Żołnierze pospolitego ruszenia: przeciwko nam walczą polscy najemnicy i kobiety – snajperzy

Żołnierze pospolitego ruszenia: przeciwko nam walczą polscy najemnicy i kobiety – snajperzy

snap

http://3rm.info/47104-opolchency-protiv-nas-voyuyut-polskie-naemniki-i-zhenschiny-snaypery.html

Wczoraj, , 15:10

W sztabie dowództwa armii Południowego Wschodu agencję LifeNews poinformowano, że ukraińskie siły zbrojne działają według rozkazów z Kijowa i ich główne zadanie – to przeprowadzić wybory 25 maja według swego scenariusza.

– Ciężką artylerią rozstrzeliwuje się cywilów. Robią to po to, aby przeprowadzić wybory według swego scenariusza. Jest nas sześcioro. Utrzymaliśmy pozycje, aby żołnierze z oddziałów karnych nie weszki do miasta, – opowiada dowódca oddziału armii Południowego Wschodu, który rankiem odparł atak gwardii narodowej i teraz ma do swojej dyspozycji pięć sprawnych BTR-ów (transporterów opancerzonych – od tłum.).

Według jego słów przeciwko nim występują nie całkiem wojskowi ukraińscy:

– Krzyczeli oni do nas: „Ruski, poddajcie się!” – z polskim akcentem. To są najemnicy. Widzieliśmy wychodźców z Afryki. Jest jeszcze informacja, że są u nich kobiety – snajperzy, również najemnicy.

Korespondent LifeNews, który pracuje na miejscu, opowiadał, że pod Ługańskiem odbywają się realne zbrojne potyczki i z każdym dniem ich zakres się zwiększa:

– To, co zobaczyliśmy, – to prawdziwa wojna. Bez niedomówień. Z zastosowaniem lotnictwa, broni pancernej, artylerii. Walka rozpoczęła się rano w odległości 100 km od Ługańska. Ukraińskie siły zbrojne starały się sforsować rzekę Siewiernyj Doniec (Północny Doniec – od tłum.), ale żołnierze pospolitego ruszenia ich zatrzymali. Armii Południowego Wschodu udało się zdobyć pięć BTR (beteerów – transporterów opancerzonych – od tłum.)

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE