Odeski „Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza „wrogiem narodu”

Odeski „Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza „wrogiem narodu”

 

http://www.pravda-tv.ru/2014/03/27/45971

 

Opublikowano / 27.03.2014 /

 

ukra2

USA obiecały dać Julii Tymoszenko poważne wsparcie finansowe i polityczne. Co prawda, obiecać – jeszcze nie znaczy się ożenić. Dzień wcześniej rozpoczęła ona swoją kampanię prezydencką od “wrzutki” swojej słynnej już rozmowy telefonicznej ze skrajnie radykalnymi wypowiedziami.

Wraz z głośną PR- kampanią rozpoczęło się oczyszczanie “Prawego Sektora”, co pozwoliło pokazać publiczności brudna bieliznę i poufną zawartość wnętrza kuchni projektu “Prawy Sektor”. Osądźcie Państwo sami. Przepraszamy za styl i antysemickie poglądy autora, ale materiał w środku jest niezwykle ważny dla zrozumienia sytuacji.

 

Odeski “Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza “wrogiem narodu”. Cytujemy ich odezwę w całości.

 

ODEZWA BOJOWNIKÓW BIAŁEGO MŁOTA, PRAWEGO SEKTORA I CZĘŚCI SAMOOBRONY

 

Dzisiaj jest 23.03.2014. Na Ukrainie rzekomo zmieniła się władza. Ale my jesteśmy jeszcze daleko od prawdziwego zwycięstwa.

Tatarski klan Achmetowa odszedł do regionów wschodnich, można o nich zapomnieć na pewien czas, poczekają oni kilka lat, przybliżając ten czas, kiedy opozycja żydowska upadnie znów ekonomicznie, tak jak to było przy Juszczence i ludzie, wspominający dawnych pastuchów, zaczną znów wołać, aby powrócili, ponownie obracając błędne koło.

Tymczasowy rząd Ukrainy, który jest protegowany przez Zachód, szczuje nas na Putina i Rosję, ale – NASZYM PRAWDZIWYM WROGIEM JEST OBECNA WŁADZA ŻYDOWSKICH PROAMERYKAŃSKICH OLIGARCHÓW I ICH PROTEGOWANYCH, są oni o wiele gorsi, i bardziej niebezpieczni. Wiemy, że Putin – to wróg narodu Ukraińskiego i Rosyjskiego i w żadnym wypadku tego nie ukrywamy.

Rosjanie – to nasi bracia, i należymy wraz z nimi do jednego Plemienia Słowiańskiego!

Nasz wróg stworzył dla nas tysiące ideologii, religii i innych sztucznych rzeczy, myjąc i czesząc nasze głowy swoją obrzydliwą polityką niezgody.

My – żołnierze Białego Młota, Prawego Sektora i Samoobrony (ros. бойцы Белого Молота, Правого Сектора и Самообороны) przelewaliśmy swą krew nie za to, aby jeden klan żydowskich oligarchów został zastąpiony przez drugi.

Reżim, jakim był, takim i pozostał. Tylko teraz rządzi nie Achmetow -głowa Donieckiego – Tatarskiego Klanu, a Kołomojski – głowa Dniepropietrowskiego Żydowskiego Klanu Chabbadzkiego.

Jednym słowem do prawdziwego zwycięstwa narodu Słowian jeszcze bardzo daleko, a nasz obecny wróg teraz jest o wiele bardziej podstępny.

Aby skierować powstałą siłę na prawdziwą obronę naszej i waszej ziemi, powinniśmy wiedzieć o piątej kolumnie, którą wrogowie urządzili nam wewnątrz.

Poznajcie prawdę: samoobrona Majdanu jest kontrolowana głównie głowami żydowskimi.

Dmitrij Jarosz, wspólnie z władzami żydowskimi prowadzi oczyszczanie w Prawym Sektorze.

Po pierwsze, czyszczą najbardziej zdrowo myślące ugrupowania typu Biały Młot (ros. Biełyj Mołot).

Aresztowali oni lidera Młota Gorana i oskarżyli go o potrójne morderstwo.

Dziś została utworzona partia “PRAWY SEKTOR”. Ale zapewniam was, Gorana wsadzono po to, aby nie miał on żadnych praw do udziału w niej. Za to do partii biorą Żydów, Murzynów i innych …

Najpierw wyeliminują “PRAWY SEKTOR”, następnie “PATRIOTĘ UKRAINY”, a potem również „UNSO”. Wtedy otwarcie powłażą tam Żydzi i będzie jeszcze jedna żydowska przekładka typu partii :SWOBODA”. Wybierając na prezydenta Dmitrija Jarosza – OTRZYMAMY KONTROLOWANĄ PRZEZ ŻYDÓW RUSOFOBSKĄ WŁADZĘ, ALE WALCZĄCĄ O PRAWA MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH!

Dlaczego tłumią teraz właśnie „BIAŁY MŁOT” ?

Ponieważ dzisiaj tylko ta jedna, ideologia Białego Młota, może pociągnąć za sobą naród siostrzanej nam Rosji, co jest nie do przyjęcia dla żydostwa światowego. Zjednoczone w walce ze swym wspólnym wrogiem, bratnie narody Rosji i Ukrainy –  to i jest początek nowej EUROPY – RUSI!

Żydzi początkowo wcisnęli na lidera w „PRAWYM SEKTORZE” Dmitrija Jarosza i jego biuro “TRÓJZĄB” (ros. „ТРИЗУБ”), aby nadać rewolucji charakter antyrosyjski i nie pozwolić jej, aby się przerzuciła na siostrzaną, okupowaną przez Żydów, Rosję…

Dziennikarze żydowskich mediów, starannie przemilczają ten fakt, że większość grup tego samego „PRAWEGO SEKTORU” opowiada się za zjednoczeniem Rosjan i Ukraińców!

A propos, rodzina Jarosza od dawna mieszka w Londynie, a o czym to mówi – pomyślcie sami.

Dmitrija Jarosza nie uznają i nie uznawali za lidera większość ugrupowań Prawego Sektora.

On po prostu mianował się sam. „Тризуб” i Jarosz zasadniczo pojawili się po to, aby uspokoić umysły radykałów i zgnieść “PRAWY SEKTOR”, oddając pod opozycję żydowską.

W samym „Sektorze” Dmitrija Jarosza można spotkać rzadko, również w działaniach bojowych ten człowiek nie brał udziału. Gdy trwały walki, to zarówno on jak i całe kierownictwo „Тризуба” wyłączyli telefony i przepadli bez wieści.

Ich żołnierze szybko zużyli zapasy amunicji i pod przykryciem BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY wycofali się … Natomiast wszyscy liderzy UNSO (z wyjątkiem fałszywych zwolenników Jarosza typu Topoli), BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY walczyli osobiście z poplecznikami byłej władzy, kładąc dziesiątki zabitych.

Żołnierze Тризуба (Trójzębu) – to dobre chłopaki, ale władza jest tam przechwycona i awansować  powyżej żołnierza jest nierealne, wszystko zostało przechwycone. Kontakty i wszystkie media Sektora są w rękach Jarosza, dlatego będzie bardzo trudno …

Liderów Prawego Sektora w tej chwili wabi się mandatami poselskimi i kobietami, a radykalnych aktywistów zabija się lub wsadza do więzienia.

Mandaty poselskie i decyzje partyjne – nic nie znaczą. W żydowskim systemie politycznym będziemy do końca życia klaunami, i ostatecznie, za pomocą prowokacji i mediów, zostaniemy jako siła wyeliminowani całkowicie.

Opozycja nigdy nie odbierała poważnie Prawego Sektora, odnoszą się oni do prawych jak do nabojów w automacie.

W rzeczywistości pozwolili zrobić nam tę rewolucję, chociaż mogli zdławić wszystko w zarodku, za pomocą wtyczek, uruchamiając do pracy kanały medialne i tak dalej.

Opozycja żydowska pozwalała nam żyć, ponieważ bez nas, tatarskiego klanu – Janukowycza – Achmetowa oni nie zwyciężyliby w ciągu godziny. Zalali oni go naszą krwią …

Naszymi rękami Żydzi zrobili rewolucję i teraz NA CAŁEGO POLEWAJĄ NAS BŁOTEM Z MEDIÓW. Setkami sprowadza się k…wy (ros. бляди), aby wprowadzać zamęt i osłabiać dyscyplinę żołnierzy Prawego Sektora. Chłopcy – trusie z wydziału antyterrorystycznego, SBU (Służby Bezpieczeństwa Ukrainy – od tłum.) i inne męty, również – tak myślę – nasyciły nasze szeregi wzdłuż i wszerz, ale u nich panuje panika i bałagan, mają czas, a przychodzące panienki i przypadkowi dziwacy mogą łatwo zainstalować urządzenia mikroelektroniczne („pluskwy”) i pisać kupy materiałów kompromitujących.

Telefony komórkowe, stójkowi i operatorzy sieci pomogą ustalić nasze dane personalne.

I jak tylko zainteresowanie i miłość narodu do nas ucichnie z powodu prania mediów itp.,  zdyskredytują nas, podkupią liderów i ukoją na wieki.

Przypomnijcie historię: wszystkich aktywistów, wszystkich rewolucji zawsze zabijano. Takich esserów –  lewakow w ZSRR, czy na przykład członków SA w Niemczech w latach 30-ch.

My – Prawy Sektor, jesteśmy dziećmi rewolucji i nas, jeśli nadal będziemy tępi, szybko zlikwidują.

Przy czym wszyscy umrą jak zawsze z powodu przypadkowych przyczyn, koledzy z SBU i prywatni zbiry metod mają dużo.

Plan Dniepropietrowskiego żydowskiego klanu Kolomojskiego jest prosty – przekupić i pozyskać skorumpowanych przywódców prawicowych z Sektora pieniędzmi i mandatami posłów, nagle rzucić na nas kompromitujące materiały i obrzucić niepokornych błotem z mediów!

„Swoboda” jak i cała Opozycja – to żydowska podściółka i to jest jasne dla wszystkich zdrowo myślących ludzi .

Dmitrij Jarosz – to taka sama marionetka, on „łączy” Prawy Sektor”, podobnie do Żyda po matce Putina, siejąc niezgodę i szczując na siebie braterskie narody Rosji i Ukrainy, które są naszą jedyną nadzieją na prawdziwą przyszłość i wielkie odrodzenie naszej EUROPY – RUSI!!!

To wszystko są sieci żydowskie i są one plecione już od dawna. Zrozum Słowianinie – jest to twoja ostatnia nadzieja!

Jeżeli nie nastąpi zjednoczenie braterskich narodów Rosji i Ukrainy, a posiane między nimi przez żydowski kapitał nasiona wrogości wzrosną, to będzie twój koniec. Po dziesięciu – dwudziestu latach, liberalizm i inna, wroga naszemu duchowi tolerastia, zadusi nas na zawsze .

Po tych wydarzeniach posiadający władzę tego nam nie przebaczą, zostaną na nas skierowane tysiące, szpecących świadomość strumieni, zrobią oni wszystko, aby Europejczyk więcej nie stał przy swojej twierdzy i my, poróżnieni, na pewno upadniemy i już nigdy nie będziemy umieć się podnieść.

Możesz być pewien, że to będzie nasz koniec, nie będzie więcej żadnych Majdanów, padniemy na kolana ostatecznie.

Nikt nam nie pomoże, powinniście sami to rozumieć, Europa w większości – to zbiór osobników ogólnoludzkich, pederastów i półpederastów, ŻADNI BOGOWIE DO WAS Z POMOCĄ NIE PRZYLECĄ, Żyd zagarnie tę planetę, realizując tysiącletni testament żydowskich ojców i to będzie koniec.

NASI LIDERZY OBECNIE:

– Andrij Bіleckij (PATRIOT UKRAINY)

– Olesandr Muzyczko. ZABITY W NOCY 24 MARCA PRZEZ ODDZIAŁ SPECJALNY SOKÓŁ.

(Biłyj – (pol. – Biały), UNSO).  Chociaż walczył on w Czeczenii, jego rusofobia jest przesadzona. Jest on mniejszym terrorystą, aniżeli bohater Rosji – Kadyrow i mniejszym bandytą niż Putin. My jego nie wybielamy, nie jest on święty, ale na pewno nie jest pod kontrolą Żydów i nie tak łatwo jest go kupić.

– Uwięziony Goran (Biały Młot)

Są oni obecnie osobami, najbliższymi naszym nastrojom i jedynie kierując się nimi, możemy pokonać zasiane przez naszego nieprzyjaciela nastroje, zjednoczyć braterskie narody i zwyciężyć wspólnego wroga, którym bez wątpliwości jest – ŻYDOWSKI KAPITAŁ!!!

Teraz zobaczmy, kto naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie …

OBECNY RZĄD KRAJU:

– Pełniący obowiązki Prezydenta – Turczynow – Żyd

– Premier – Arsenij Jaceniuk – Żyd

– Minister Finansów – Aleksandr Szlapak – Żyd

– Wicepremier – Władimir Grojsman – Żyd

– Minister Spraw Wewnętrznych – Arsen Awakow – ormiański Żyd ,homoseksualista .

– Minister Kultury – Siergiej Niszczuk – pół-Żyd, Mason i jawny homoseksualistą .

– Dyrektor Narodowego Banku – Stepan Kubiw – Żyd

Główni kandydaci na prezydenta z opozycji:

– Poroszenko – Żyd

– Julia Katelman (Tymoszenko) – Żydówka

– Witalij Kliczko (Etinzon) – Żyd po ojcu

– Oleg Frotman (Tiahnybok) – Żyd po matce

Żydowscy oligarchowie Ukrainy:

8 – ka miliarderów. WSZYSCY ŻYDZI

Oligarchowie Ukrainy – 95 procent Żydów.

A pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą się z Żydami

Oligarchowie Rosji – 90 procent Żydów.

A pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą się z Żydami

JAK WIDZIMY CAŁA WŁADZA – USA, ROSJI I UKRAINY ZNAJDUJE SIĘ W RĘKACH ŻYDÓW I SZCZUCIE NA SIEBIE NARODÓW BIAŁEJ RASY – TO DZIEŁO ICH RĄK

Być może potrzebna będzie niejedna „sotnia”, a nawet „PÓŁKI NIEBIAŃSKIE”, aby zwyciężyć!

W odsyłaczu podany jest dokładny opis, jak tworzyć oddziały do walki, produkować bomby, trucizny i odbić od Żydów naszą ziemię!

(link został usunięty)

Armia, śmiecie i SBU-iści teraz sami rozumieją, co się dzieje i dlatego walczyć za nich teraz nie będą,  obawiając się powtórki z wydarzeń ich poprzedników, którzy po usunięciu Janukowycza zostali skazani i nazywani są teraz wrogami. Setki ludzi jest gotowych stanąć na śmierć i moglibyśmy obalić te kreatury i pluć na Putinowską Rosję i USA z ich tolerancją społeczną … HASŁEM I CELEM PRAWDZIWEJ REWOLUCJI POWINNA BYĆ – „NACJONALIZACJA MAJĄTKU OLIGARCHÓW I CAŁEGO PRZEMYSŁU NA RZECZ NARODU”.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

19.5.2014 r.

 

==========================================

Tekst artykułu w wersji rosyjskiej:

 

Одесский “Правый сектор” фактически объявил Яроша “врагом нации”.

 

http://www.pravda-tv.ru/2014/03/27/45971

 

Опубликовано selena

/27.03.2014/

 

США пообещали дать Юлии Тимошенко серьезную финансовую и политическую поддержку. Правда, обещать – не значит жениться. Позавчера она начала свою президентскую кампанию с “вброса” своего теперь знаменитого телефонного разговора с крайне радикальными высказываниями.

 

Одновременно с громкой PR-кампанией началась зачистка “Правого сектора”, что позволило вынести на публику грязное белье и конфиденциальное содержимое внутренней кухни проекта “Правый сектор”. Судите сами. Приносим извинения за стилистику и юдофобские взгляды автора, но материал изнутри крайне важен для понимания ситуации.

 

“Одесский “Правый сектор” фактически объявил Яроша “врагом нации”. Цитирую их обращение полностью.

 

Обращение бойцов БЕЛОГО МОЛОТА, ПРАВОГО СЕКТОРА, И ЧАСТИ СОТНИКОВ САМООБОРОНЫ.

 

Сегодня 23.03.2014. На Украине якобы сменилась власть. Но мы еще далеки от победы настоящей.

 

Татарский клан Ахметова отошел в восточные регионы, о них можно забыть на время, они подождут пару-вторую лет, приближая то время когда еврейская оппозиция экономически падёт снова, как это было при Ющенко и народ вспоминая былых пастухов, станет взывать их возвратится, вновь вращая порочный круг.

 

Временное правительство Украины что есть суть ставленников запада, нас травят на Путина и Россию но – НАШ РЕАЛЬНЫЙ ВРАГ ДЕЙСТВУЮЩАЯ ВЛАСТЬ ЕВРЕЙСКИХ проамериканских ОЛИГАРХОВ и их ставленников, они куда хуже и в разы опаснее.

Мы знаем что Путин враг Украинского и Русского народа и ни в коем случае его не скрываем.

 

Русские наши братья, и мы потому принадлежим единому Славянскому племени!

Нащ враг создал нам тысячи идеологий, религий и прочего искусственного, моя и причёсывая наши головы своей уродливой политикой раздора.

 

Мы – бойцы Белого Молота, Правого Сектора и Самообороны проливали свою кровь НЕ за то чтобы один клан еврейских олигархов сменил другой.

 

Режим какой был такой и остался. Только теперь правит не Ахметов – глава Донецкого – татарского клана, а Коломойский – глава Днепропетровского еврейского Хаббадского клана.

 

Одним словом до верной победы народа Славян еще очень далеко, а враг у нас теперь многим коварнее.

 

Для того что бы направить возникшую силу для реальной защиты нашей с вами земли, нам необходимо знать пятую колону, что устроили нам враги изнутри.

 

Знайте же правду, самооборона майдана контролируется в основном еврейскими головами.

Дмитрий Ярош, совместно с еврейской властью делают зачистку в Правом Секторе.

Первым делом чистят наиболее здравомыслящие объединения по типу Белый Молот.

Они арестовали Лидера Молота Горана и обвинили его в тройном убийстве.

 

Сегодня Создана партия «ПРАВЫЙ СЕКТОР». Но уверяю вас, Горана посадили за тем, чтобы он не имел никаких прав на участие в той. Но зато в партию берут евреев, негров и прочих…

 

Сперва исключат «БЕЛЫЙ МОЛОТ», а затем «ПАТРИОТ УКРАИНЫ», потом и «УНСО». Туда в открытую налезут евреи и будет еще одна жидовская прокладка по типу партии «СВОБОДА».

Избрав Дмитрия Яроша президентом – МЫ ПОЛУЧИМ ПОДКОНТРОЛЬНУЮ ЖИДАМ РУСОФОБСКУЮ ВЛАСТЬ, ЗАТО БОРЮЩУЮСЯ ЗА ПРАВА НАЦ – МЕНЬШИНСТВ!

 

Почему сейчас подавляют именно «БЕЛЫЙ МОЛОТ»?

 

Ибо сегодня лишь только она, идеология «БЕЛОГО МОЛОТА», способна поднять за собой народ Братской нам России, что никак недопустимо для мирового еврейства. Объединенные в борьбе со своим общим врагом, братские народы России и Украины, это и есть начало новой ЕВРОПЫ – РУСИ!

 

Евреи изначально всунули лидером в «ПРАВОМ СЕКТОРЕ» Дмитрия Яроша и его контору «ТРИЗУБ», чтобы придать революции антирусский характер и не дать ей перекинуться на братскую оккупированную евреями Россию…

 

Журналистами еврейских СМИ, тщательно замалчивается тот факт, что большинство групп того же ПРАВОГО СЕКТОРА ратует за воссоединение Россиян и Украинцев!

У Яроша кстати семья давно живет в Лондоне, о чем это говорит подумайте сами.

Дмитрия Яроша не признают и не признавали лидером большинство объединений Правого Сетора.

 

Он просто САМ СЕБЯ НАЗНАЧИЛ. Тризуб и Ярош по сути проявился для того, чтобы успокоить умы радикалов и подмять «ПРАВЫЙ СЕКТОР» под еврейскую оппозицию.

В самом Секторе Дмитрия Яроша редко можно увидеть, да и в самих боевых действиях этот человек не участвовал. Когда велись бои, он как и все руководство Тризуба выключили телефоны и пропали без вести.

 

Их бойцы быстро израсходовали боезапас и под прикрытием БЕЛОГО МОЛОТА и ПАТРИОТА УКРАИНЫ отошли… А Вот все лидеры УНСО (кроме подложных под Яроша типа Тополи), БЕЛОГО МОЛОТА и ПАТРИОТА УКРАИНЫ самолично дрались с приспешниками бывшей власти, положив десятки убитыми.

 

Бойцы Тризуба хорошие парни, но лидерство там взято и подняться там выше бойца не реально, все схвачено. Контакты и все СМИ Сектора в руках Яроша, потому придётся очень трудно…

 

Лидеров Правого Сектора манят в данный момент МАНДАТАМИ И БАБКАМИ, а активистов-радикалов убивают и заключают в тюрьмы.

 

Мандаты и разрешение партий – ничто. В еврейской политической системе мы будем пожизненно клоунами и со временем, с помощью провокаций и СМИ они нас как силу израсходуют полностью.

 

Оппозиция никогда не воспринимала в всерьез Правый Сектор, они относятся к правым как к патронам в автомате.

 

По сути нам дали сделать эту революцию, хотя могли бы подавить всё из начал, внедренцами, включая в работу каналы СМИ и так далее.

 

Еврейская оппозиция давала нам жить, ибо без нас, татарский клан – Януковича-Ахметова они не победили бы в час. Они залили его нашей кровью…

 

Евреи нашими руками сделали революцию и уже теперь ВО ВСЮ ПОЛИВАЮТ НАС ГРЯЗЬЮ ИЗ СМИ.

Бляди сотнями внедряются чтобы путать и разлагать дисциплину бойцов Правого Сектора.

Парнишки-тихари из отдела анти-террора, СБУ, и ментовские прочие, тоже думаю пропитали наши ряды вдоль и поперек, но у них паника и неразбериха, а потому у нас есть время, а захожие барышни и случайные чудики могли легко установить микро-аппаратуры и писать кучи компроматов.

 

Мобильные телефоны, стукачи и операторы сети помогут установить наши личности.

И как только народные интерес и любовь к нам затихнет под промывкой СМИ и прочего, нас дискредитируют, подкупят лидеров и упокоят навечно.

 

Вспомните историю, всех активистов, всех революций, всегда убивали. Тех же левых ессеров в СССР, да и к примеру СА в Германии 30-х годов.

 

Мы Правый Сектор дети революции и нас, если мы будем тупить, скоро ликвидируют.

Причем все умрут как всегда по случайным причинам, методов у коллег из СБУ и частных головорезов много.

 

План Днепропетровского еврейского клана Коломойского прост – подкупить и задобрить продажных правых лидеров из Сектора деньгами и мандатами, резко выкинуть компромат на нас и облить грязью из СМИ не покорных!

 

Свобода как и вся Оппозиция то есть Иудейская подстилка и это ясно всем здравым людям.

 

Дмитрий Ярош такая же марионетка, он сливает Правый Сектор, подобно уже давно схваченному еврею по маме Путину, розня и стравливая братские народы России и Украины, кои есть единой нашей надеждой на верное будущее, и великое возрождение нашей ЕВРОПЫ – РУСИ!!!

 

Это всё еврейские сети, и плетутся издавна они как. Уйми Славянин – это последняя твоя надежда!

 

Если не случится объединений братских народов России и Украины а посеянные меж ними еврейским капиталом семена вражды взрастут, то будет твой конец.

Через десяток – второй лет, либерализм и прочая нашему духу враждебная толерастия, удушит нас безвозвратно.

 

Власть имущие нам этого не простят, после сих событий, к нам будут направлены тысячи уродующих сознание потоков, они сделают всё что бы Европеец больше не стал к тверди, и мы будучи разрозненными, обязательно падём, уже никогда не с умея подняться.

Можете быть уверенными, это будет наш конец, больше не случится никаких майданов, мы падём в колени окончательно.

 

Нам никто не поможет, вы сами должны это понимать, Европа уже в большинстве это сборище общечеловеков, пидаров и полупидаров, НИКАКИЕ БОГИ К ВАМ НА ПОМОЩЬ НЕ ПРИЛЕТЯТ, Еврей захватит эту планету осуществляя тысячелетний завет Иудейских отцов и на этом всё.

 

НАШИ ЛИДЕРЫ СЕЙЧАС:

 

– Андрій Білецький (ПАТРИОТ УКРАИНЫ)

 

– Олесандр Музичко УБИТ В НОЧЬ 24 МАРТА СПЕЦПОДРАЗДЕЛЕНИЕМ СОКОЛ. (Білий УНСО) Хоть он и воевал в Чечне, но его русофобия преувеличена. Он меньше террорист чем герой России-Кадыров и меньше бандит чем Путин. Мы его не отбеляем, он не святой, но все же он точно не под контролем жидов и его так просто не купишь.

 

– Заключенный Горан (БІЛИЙ МОЛОТ)

 

Они сейчас есть наиболее близкими нашим настроениям личности, и только руководствуясь ними, мы сможем преодолевать посеянные нашим врагом настроения, объединять братские народы и побеждать общего врага что есть несомненно – ЕВРЕЙСКИЙ КАПИТАЛ!!!

 

Теперь давайте посмотрим кто же истинно пришел к власти на Украине…

 

НЫНЕШНЕЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО СТРАНЫ:

 

– Исполняющий обязанности президента – Турчинов – Еврей

– Премьер Министр – Арсений Яценюк – Еврей

– Министр финансов – Александр Шлапак – Еврей

– Вице премьер – Владимир Гройсман – Еврей

– Министр МВД – Арсен Аваков – Армянский Еврей, гомосексуалист.

– Министр Культуры – Сергей Нищук – полуЕврей, масон и открытый гомосексуалист.

– Директор НацБанк – Степан Кубив – Еврей

 

Основные кандидаты в президенты от оппозиции:

 

– Петр Порошенко – Еврей

– Юлия Кательман (Тимошенко) – Еврейка

– Виталий Кличко (Этинзон) – Еврей по отцу

– Олег Фротман (Тягнибок) – Еврей по маме.

 

Еврейские Олигархи Украины:

8-ка миллиардеров. ВСЕ ЕВРЕИ.

 

Олигархи Украины.95 процентов евреи.

А Остальные либо женаты на еврейках либо крутятся с евреями.

 

Олигархи России.90 процентов евреи. А Остальные либо женаты на еврейках либо крутятся с евреями.

 

КАК МЫ ВИДИМ ВСЯ ВЛАСТЬ – США, РОССИИ И УКРАИНЫ НАХОДИТСЯ В РУКАХ ЕВРЕЯ И СТРАВЛИВАНИЕ НАРОДОВ БЕЛОЙ РАСЫ ИХ РУК ДЕЛО.

 

Возможно нам потребуется ни одна сотня, а то и вовсе «НЕБЕСНЫЕ ПОЛКИ» подняться должны чтобы победить!

 

В ссылке подробное описание, как создавать отряды для борьбы, делать бомбы, яды и отбить у Еврея нашу ЗЕМЛЮ!!!

(ссылка удалена мной, ибо нефиг)

 

Армия, мусора и СБУшники сейчас сами понимают что творится и потому воевать за них сейчас не станут боясь повтора событий их предшественников что после отставки Януковича были осуждены, и званы теперь врагами. Сотни человек, готовые стоять к смерти и мы могли бы свергнуть этих тварей и плевать на Путинскую Россию и США с их общественной толерантностью… ЛОЗУНГОМ И ЦЕЛЬЮ НАСТОЯЩЕЙ РЕВОЛЮЦИИ ДОЛЖНО БЫТЬ—””НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ ИМУЩЕСТВА ОЛИГАРХОВ И ВСЕЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ ИНТЕРЕСАМ НАРОДА””.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE