej Walzman, ojciec Piotra Poroszenko, ożenił się z Eugenią Siergiejewną Poroszenko i zmienił nazwisko z Walzman na Poroszenko. I to jeszcze, oczywiście, nie jest przestępstwem, chociaż już wyraźnie charakteryzuje Aleksieja Walzmana …

Nie jest tajemnicą, że w latach 80-ch w ZSRR pełnym kwiatem rozkwitło drobne złodziejstwo własności państwowej – pojawili się tak zwani “wynosiciele” (ros. “несуны”). I Aleksiej Iwanowicz stał się znany z powodu swojej “pomysłowości” i “przedsiębiorczości” właściwym organom.

11 czerwca 1986roku urodzony we wiosce Sofiany powiatu Izmajłowskiego województwa Odeskiego USRR Walzman A. I., Żyd, obywatel ZSRR wydalony szeregów członków KPZR w związku z niniejszą sprawą, posiadający wykształcenie wyższe, zdolny do służby wojskowej, żonaty, pracujący od 26 września 1977 roku do 9 grudnia 1983 roku jako Dyrektor Benderskiego Badawczo – Eksperymentalnego Zakładu Naprawczego, został aresztowany i znajdował się w śledztwie w oczekiwaniu na ogłoszenie wyroku.

Cóż takiego narobił nasz Aleksiej Walzman?

Został oskarżony o popełnienie przestępstw na podstawie art. 155, 123, 184, część 1, art. 220 część 2, art. 227 część 1 Kodeksu Karnego Mołdowskiej SRR i Kodeksu Karnego Rosyjskiej SFRR :

– “umyślne dokonanie dopisków w państwowej sprawozdawczości statystycznej oraz przedstawienie sfałszowanych danych sprawozdawczych o wykonaniu planów,” co wtedy było uważane za “działalność antypaństwową, przynoszącą szkodę gospodarce narodowej ZSRR” (art. 155 część 1 Kodeksu Karnego Mołdowskiej SRR);

– “Kradzież własności państwowej poprzez nadużycie swojego stanowiska służbowego, przywłaszczenie i straty, po uprzedniej zmowie grupy osób, powtórnie na sumę 2235 rubli 91 kopiejek” (art. 123, część 2 Kodeksu Karnego Mołdowskiej SRR w redakcji Dekretu Prezydium WS Mołdowskiej SRR z 24 grudnia 1982 roku.);

– “nielegalne nabycie mienia, uzyskanego w sposób oczywisty na drodze przestępstwa, popełnione na dużą skalę” (art. 220 część 2 Kodeksu Karnego Mołdowskiej SRR);

– “nielegalne posiadanie broni” (art. 227, część 1 Kodeksu Karnego Mołdowskiej SRR).

Wyrok był łagodny, nastał już czas wegetariański: “PIĘĆ LAT WIĘZIENIA Z KONFISKATĄ MIENIA, Z POZBAWIENIEM PRAWA ZAJMOWANIA STANOWISK KIEROWNICZYCH NA OKRES PIĘCIU LAT, Z ODBYCIEM KARY W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM OGÓLNEGO REŻIMU”.

To takie małe oszustwo prowincjonalne.

Jak w 1982 roku, na prestiżowy Kijowski Uniwersytet Państwowy, na najbardziej prestiżowy Wydział Prawa Międzynarodowego i Stosunków Międzynarodowych, mógł zostać przyjęty syn dyrektora niewielkiego zakładu przemysłowego z prowincjonalnego miasteczka Bender? Prawdopodobnie, aby to osiągnąć, rodzinie Walzmana – Poroszenko potrzebne były niemałe pieniądze.  Najprawdopodobniej pod koniec grudnia 1981 roku – na początku stycznia 1982 roku Walzman – starszy postanowił “pograć” z państwową sprawozdawczością statystyczną w celu wprowadzenia państwa w błąd i w ten sposób “lekko” się wzbogacić.

W 1983 roku  Aleksiej Poroszenko przeszedł do pracy na kierownika SPMK – 7 – trustu  „Mołdselchozmontaż” i przeniósł się do Tiraspolu.

Maleńki Tiraspol, maleńka SPMK, maleńka pensja… A synowie rosną!

Dlatego nic nie przeszkodziło sumieniu Aleksieja Poroszenko wynieść  z rodzimego przedsiębiorstwa  dwie szpule przewodu emaliowanego na sumę w wysokości 204 rubli i 16 kopiejek, kupić za taniochę  64 litry kradzionego spirytusu rektyfikowanego o łącznej wartości 1629 rub. 48 kop., rozcieńczyć go wodą i otworzyć niewielki biznes, zajmujący się sprzedażą substytutu alkoholu.

Przez podobne prace zgromadziło się PIĘĆ LAT WIĘZIENIA z konfiskatą mienia …

Oto w taki sposób po trochu i rozkradli nasz wielki potężny Związek Radziecki różni poroszenki.

Synek Aleksieja Walzmana – Piotr Poroszenko – wdał się zupełnie w swego ojca. Tylko czas nastał inny, i on rozkwitł w niepodległej Ukrainie jak pleśń na zepsutym bochenku chleba. Kradł wszystko. Dla tego cwaniaka nic nie było świętego. To się nazywa, że geny zrobiły swoje.

Teraz w kolejce u tego złodzieja jest nowe super zadanie – teraz zamierza on ukraść Ukrainę i sprywatyzować dla siebie stanowisko Prezydenta. Co prawda, jego Ukraina skurczyła się do rozmiarów Kijowa i województwa, ale Piotr Walzman jest gotów iść do końca. Jeśli będzie potrzeba zlikwidowania całego narodu Ukrainy dla swoich korzyści, to on jest gotów i na to. Przy czym gotów już od dawna. Możliwe, że jeszcze z tamtych czasów, kiedy przykładem w tej sprawie stał się dla niego Walzman – starszy.

 

Siergiej Kotwitskij,

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

http://novorus.info/news/vlast/14831-prezident-poroshenko-konec-ukraine-vor-syn-vora-vor-v-kvadrate.html

Tłumaczył Janusz Sielicki

26.5.2014 r.

 

 

+++

Z ostatniej chwili – po wyborach Prezydenta Ukrainy.

 

Poroszenko w pierwszym wystąpieniu: Żadnej federalizacji, integracja na Zachód, usunięcie powstańców z Donbasu

 

Ros.: Порошенко в первом выступлении: Никакой федерализации, интеграция на Запад, зачистка повстанцев на Донбассе

 

Walzman – PoTroszenko: Żadnej federalizacji, integracja na Zachód, usunięcie powstańców z Donbasu. Maj, 26.2014, 10:16

 

Ros.: Вальцман-ПоТрошенко: Никакой федерализации, интеграция на Запад, зачистка повстанцев на ДонбассеMay 26th, 10:16

 

 

Kijów, 25 maja 2014 r. (Nawigator, Michaił Riabow) – Wyniki wyborów na Ukrainie świadczą o krachu idei federalizacji – ogłosił w czasie pierwszego wystąpienia po zamknięciu punktów wyborczych faworyt wyścigu Piotr Poroszenko.

 

Ros.: Киев, Май 25 (Навигатор, Михаил Рябов) – Результаты выборов на Украине свидетельствуют о крахе идеи федерализации, заявил во время первого выступления после закрытия избирательных участков фаворит гонки Петр Порошенко.

 

„Obywatele zagłosowali nie za federalne, a za państwo unitarne (niepodzielne). To państwo otrzymało bilet zaufania narodu. Jest to zasadniczy punkt bazowy mojego programu prezydenckiego” – powiedział Poroszenko. 

 

Ros.: «Граждане проголосовали за не федеративную, а унитарную державу. Она получила билет доверия народа. Это принципиальный базовый пункт моей президентской программы», — сказал on.

 

+++

 

 

 

 

+++

 

 

Donieck jest gotów współpracować z Poroszenko przy pośrednictwie Moskwy. Rozmawiać z Piotrem Poroszenko kierownictwo Donieckiej Republiki Ludowej jest gotowe tylko przy pośrednictwie Moskwy, wyjaśnił Przewodniczący Prezydium Rady Najwyższej DRL Denis Puszilin. Puszilun przy tym dodał, że dialog jest możliwy tylko w sprawach wymiany zakładników i wyprowadzenia wojsk okupacyjnych

Źródło: http://www.vesti.

Jako żywi nie poddamy się Zagranica nam pomoże

Jako żywi nie poddamy się
Zagranica nam pomoże

ru/doc.html?id=1621218

 

Ros.: Донецк готов сотрудничать с Порошенко при посредничестве Москвы

Говорить с Петром Порошенко руководство Донецкой народной республики готово только при посредничестве Москвы, пояснил председатель президиума Верховного совета ДНР Денис Пушилин. При этом Пушилин добавил, что диалог возможен только по вопросам обмена заложниками и вывода оккупационных войск.

http://www.vesti.ru/doc.html?id=1621218

 

+++

 

Carew: „półprezydent” Poroszenko przygotowuje się do wprowadzenia stanu nadzwyczajnego.

„Wybory” się odbyły i cieszcie się, nacjonaliści! Teraz Kijów będzie zabijał mieszkańców Południowego Wschodu na „zasadach prawnych” – napisał eks – kandydat na Prezydenta Ukrainy, kandydat z Partii Regionów Oleg Carew na swym Facebooku.

 

Ros.: Царев: “полупрезидент” Порошенко готовится ввести чрезвычайное положение

“Выборы” прошли, и радуйтесь, неонацисты! теперь Киев будет убивать жителей юго-востока на “законных” основаниях”, – написал экс- кандидат в президенты Украины, народный депутат от Партии регионов Олег Царев в своем Facebook.

Źródło: http://www.vesti.ru/doc.html?id=1621218

 

 

Jako żywi nie poddamy się Zagranica nam pomoże

Jako żywi nie poddamy się
Zagranica nam pomoże

 

 

Tłumaczony artykuł w języku rosyjskim:

 

Власть Крыма и Новороссии

Президент Порошенко (Вальцман) – это конец остатку Украины. Воровская династия

 

http://novorus.info/news/vlast/14831-prezident-poroshenko-konec-ukraine-vor-syn-vora-vor-v-kvadrate.html

 

24-05-2014, 13:30

 

 

48-летний молдавский еврей Пётр Алексеевич Порошенко (урождённый Вальцман, взявший фамилию матери) – уроженец Одесской области – рвётся в президенты. Ничего плохого в том, что еврей может стать президентом, конечно, нет. Например, в Израиле все руководители государства – евреи, и при этом мы видим успешное государство. Но почему Пётр Вальцман скрывает свою национальность? Почему объявляет себя украинцем, да ещё и украинским националистом? Почему поддерживает антисемитов-нацистов из Правого сектора и других националистических организаций?

 

Ответ очевиден – это подонок, вор и подлец. И таким он родился, к несчастью для всех…

 

У любой еврейской семьи есть своя тайна, одна или несколько. В этом смысле семья Порошенко-Вальцман ничем от других не отличается. Её члены не любят вспоминать события середины 80-х годов прошлого века. И не потому, что поступивший в 1982 году на факультет международных отношений и международного права Киевского государственного университета Петя Порошенко учился плохо. Совсем не поэтому.

 

В 1956 году Алексей Вальцман, отец Петра Порошенко, женился на Евгении Сергеевне Порошенко и изменил фамилию с Вальцман на Порошенко. И это ещё, конечно, не преступление, хотя уже отчётливо характеризует Алексея Вальцмана…

 

Не секрет, что в 80-е годы в СССР махровым цветом расцвело мелкое воровство гос.собственности – появились так называемые “несуны”. И Алексей Иванович стал известен своей “находчивостью” и “предприимчивостью” компетентным органам.

 

11 июня 1986 года уроженец села Софьяны Измайловского района Одесской области УССР Вальцман А.И., еврей, гражданин СССР, исключённый из членов КПСС в связи с настоящим делом, имеющий высшее образование, военнообязанный, женатый, работавший с 26 сентября 1977 года по 9 декабря 1983 года директором Бендерского опытно-экспериментального ремонтного завода, был арестован и находился под следствием в ожидании приговора.

 

Что же натворил наш Алексей Иванович Вальцман?

 

Его обвинили в совершении преступлений, предусмотренных статьями 155, 123, 184 ч. 1, ст. 220 ч. 2, ст. 227 ч. 1 УК МССР и УК РСФСР:

 

– “умышленное совершение приписок в государственной статистической отчётности и предоставление искажённых отчётных данных о выполнении планов”, что тогда считалось “противогосударственными действиями, наносящими вред народному хозяйству СССР” (ст. 155 ч. 1 УК МССР);

 

– “хищение государственного имущества путём злоупотребления своим служебным положением, присвоения и растраты, по предварительному сговору группой лиц, повторно на суму 2 235 руб. 91 коп” (ст. 123 ч. 2 УК МССР в редакции Указа президиума ВС МССР от 24 декабря 1982г.);

 

– “незаконное приобретение имущества, добытого заведомо преступным путем, совершённое в крупных размерах” (ст. 220 ч. 2 УК МССР);

 

– “незаконное хранение оружия” (ст. 227 ч.1 УК МССР).

 

Приговор был мягок, время было уже вегетарианское: “ПЯТЬ ЛЕТ ЛИШЕНИЯ СВОБОДЫ С КОНФИСКАЦИЕЙ ИМУЩЕСТВА, С ЛИШЕНИЕМ ПРАВА ЗАНИМАТЬ РУКОВОДЯЩИЕ ДОЛЖНОСТИ СРОКОМ НА ПЯТЬ ЛЕТ, С ОТБЫВАНИЕМ НАКАЗАНИЯ В ИСПРАВИТЕЛЬНО-ТРУДОВОЙ КОЛОНИИ ОБЩЕГО РЕЖИМА”.

 

Вот такое мелкое провинциальное жульничество.

 

Как в 1982 году в престижный Киевский государственный университет на престижнейший факультет международного права и международных отношений мог поступить сын директора небольшого заводика из провинциальных Бендер? Наверное, для этого семье Вальцман-Порошенко понадобились немалые деньги. Вероятнее всего, в конце декабря 1981 года – начале января 1982 года Вальцман-старший решил “поиграть” с государственной статистической отчётностью с целью ввести государство в заблуждение и таким образом “слегка” разбогатеть.

 

В 1983 году Алексей Порошенко перешёл работать начальником СПМК-7 треста “Молдсельхозмонтаж” и переехал в г. Тирасполь.

 

Маленький Тирасполь, маленькая СПМК, маленькая зарплата…. А сыновья растут!

 

Поэтому ничто не помешало совести Алексея Порошенко вынести с родного предприятия две катушки эмалированного кабеля на сумму 204 руб. 16 коп., купить по дешёвке 64 литра краденого спирта-ректификата на общую сумму 1629 руб. 48 коп, разбавить его водой и открыть небольшой бизнес по продаже алкогольного суррогата.

 

Подобными трудами и набралось на ПЯТЬ ЛЕТ лишения свободы с конфискацией имущества…

 

Так вот понемногу и растащили наш великий могучий Советский Союз всякие парашенки.

 

Сынок Алексея Вальцмана – Пётр Порошенко – пошёл весь в отца. Только время настало иное, и он расцвёл в незалежной Украине, как плесень на испорченной буханке хлеба. Воровал всё и вся. У этого пройдохи не было ничего святого. Что называется, гены взяли своё.

 

Теперь на очереди у этого вора новая сверхзадача – теперь он намерен украсть Украину и приватизировать для себя пост Президента. Правда, его Украина уже сжалась до размеров Киева и области, но Пётр Вальцман готов идти до конца. Если потребуется уничтожить весь народ Украины ради своей корысти, он готов и на это. Причём готов уже давно. Возможно, ещё с тех самых времён, когда примером в этом деле ему стал Вальцман-старший.

 

Сергей Котвицкий,

Центральное информационное агентство Новороссии

Novorus.info

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE