Michael Hoffman: Katastrofalna kanonizacja żydowskiego papieża

 

Katastrofalna kanonizacja żydowskiego papieża

Źródło:  Michael Hoffman:   The “Catastrophic Canonization of a Judas Pope” – 10 kwiet- nia 2014; http://henrymakow.com/2014/04/Catastrophic-Canonization-of-a-Judas-Pope.html – tłum. emjot

 

Papież Jan Paweł II powiedział do kapłanów Voodoo w Beninie w Afryce, że ich tradycje satanistyczne zawierają “ziarna Słowa”.

Nieuchronna kanonizacja Jana Pawła II udowadnia, że Kościół rzymski jest drogą  prowadzącą do potępienia dusz – mówi Michael Hoffman, znawca  za- gadnień judaizmu i demontażu Kościoła.

W dniu 27 kwietnia 2014 roku  w wyniku  rzekomo “nieomylnego” procesu ka- nonizacyjnego,  Kościół  w  Rzymie  będzie  wynosił  na  ołtarze  papieży  Jana XXIII  i Jana Pawła II jako rzekomych przykładów pewnego zbawienia wiecz- nego  i  jako  domniemanego  modelu  cudu  życia i pracy heroicznej świętości – godnego do naśladowania przez każdego chrześcijanina.

 

Papież  Jan Paweł II  jest papieżem, który z szacunkiem ucałował egzemplarz islamskiego Koranu, i który powiedział kapłanom Voodoo w Beninie w Afryce, że  ich  tradycje  satanistyczne  zawierają  “ziarna Słowa”,  po  których barbarzyńskie praktyki Voodoo na tym zniszczonym lądzie wzrosły niemal dwukro tnie.

Jan Paweł II jest dopuścił, żeby tybetańscy buddyści postawili rzeźbę swojego bożka  na  ołtarzu  w  kościele  w  Asyżu  i  ten  papież  modlił  się z nimi do ich “boga (ów).”

Papież  Jan Paweł II  nauczał,  że  żydzi  posiadają nieodwołalne przymierze z Bogiem,  z  racji  swojego  rzekomego  rasowego  pochodzenia  od Abrahama, a więc ten cielesny  “Izrael”  nie musi być ewangelizowany i nie musi się nawró- cić się do Jezusa Chrystusa.

 

Papież Jan Paweł II był patronem seryjnych pomocników ułatwiających mole stowanie  dzieci,  takich  jak  ks. Marcial Maciel Degollado,  bp Skylstad. kard. Mahony i tysięcy im podobnych.

Fale  straszliwego prześladowania i krzywdy bezbronnych dzieci występowały z częstotliwością zegarka.

Papież  Jan Paweł II  dopuszczał  do  tych molestowań, które miały być okryte tajemnicą.

Udzielał  schronienia  zbiegom, oskarżonym  o  tuszowanie molestowania, ta- kim jak osławiony kardynał Bernard, oskarżony przez władze w Bostonie – zo stał nagrodzony przez  papieża Jana Pawła II  wyniesieniem do godności pro- minentnego arcybiskupa bazyliki w Rzymie.

Jan Paweł II  był  pierwszym papieżem, który  wszedł do synagogi,  zachęcając tym samym zwiedziony lud pozostający  murach duchowej niewoli do  dalsze- go  w  niej  trwania  i  utwierdzając  ich w ten sposób w ich grzechach,  w  tym – odrzuceniu Jezusa Chrystusa jako Mesjasza i Zbawiciela.

Ów szatański  Judasz  wkrótce  stanie się   “Świętym Papieżem Janem Pawłem II”  i jego “heroiczne cnoty”, będą dla wszystkich katolików wzorem do naśla- dowania.

To demoniczne szyderstwo jest aberracją II Soboru Watykańskiego!

Powszechnie znane jest opinii publicznej  — “Kim jestem, aby sądzić [homose ksualistów]?”.

Kościół rzymski za pontyfikatu papieża Franciszka jest wehikułem zmierzają cym drogą nie do zbawienia dusz, a na ich potępienie.

Miliony  tradycyjnych  katolików wskazywało źródło upadku w Vaticanum II , jako ukrytym spisku neoplatońskim, w którym uczestniczyli  okultystyczni pa pieże od  okresu  renesansu —  kierującym  Kościołem  rzymskim  od pięciuset lat: Kant, Rousseau, czy Rewolucja Francuska.

Jesteśmy w trakcie pracy nad broszurą, którą mamy nadzieję opublikować do dnia  27  kwietnia.  Zatytułowana  jest:  ” Renesansowy  Kościół  Rzymu: Trzy punkty odejścia od dogmatycznego Magisterium”.

Te  trzy  punkty to: • Judaizm i okultyzm • Dwuznaczność  i psychiczna mani- pulacja • Lichwa

Dołożymy  starań,  aby  wykazać  na  podstawie  dokumentów, że dym szatana wszedł  do  Kościoła rzymskiego potajemnie w XVI wieku  i  kroczył od zwycię- stwa do zwycięstwa, zakończony  zgodnie z  planem,  w  naszym  XXI  wieku –  jest  ostatnim etapem alchemików:  rytuał peregrynacji  jako  oczywiste wyko nanie wszystkiego, „Co jest ukryte”.

Papież Franciszek jest publiczną twarzą dawniej zainicjowanego przez papie ży,  neoplatońskiego tajnego spisku procesu okultystycznego.

Ta „twarz” ukazując się teraz na świecie –  odsłoniła  swe  prawdziwe oblicze – “chrześcijaństwo”  jest  wystarczająco „przetworzone”, żeby go zaakceptować.

Owszem,  dobrze wiemy, że Jezus Chrystus oświadczył, że bramy piekielne nie przemogą Jego Kościoła. Nie ma o tym mowy.

Pytanie brzmi  –  gdzie  jest  Jego Kościół  na  ziemi,  dzisiaj?

Możemy go znaleźć tylko wtedy,  jeśli  mamy odwagę  oraz wizję, aby kontynu- ować podstawowe zasady tomistycznego nauczania,  nie myląc objawów zgni- lizny z korzeniem zgnilizny.

Niedostrzeganie  fałszowania  prawdy  katolickiej  przyniesie  tylko więcej za- mieszania i porażek.

————————————-

Michael Hoffman

 

 

Michael Hoffman, jest autorem “Judaism Discovered  and Ju daism’s Strange Gods”.   [Judaizm bez tajemnic i obcy bogo- wie judaizmu].

———————————

Zobacz:

Michael Hoffman, US Honors Racist Rabbi who says “non Jewish souls come  from three  satanic  spheres.”  – [USA wyróżniają rasistowskiego rabina, który mówi “że dusze żydowskie pochodzą z trzech sfer szatań skich.”]: http://revisionistreview. blog spot.ca/2014/04/non-jewish-soul-comes-from-three.html

 

http://forumdlazycia.wordpress.com/2014/04/23/katastrofalna-kanonizacja-zydowskiego-papieza-michael-hoffman/

5 Responses to Michael Hoffman: Katastrofalna kanonizacja żydowskiego papieża

 1. mariaf 28/04/2014 at 11:17 #

  Ta kanonizacja jest rzeczywiście katastrofalna dla posoborowia. Obnażyła bowiem jego nędzę moralną i umysłową, a ludzi myślących zmusiła do jej zgłębienia (o jak głęboka to nędza!), udokumentowania i ostatecznego odrzucenia “kościoła dwóch papieży”!
  Odkąd nastał Franciszek Bergolio wszystkie dekrety Kościoła są NIEWAŻNE (także te kanonizacje!), gdyż żyje prawnie wybrany papież Benedykt XVI, a Franciszek jest ANTYPAPIEŻEM.
  Czyż może być dwóch ojców?
  “Jeden jest wasz Ojciec -- Bóg” powiedział Pan Jezus, a Piotr i jego następcy są jedynie widzialnymi zastępcami na Ziemi jedynego Ojca wszystkich -- Boga Ojca i Stwórcy wszech rzeczy!

 2. Adm 28/04/2014 at 17:07 #

  Biorąc pod uwagę to, ze na BXVI byl planowany zamach, przed którym uratowano mu życie
  ogłaszające te zbrodnicze plany, nalezy się zastanowić nad tym:
  na ile Bergoglio jest tego wszystkiego świadom?

  Czy Bergoglio to Wałęsa posoborowcow, czy tez człowiek , który jednak ma jakie szare komórki
  To jest zastanawiające.

  ADM

 3. mariaf 28/04/2014 at 19:07 #

  Gdyby Bergolio był prawdziwym katolikiem i człowiekiem honoru, nigdy by nie przyjął wyboru na antypapieża! Wiedziałby bowiem, że Papież, czyli Ojciec -- widzialny zastępca na Ziemi niewidzialnego i jedynego Ojca naszego, który jest w Niebie -- może być tylko jeden!

  Ale: ” W dziejach Kościoła było wielu bardzo złych papieży. [oraz antypapieży] Część z nich była kolokwialnie mówiąc złymi ludźmi, inni nie mieli predyspozycyj moralnych, umysłowych, czy organizacyjnych. Nie godzi się jednak obarczać tymi wszystkimi wyborami Ducha Świętego.
  [Jak rzekł Krusejder]

  A Pan Jezus mówi:

  “kto upadnie, o ten kamień rozbije się’. W tłumaczeniach przeważnie używa się ‘na’, a Ja powiedziałem: ‘o’, a nie ‘na’. Jest to proroctwo przeciwko wrogom Mojego Kościoła. Ci, którzy mu się sprzeciwiają, uderzając w Niego, bo On jest Kamieniem węgielnym, rozbiją się. Historia ziemi, od dwudziestu wieków, potwierdza Moje słowa. Prześladowcy Kościoła rozbijają się o Kamień węgielny, rzucając się nań.” http://www.objawienia.pl/valtorta/valt/v-06-013.html
  A tu mówią ojcowie Kościoła:http://katolikintegralny.wordpress.com- Kwiecień 16, 2014

  • Adm 28/04/2014 at 19:39 #

   Mysle, ze Bergoglio to jednak “Palec Bozy” , bo dzięki niemu nawet dureń widzi to , ze ten posoborowy cyrk to haniebne bagno.
   Jest to tez straszna kara dla Lolka.
   On taki intelektualny i zgrabny , a Bergoglio to prostak, któremu słoma z botów wyłazi.

   ADM

 4. rzymianin 29/04/2014 at 02:18 #

  Nie zapominajmy, ze Benedykt XVI tez nie jest bez winy i to powaznej, bo podjal pewne proby odwrotu z tego bagna i powrotu do Tradycji, pierwsze kroczki, ale czyms przerazony -- obojetnie czy byla to grozba zamach -- pomyslal tylko o ratowaniu swojej ludzkiej skory i zlozyl “rezygnacje”.
  Rezygnacje z wyboru Ducha Sw ? z funkcji wikariusza Chrystusa ?
  Nie czytal Quo vadis ?
  Pozostaje miec tylko nadzieje, ze zrobil cos, czego my nie potrafimy jeszcze pojac, ale musial tak zrobic. Chociaz Jego sympatia dla SWII raczej nie byla skrywana, wiec …
  Zgorszenie pozostalo, a posoborowie jeszcze butniejsze.
  Miliony ludzi pogubionych, patrza, a nie widza, sluchaja, a nie slysza.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE