Rozmowa z Syjonistcznym Żydem (David Rockefeller) cz. 1/2

 

Laddades upp den 30 aug 2011

Czytaj opis

1. Judaizm jest oparty na Talmudzie i praktycznie rzecz biorąc nie zajmuje się relacjami Bóg — człowiek, tylko ma na celu zdobycie dla Żydów absolutnej władzy nad światem. Żydzi będą panami, a cala reszta gojów będzie im służyć jako niewolnicy. To nie są wymysły antysemitów — Talmud jest pełen takich stwierdzeń, co łatwo jest stwierdzić u samego źródła.

2. W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów, a przed podjęciem decyzji zasięga rady rabinów (sic!). Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do Żydów, a w ręku gojów jest tylko przejściowo. Obowiązkiem Żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, włącznie z zabójstwem. Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzka twarzą.

3. Żydzi aszkenazyjscy nie są Semitami. Praktycznie wszyscy syjoniści są aszkenazyjskimi Żydami. Kiedy ktoś krytykuje złe działania syjonistów, wołają, z fałszywą zniewagą „jesteś antysemitą”. Ale ci aszkenazyjscy (syjonistyczni) Żydzi nie są Semitami.
Sefardyjscy (arabscy) Żydzi, wraz z arabskimi muzułmanami i arabskimi chrześcijanami, są potomkami Sema, dlatego są Semitami.
Ponieważ aszkenazyjscy Żydzi nie są potomkami Sema, lecz Japhatha, nie są semickimi Żydami — są sztucznymi Żydami. Będąc sztucznymi Żydami, nie mają żadnego biblijnego prawa do Palestyny, obecnie niesłusznie zwanej Izraelem.

4. Naprawdę niedorzecznym aspektem tej sytuacji jest to, co jest napisane w żydowskiej świętej księdze, Talmudzie, a w mniejszym stopniu, Torze (która jest również źródłem nauczania religii chrześcijańskiej, bo to jest to samo co Pięcioksiąg, lub pięć pierwszych ksiąg Starego Testamentu w Biblii). Te ohydne słowa są najgorszą na świecie zbrodnią nienawiści (wyłączając na chwilę rasistowską retorykę należących do Żydów nowojorskich gazet, lub rasistowskich działań kontrolowanego przez Żydów amerykańskiego rządu).

Księga, którą Żydzi udają czcić, Talmud, jest najbardziej patologiczną pornografią, jaką kiedykolwiek napisano.

Postaraj się nie oburzać przez chwilę. Zastanów się, co on mówi.

Wszystkie cytaty w tej części pochodzą ze źródeł żydowskich.

Spójrzmy na kilka zwrotów z Talmudu, (przekład z wersji niemieckiej), aby zrozumieć, dlaczego barbarzyńscy Chazarowie zainteresowali się nagle by zostać „wyznawcami Talmudu”, a może zrozumieć, dlaczego zawsze polowano na Żydów, wszędzie gdzie mieszkali. Czy może jest jakiś tego powód?

– „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) — (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)

– Żyd musi i powinien krzywoprzysięgać, kiedy goje pytają go, czy nasze księgi zawierają cokolwiek przeciwko nim (Szaloth-Utszabot, Księga Jore-Dia 17)

– W czasie procesu sadowego wolno oszukiwac żeby żyd zawsze wygrał ” (Baba Kamma 113b)

– Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci (Sanhedrin 57a)

– Każdy żyd codziennie musi sie modlić: dzięki ci boże, że nie zrobiłeś mnie gojem, kobietą albo niewolnikiem (Menahoth 43b-44a)
– Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci (Sanhedrin 57a)

– „Spółkowanie z nie-Żydami jest jak spółkowanie ze zwierzętami” — (Kethuboth 3b)

– „Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” — (Babha Kama 113a)

– „Kiedy przyjdzie Mesjasz, wszyscy będą niewolnikami Żydów” — (Erubin 43b)

– „Wszędzie gdzie oni (Żydzi) sie pojawią, będą książętami panów” — (Sanhedrin 104a)
„Każdy Goj (nie-Żyd), który bada Talmud, oraz każdy Żyd który mu w tym pomaga, powinien umrzeć”. — Sanhedryn 59a Aboda Zora 8-6, Szagiga 13.

„Zakazane jest ujawnianie tajemnic prawa” (Talmudu) — dektut Chadzasz, 171, 3.

„Przekazanie Gojowi czegoś o naszych stosunkach religijnych jest równe zabiciu wszystkich Żydów, gdyż gdyby Goje dowiedzieli się, czego uczymy o nich, zabiliby nas otwarcie.” — Libbre David 37.

„Jeśli Żyd zostaje wezwany do wyjaśnienia jakiejś części rabinicznych ksiąg (Talmud), powinien dać tylko fałszywe wyjaśnienia. Kto kiedykolwiek naruszy to prawo, powinien być skazany na śmierć” — Libbre David 37.

2 Responses to Rozmowa z Syjonistcznym Żydem (David Rockefeller) cz. 1/2

 1. radoslaw 23/05/2014 at 21:50 #

  Semici -- to wyróżnienie lingwistyczne -- to ci, którzy używają języków semickich, a więc także Arabowie.
  Profesor Koneczny określił Talmud jako -- kobieciarski.
  Palestyńczycy są najbardziej bliscy biblijnym Żydom.
  Na szczęście Żydzi nawrócą się, choć jako ostatni.
  Nie oceniam Żydów z uwagi na ich pochodzenie, lecz ze względu na u c z c i w o ś ć, podobnie jak wszystkich innych. Ze świecą szukać …., ale zawsze!

 2. Adm 23/05/2014 at 22:03 #

  Jest roznica miedzy żydami a Żydami (a raczej Izraelitami).
  Oczywiście nie chodzi o tych obecnych Izrealitow, Izreala, bo ci powinni być nazywani Żydaerem.

  Adm

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE