Św Jan:… i to jest duch antychrysta

NOWY TESTAMEN

Swietego  Jana List Pierwszy.

 

18 Synaczkowie, ostateczna godzina jest; a jak  słyszeliście, że antychryst idzie, i teraz wielu antychrystów nastało: stąd  wiemy, że jest ostatnia godzina.

19 Z nas wyszli, ale nie byli z nas. Bo gdyby z nas byli, byliby z nami byli wytrwali; ale żeby się okazało, że nie wszyscy są z nas.

20 Lecz wy namaszczenie macie od Świętego i wiecie wszystko.

21 Nie pisałem wam jako nieznającym prawdy, ale jako ją znającym, a że wszelkie kłamstwo nie jest z prawdy.

Trwajcie przy Chrystusie 

22 Kto jest kłamcą, jeśli nie  ten, który przeczy, że Jezus nie jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, który zaprzecza Ojca i Syna.

23 Każdy, co się zapiera Syna, ani Ojca nie ma. Kto wyznaje Syna, ma i Ojca.

24  Coście słyszeli od początku, to niechaj w was trwa. Jeśli w was trwać będzie, coście słyszeli od początku, i wy w Synu  i Ojcu trwać będziecie.

http://www.polona.pl/item/615027/346/

 

 

 Schowany Krzyż – nie obrażać żydów! 

Pope Francis (C) looks on as he sits between Israeli Sephardi Chief Rabbi, Shlomo Amar (L), and Ashkenazi Chief Rabbi, David Lau (R), during a visit to the Heichal Shlomo Center in Jerusalem on May 26, 2014. Pope Francis faces a diplomatic high-wire act as he visits sacred Muslim and Jewish sites in Jerusalem on the final day of his Middle East tour. AFP PHOTO/ VINCENZO PINTO

Schowany Krzyż – nie obrażać żydów! Pope Francis (C) looks on as he sits between Israeli Sephardi Chief Rabbi, Shlomo Amar (L), and Ashkenazi Chief Rabbi, David Lau (R), during a visit to the Heichal Shlomo Center in Jerusalem on May 26, 2014. Pope Francis faces a diplomatic high-wire act as he visits sacred Muslim and Jewish sites in Jerusalem on the final day of his Middle East tour. AFP PHOTO/ VINCENZO PINTO

 

 

 

 

 (-) Red.

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE