Żydoland: Kosher coraz bezczelniejszy

Syn Bartoszewskiego dostał pracę w państwowej spółce!

Jest WICEPREZESEM.

 

Syn Władysława Bartoszewskiego (91 l.), sekretarza stanu w Kancelarii Premiera, dostał fuchę w państwowej spółce Exatel. Od kilku dni jest wiceprezesem w firmie, na czele której stoi Marcin Jabłoński (49 l.), były wiceminister spraw wewnętrznych w rządzie Donalda Tuska (57 l.) i działacz lubuskiej Platformy Obywatelskiej.

Władysław Teofil Bartoszewski (59 l.) – bo tak nazywa się syn Władysława Bartoszewskiego (91 l.) – został wiceprezesem zarządu w ubiegły czwartek. Bartoszewski junior jest z wykształcenia historykiem, był wykładowcą na Oxfordzie, wcześniej pracował m.in. w Credit Suisse i w PGE Domu Maklerskim. Na nowym stanowisku zarobi ok. 25-30 tys. złotych miesięcznie.

Jego nowe miejsce pracy, firma Exatel, jest operatorem telekomunikacyjnym i zajmuje się transmisją danych m.in. dla polskich służb specjalnych, armii, Ministerstwa Obrony Narodowej, a także dla największych polskich firm. Blisko 100-procentowym udziałowcem Exatela jest Polska Grupa Energetyczna, kontrolowana przez Skarb Państwa.

Syn Bartoszewskiego dostał państwową posadę

Co spowodowało, że syn Bartoszewskiego otrzymał posadę wiceszefa spółki, i jaki ma zakres obowiązków? Nie wiadomo, bowiem biuro prasowe firmy nie odpowiedziało nam na nasze pytania. Według prof. Antoniego Kamińskiego, specjalisty ds. korupcji, firma powinna jak najszybciej rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru Bartoszewskiego juniora na wiceprezesa firmy. – Powinna publicznie odpowiedzieć: jak doszło do wyboru, jakie ma kompetencje i ile zarabia. W innym przypadku spekulacje wokół syna Bartoszewskiego będą się mnożyć – mówi nam Kamiński.

2 Responses to Żydoland: Kosher coraz bezczelniejszy

 1. dziadkjack 15/05/2014 at 05:26 #

  Proszę zwrócić uwagę na kształt I pochylenie do tyłu uszu, kształt nosa I “kozie” szczęki tego potomka Władysława Bartoszewskiego -- uważam, że to jest klasyczny przykład uwidocznienia się chazarskich genów w kolejnym pokoleniu.

  “Jednojurtowym” bliżniakiem młodego Bartoszewskiego jest młoda Kaczyńska -- dlatego żydostwo tak zaciekle walczy o uznawanie za “antysemityzm” spostrzeganie cech charakterystycznych we wyglądzie, zauważanie niektórych chorób umysłowych, charakterystycznych dla chazarskich żydów, zwracanie uwagi na zniekształcenie kończyn,
  (typowym przykładem tych wszystkich cech był Josiek Goebbels)

  “Krwawa Luna” Brystygierowa, werbując kolejnych żydów do UB, często mówiła ” … nazwisko jak nazwisko, ale ta twarz! …”

  Nazwisko da się zmienić, ale morda zawsze wyjdzie na jaw, choćby w następnym pokoleniu…

 2. Adm 15/05/2014 at 07:50 #

  “Krwawa Luna” Brystygierowa, werbując kolejnych żydów do UB, często mówiła ” … nazwisko jak nazwisko, ale ta twarz! …”

  ====

  No narząd płciowy!

  jak jej się nie podobało prącie, to zamykała cały narząd płciowy szufladą w biurku.

  To jej zachowywanie -- obmacywanie przesłuchiwanych po narządach płciowych -- nie miało jedynie formy zaspokajanie seksualnego, musiało mieć to i praktyczne znaczenie, ona sprawdzała, czy aby aresztowany nie byl żydem.

  Dobre stosunki Wojtyły z UB i poparcie “komunistów” mogło tez wynikać z tego, ze Wojtyła mógł być poddany obrzezaniu i aparat o tym wiedział. Ten żydowski pochowek, jaki mu urządził Dziwisz, nalezy postrzegać w szerszej perspektywie.

  Adm

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE