Sztab Generalny potwierdza: po stronie Kijowa walczą zagraniczni najemnicy

http://3rm.info/main

 

 

* Sztab Generalny potwierdza: po stronie Kijowa walczą zagraniczni najemnicy

 

http://3rm.info/47108-genshtab-podtverzhdaet-na-storone-kieva-voyuyut-inostrannye-naemniki.html

 

Dzisiaj, 24 maja 2014 r.

najm

 

Przedstawiciel Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej: „Według posiadanych przez nas danych, na stronie władz kijowskich w działaniach bojowych udział biorą dziesiątki zagranicznych najemników, w tym Amerykanie”.

 

Oświadczenie to wygłoszono na III Konferencji Międzynarodowej do spraw Bezpieczeństwa, podkreśla  ИТАР-ТАСС.

 

To, że władze Ukrainy korzystają z usług prywatnych agencji ochrony, w prasie było omawiane już nie jeden raz. Informowano, np., że władze sąsiedniego kraju mogą zwrócić się do przedstawicieli Kompanii Greystone Limited, która jest zarejestrowana na Barbadosie.

 

Oprócz tego, żołnierze pospolitego ruszenia, biorący udział w potyczkach z bojownikami, podległymi władzom Kijowa, mówili niejednokrotnie, że niektórzy żołnierze mówią w językach obcych, a z miejscowymi mieszkańcami unikają rozmów, aby nie wydać siebie.

 

 

* W dniu wyborów grupa Tymoszenko planuje około 300 aktów terrorystycznych (WIDEO)

 

http://3rm.info/47114-v-den-vyborov-gruppa-timoshenko-planiruet-poryadka-300-teraktov.html

 

Dzisiaj, 24 maja 2014 r., 10:08

 

   

 

 

23 maja w Centrum Informacyjnym „Frontu Południowo – Wschodniego” nastąpiło połączenie za pomocą telefonii komórkowej z Moskwy z Władimirem Rogowym (film dok. „Kulisy Majdanu” – 1,2,3 (ros. – “Изнанка майдана”)

 

„ Mam informację z wiarygodnych źródeł o tym, że w dniu wyborów grupa Tymoszenko planuje dokonać około 300 aktów terrorystycznych. Radykałowie z bronią własnej produkcji, t.zw. samopałów, zamierzają urządzić masowe nieporządki i akcje przeciwko ludności cywilnej.

 

Rozumiem, że ludzie oczekują czegoś złego, ale jednak należy przestrzec ich o niebezpieczeństwie, aby nie stali się oni ofiarami tych aktów, planowanych na dzień wyborów.

 

 

 

* Na dzień 27 maja przewidziana jest likwidacja Majdanu

 

http://3rm.info/47112-na-27-maya-namechena-likvidaciya-maydana.html

 

Dzisiaj, 24 maja 2014 r., 09:56

 

 

Na 27 maja przewidziano rozpędzenie Majdanu. Wielu ukraińskich polityków od dawna mówi o tym, że Majdan już się przeżył i więcej nie jest potrzebny. Rewolucja się dokonała i centrum miasta należy doprowadzić do porządku. Na Kreszczatiku i na Majdanie Niepodległości planuje się postawienie pomnika pamięci. A barykady i miasteczka namiotowe zlikwiduje się.

 

Operacja przewidziana jest na 27 maja. Majdanowcy obecnie rozjechali się po wioskach, muszą zająć się pracami rolniczymi na polach i ogrodach. Do 25 maja na Majdanie pozostanie bardzo mało „namiotowiczów”, ponieważ wyjadą oni do swoich województw, aby zagłosować w wyborach Prezydenta Ukrainy.

 

To i chce wykorzystać władza centralna i kijowska dla likwidacji Majdanu.

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE