Polska policja ochroniarzem żydowskich terrorystów

W normalnym kraju o tradycji i cywilizacji europejskiej porządek prawny polega też i na tym, że na jego terytorium nie wolno obcym jednostkom siłowym eksponować symboli państwowych swoich państw.  Tłumaczenie jest krótkie: obce symbole –  to to samo co obca władza.

Swojej flagi, na obcej  cudzej ziemi, nie wolno wyciągać ani wojskowym, ani policjantom, nawet osoby cywilne są tu poddawane restrykcjom (grzywnom oraz karom więzienia).

Do niedawna, w takim kraju jak Szwecja,osoba prywatna, która chciała zawiesić  flagę obcego państwa na swojej stodole czy przyczepie kempingowej musiala pytać Króla o zgodę.

Jeśli Król się zgodził, to zgoda taka była jednorazowa i obwarowana licznymi restrykcjami.

 

……………………………………………..

A i w Polsce kiedyś też tak było.

Tu, jak widać na zdjęciach, na polskim terytorium, i z żydem jako przewodnikiem, policja polska maszeruje pod obcą banderą – uczy się służyć  żydom.

 

(-) red GW 

 

Policjanci uczestnikami Marszu Żywych

W Oświęcimiu odbył się Marsz Żywych, którego przesłaniem jest oddanie hołdu ofiarom Zagłady. W Marszu uczestniczyli policjanci, na czele z Komendantem Głównym Policji nadinsp. Markiem Działoszyńskim.

Marsz Żywych to projekt edukacyjny, pod auspicjami którego przedstawiciele narodu żydowskiego z różnych krajów, głównie uczniowie i studenci, odwiedzają miejsca Zagłady, które Niemcy utworzyli podczas wojny na okupowanych ziemiach polskich. Kulminacją projektu jest przemarsz z byłego obozu Auschwitz I do byłego obozu Auschwitz II-Birkenau, by uczcić pamięć ofiar Holokaustu. Marsz odbywa się tradycyjnie w Dniu Pamięci o Ofiarach Zagłady, w tym roku 28 kwietnia.

Podczas tegorocznego Marszu Żywych w sposób szczególny upamiętniona będzie zagłada węgierskich Żydów, ponieważ w 2014 roku mija 70. rocznica ich deportacji do niemieckiego obozu Auschwitz.

W marszu wzięli udział Komendant Główny Policji Izraelskiej Pan Yohanan Danino oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, którzy odbędą także spotkanie poświęcone omówieniu między innymi kwestii współpracy bilateralnej.

Ponadto w marszu uczestniczyli członkowie IPA i związków zawodowych polskiej Policji. Ich udział jest świadectwem pamięci o  milionach  pomordowanych w czasie II wojny światowej oraz woli, aby taka tragedia się nigdy nie powtórzyła.

(BMWP KGP / mg)

http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/98076,Policjanci-uczestnikami-Marszu-Zywych.html

 

 

pp1 pp2

pp3

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE