Antysemityzm-terror, a sex żydówki z antysemitą.

+++

Po zamachu w Belgii rozchodzi się po świecie fala żydowskiej satysfakcji, przy okazji której żałobni żydzi wskazują, że zamach jest skutkiem „antysemityzmu”, a przecież przed tym „najgorszym złem” oni zawsze ostrzegali świat.

Minister kilku resortów Izraela - Tzipi Livni - jako paryska studentka uprawiała sex z różnymi arabami

Minister kilku resortów Izraela – Tzipi Livni – jako paryska studentka uprawiała sex z różnymi arabami

Satysfakcja „słuszności” – słabo skrywana – wskazuje wyraźnie na to, że zamachu dokonali sami żydzi  – bo tak to najczęściej bywa. Minister kilku resortów Izraela – Tzipi Livni – jako paryska studentka uprawiała sex z różnymi arabami, a to głównie  po to, aby tym sposobem łatwiej wybadać u nich różne antysemickie wątki. Po takim sexie, taki antysemita – jako wróg Izraela – zostawał słusznie, zgodnie z prawem zabijany.

Postępowanie takie – sex, a potem zabijanie kopulanta –  jest zgodne z Talmudem i główny rabin armii Izraela potwierdza słuszność takiej interpretacji. Tzipi Livni, matka dwojga dzieci, została nie tylko rozgrzeszona przez rabina, ale stwierdziła, że postępowała właściwie, a  jeżeli byłoby trzeba to i teraz postąpiłaby podobnie. (Co jest nieaktualne – bo się ona znacznie postarzała i jako taka jest mniej „na chodzie”).

I tu warto przypomnieć, że  Tzipi Livni  była (i pozostaje nadal) oskarżona we Francji o to, że to właśnie ona jako oficer Mossadu podkładała bomby pod synagogi i szkoły żydowskie we Francji. Dlaczego więc ten zamach w Belgii miałby być  inny? http://gazetawarszawska.com/2013/02/04/byla-minister-spraw-zagranicznych-izraela-przyznala-sie-do-popelniania-morderstw/

Jest zupełnie możliwe – co gorsza-  że ta prowokacja Mossadu ma ścisły związek z wizytą kolejnego błazna posoborowego w Izraelu. Bergoglio, który wygląda na podobnie niestabilnego psychicznie jak Wojtyła, (nie wdając się w szczegóły na temat: czy  błazeństwa Wojtyła/Bergoglio mogą mieć związek z podtruciami psychotropowymi, czy też są rezultatem naturalnego doboru służb specjalnych) może być tym zamachem skłoniony – ad hoc – do dalej idących „porozumień” z Izraelem, aniżeli to ustaliła administracja watykańska, która daje mu gotowce do odczytania lub podpisania.

Na to pozostaje nam nieco odczekać, być może znowu któryś z niszowych portali poinformuje o kolejnych faktach dokonanych, które postawią i Kościół Święty, i wiernych w jeszcze gorszej sytuacji, niż to jest do tej pory. A te bomby i ostrzeliwania są po to, aby każdy człowiek z osobna mógł łatwiej stłumić w sobie te antysemickie odruchy – siedzieć cicho i nie buntować się.

Podsyłamy – poniżej   – wartościowe linki, gdzie Stalin, Berman nakazują mordowanie antysemitów, podobny dokument wystawił Jan Paweł II, który na formacie A-4 bezceremonialnie potępił “antysemityzm” i zobowiązał Kościół do zwalczania go (tego dokumentu nikt nie widział, ale fakt jego istnienia był dość szeroko omawiany w polskiej prasie).  Jan Paweł drugi, który jednak, jako miłośnik dobrego słowa, takich dosadnych słów  – jak “kara śmierci” nie używał.

 

http://gazetawarszawska.com/2012/04/09/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%8B-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%8E%D1%82%D1%81%D1%8F-%D0%BF%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE/  

 

http://gazetawarszawska.com/2014/05/25/jakub-berman-uznac-antysemityzm-za-zdrade-glowna/

 (-) Krzysztof Cierpisz

2014-V-25.

 

PS.

Tak nas zastanawia inna sprawa: czy liczne “oficerki” łącznikowe służb Izraela w Polsce “operowały”  także  w pobliżu oficerów służb przygotowujących  wizytę Lecha Kaczyńskiego do Katynia 10 kwietnia 2010 roku? Czy te  “oficerki” współpracowały z oficerami wojskowymi, policji, służb ochrony a także samych ofiar?

Czy – ewentualnie –  postfaktum ujawnione  intymne zażyłości tych osób z żydowskimi “oficerkami” nie powinny być kolejnym motywem rozważań nad przyczynami milczenia rodzin delegatów?

 

Ponizej link do art, gdzie wyłożono film na YT pokazujący  izraelską  żołnierkę łącznikowa w Polsce.

Czy ta i inne liczne, podobne jej oficerki – w kontaktach z polskim oficerami – posługują  się sexem?

http://gazetawarszawska.com/2013/04/08/agresja-zydowska-przeciw-polsce/

 

Czy to nowa  Tzipi Livni?

Izraelska_oficer

izraelsk żołnierka łącznikowa w Polsce

 +++

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE