Terror żydowski w Polsce – Marsz żywych 2014.

—+++—

 JAK MOŻNA NA TO POZWOLIĆ?!

 

marsz zywych9e

JAK MOŻNA NA TO POZWOLIĆ?! “…Ta fasadowa policja – w polskich mundurach – za plecami której będą faktyczne szerzyć terror bojówki żydowskie, jest ostatecznym elementem przygotowania Polski na żydowski najazd, czyli jest tak jak na zdjęciu: na przedzie paru nadwiślańskich swołoczy, a za ich plecami morze żydów “Yom Hashoah”.

marsz zywych7

Po raz kolejny już, w dniu 28 kwietnia – dzień po cyrku watykańskim, ale w ramach wspólnego święta żydów i wojtylian  “Yom Hashoah”-  odbył się tzw. „Marsz żywych”.

Cechą tego kolejnego rytuału demonstrowania żydowskiej dominacji na polskiej ziemi było wyraźne wyciszenie w mediach. Najwidoczniej nie chciano ponosić ryzyka, gdzie  sprowokowany „pomylony” polski emeryt, może nawet ubrany w pasiak obozowy, w towarzystwie paru moherek przyjedzie do Oświęcimia i w zgrzybiałych dłoniach będzie trzymał jakiś transparent ze sławami protestu przeciw demonstrantom lub żydom w ogólności. Bałaby  to skaza dziegciu na dziewictwie shoah´u ,  a na co skołatana niewinność żydowska nie mogła sobie pozwolić. Celem prewencji posunięto się nawet do tego, że tak marginesowy portal – kropla w morzu –  jakim jest nasza  gazetawarszawska.com, został zablokowany w Internecie i przez parę dni był praktycznie niedostępny do edycji i przeglądania: Gazeta miała 70 wyłączeń na dzień i teoretyczną otwieralność na poziomie jedynie 60 procent, a to przy ogromnym spowolnieniu łącza.

Odczekaliśmy i publikujemy parę zdjęć, które oprócz foto kreatury Lemańskiego czy zdjęć  haniebnej wizyty węgierskiej, pokazują pewne znaki , które należy szczególnie podkreślić.

Coraz bardziej rzuca się w oczy to, że po wymordowaniu polskich generałów w Mirosławcu i w zamachu warszawskim – nie licząc skrytobójstw –  żydostwo adoptuje polską policję do swoich potrzeb.  To podobnie jak traktuje wszystkie inne resorty mundurowe wewnętrzne;  służby celne i graniczne, straże miejskie (np. warszawskie mają identyczne uniformy z izraelskimi),  przeróżne już agencje bezpieczeństwa,  a nawet ochroniarstwo prywatne będące pod kontrolą kapitału żydowskiego.

Idzie to w parze  ze zmianą ustawodawstwa, gdzie obce służby będą mogły pomagać zachować porządek w Polsce. Przy czym sprawa może mieć podwójne dno, bo Polska cedując władzę porządkowania na Niemcy, nie ma kontroli nad tym, kto faktycznie ma być do Polski przysłany. Jest wysoce prawdopodobne to, że tak Niemcy, jak i inne bratnie państwa, w ramach tej bratniej pomocy mogą wsadzać do Polski oddziały niekoniecznie tradycyjne  o charakterze „policji państwowej”, ale także  – co najgorsze –  służb komercyjnych w tych państwach, które – jak się łatwo domyślać – nie muszą być  oryginalne w tamtym kraju, a mogą  być równie pochodzenia obcego – z importu. Jest tu np. kwestia znajomości języka, która jest konieczna. I np. Niemcy zamiast uczyć się polskiego, wynajmą służby, które już tym językiem władają. A po polsku – jako tako – mówi duża część żydów w Izraelu, Rosji i Ukrainie. Nie mówiąc już o tym, że w niemieckie mundury można będzie ubrać żydów prosto z Polski, którzy nie tylko wyzuci z człowieczeństwa, ale i z polskiej odpowiedzialności prawnej, będą zaprowadzać  w Polsce porządek na konto bratnich Niemiec lub innego bratniego państwa, a będą to czynić  tak, jak to widać w Palestynie.

Wniosek wynikający  z tego wszystkiego musi być jednak tylko jeden: jest to ostateczne już przygotowanie żydów do ich najazdu na Polskę.  Ta fasadowa policja – w polskich mundurach – za plecami której będą faktyczne szerzyć terror bojówki żydowskie, jest ostatecznym elementem przygotowania Polski na żydowski najazd, czyli jest tak jak na zdjęciu: na przedzie paru nadwiślańskich swołoczy, a za ich plecami morze żydów “Yom Hashoah”.

(-)Krzysztof Cierpisz

03-V-2014.

 —+++—

marsz zywych5

 

marsz zywych6

Prezydent Węgier Janos Ader

 

marsz zywych3

marsz zywych2

 

marsz zywych

marsz zywych4

marsz zywych8

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE