Podsłuchiwano 3 mln Polaków dziennie!

Polska współpracowała z NSA.

Podsłuchiwano 3 mln Polaków dziennie!

Na światło dzienne wyszła kolejna porcja materiałów wykradzionych przez Edwarda Snowdena. Z opublikowanych dokumentów jasno wynika, że Polska współpracowała z NSA, a ofiarami podsłuchu padły miliony Polaków!

16 maja 2014 10:23

Jedną z nielicznych osób, które otrzymały wgląd do dokumentów i danych wykradzionych z NSA przez Edwarda Snowdena, był dziennikarz Glenn Greenwald. W związku z tym obecnie jest on prześladowany przez brytyjskie i amerykańskie służby. Właśnie wydał jednak książkę pod tytułem “No Place to Hide”, w której opisuje niepublikowane dotąd informacje wykradzione z NSA.

To jednak nie wszystko, bo oprócz książki, Greenwald opublikował też plik PDF, który zawiera surowe dane przekazane mu przez Snowdena. Szczególnie interesująca z naszej perspektywy jest 106. strona dokumentu, na której znajdują się dowody na to, że polski rząd od kilku lat współpracował z NSA.nsa-polska-2

To jednak nie wszystko, bo oprócz książki, Greenwald opublikował też plik PDF, który zawiera surowe dane przekazane mu przez Snowdena. Szczególnie interesująca z naszej perspektywy jest 106. strona dokumentu, na której znajdują się dowody na to, że polski rząd od kilku lat współpracował z NSA.

To jeszcze nie koniec rewelacji. Z książki Greenwalda i opublikowanego w niej wykresu wynika, że w Polsce służby specjale były w stanie podsłuchiwać 3 miliony rozmów telefonicznych dziennie. Podsłuchiwany był więc nie tylko Bliski Wschód, ale również mieszkańcy i obywatele Polski. Ciekawe, czy również odbywało się to za przyzwoleniem naszych władz.

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE