FINLANDIA: dyskusja o zjednoczeniu z Rosją

 

FINLANDIA mówić o zjednoczeniu z Rosją

Johan Beckman

139531069

To właśnie ten zasób pisze «News.in.ua»:

 

“Na tle rozwijającej się kryzysu finansowego w Europie, północnej sąsiadem, Rosja stara się znaleźć drogę do zbawienia od załamania gospodarczego. I stwierdził, opcja odzyskiwania może zaskoczyć wielu. Na przykład ostatnio w Finlandii jest coraz bardziej popularny pomysł ściślejszej integracji z Federacją Rosyjską – do przystąpienia.

 

“Może się Rosja Finlandia Hong Kong?” Tak zwane artykuł w prestiżowym czasopiśmie Suomen Kuvalehti, napisana fińską wpływową postacią publiczną, biznesmen i prawnik Hannah Krogerusom. On odpowiada na to pytanie odpowiedzi twierdzącej: “To jest to, co obecna sytuacja gospodarcza wymaga całego świata – z Azji do Ameryki. Finlandia powinna podjąć ryzyko i uzyskać taki sam status międzynarodowej w stosunku do Rosji, która ma Hongkong w odniesieniu do Chin. ”

 

Według niego, w obecnych trudnych warunkach gospodarczych, narodową tragedią jest to, że dzisiejsi młodzi, utalentowani, ale niedoświadczonych polityków reprezentujących interesy wąskiej warstwie elity, prawie chce izolować Finlandii z Rosji.

 

Co ciekawe, w swojej opinii w sprawie wspólnych fińsko-rosyjska przyszłości Hannu Krogerus nie tylko. Ostatnio, lokalny poseł parlamentu z “Prawdziwych Finów” Juho Eerola proponuje się pomiędzy Finlandią i rosyjskiego strategicznego sojuszu wojskowego. Według niego, jest to jedyny niezawodny sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobrostan Finów. Jego partia kolega Gemma Koskiniemi poszedł dalej i zażądał, aby Finlandia stała się częścią tyłu państwa rosyjskiego. “Rosja jest najbardziej wiarygodnym partnerem we trust” – powiedział wicepremier.

 

Przed rewolucją 1917 roku Finlandia jest znana, była częścią imperium rosyjskiego, choć z bardzo dużym stopniem niezależności. A ona nie tylko autonomia – na jego terytorium działała prawa szwedzkiego, był w obiegu własną walutę, własnej pracy celnej. Więc doświadczenie jest.

 

Według słynnego fińskiego obrońcy praw człowieka, Dr Nauk Politycznych Johan Beckman podobnego przełomu w prorosyjskich poglądów niektórych fińskich polityków i osób publicznych nastąpiło w ciągu ostatniego roku. Przyczyną tego kryzysu finansowego stały się europejskim i globalnym. “Mam wrażenie, że UE nie ma przyszłości w NATO. Tak, że rozpad tych struktur wygląda coraz bardziej prawdopodobne “- mówi działacz na rzecz praw człowieka.

 

Ciekawe w tym sensie pozycji partii “Prawdziwi Finowie”. Jakiś czas temu, że zamiast “dominacji” Rosyjski w Finlandii, którzy są aktywnie zakupu nieruchomości w tym kraju. Jednak według Johan Beckman, że kampania Russophobe został celowo sprowokowany w fińskich mediach. Jej motywem była teza, że ​​ziemia rzekomo zakupione przez rosyjskich służb specjalnych do dalszego szpiegostwa. I uczestniczyć w pojedynczych przedstawicieli różnych partii. Dziś, jako obrońcy praw człowieka, blask Russophobian propagandę w fińskich mediach zauważalnie ustąpił.

 

Przypadkowo lub nie, ale to zbiegło się z odejściem tak walcząca z Rosją, jak Max Jacobson, który zmarł w dniu 9 marca w wieku 89 lat. Johan Beckman nazywa to “szary kardynał” Russophobian propagandowy, który trzymał w interesie USA i Wielkiej Brytanii. W szczególności, Max Jacobson był zdecydowanym zwolennikiem przystąpienia Finlandii do NATO. Uzasadniony jest, oczywiście, “rosyjskie zagrożenie”, stwierdzając w swoich artykułach, że stosunki z Rosją powinien być zawsze przygotowany na najgorsze. Natomiast fińscy nacjonaliści, których interesy są reprezentowane partia “Prawdziwi Finowie”, przekonany, że jedynie wystąpienie Finlandii w rosyjskiej autonomicznej republiki w obronie kraju przed roszczeniami UE, NATO i szczególnie Szwedów.

 

“Prawdziwi Finowie” – jedyna partia w lokalnym parlamencie, służący do łączenia Rosji. Ich opinia jest do pewnego stopnia wspólne dla ekonomistów. Znany ekonomista Fiński Jaakko Kiander niedawno powiedział Portal Verkkouutiset, że losy Finlandii – przystąpienie do obszaru gospodarczego w Petersburgu. “Myślę, że fińska gospodarka, coraz bardziej będzie zintegrowana z gospodarką w regionie Sankt Petersburga, która zapewni do naszego kraju, napływ rosyjskiego kapitału” – powiedział ekonomista. Wspomina także, że obecnie Rosja jest największym partnerem handlowym Finlandii. “Podoba, czy nie, ale są bardzo ściśle związane z rozwojem gospodarki rosyjskiej” – podkreśla Jaakko Kiander.

 

Fiński premier powiedział niedawno, że pozytywny stosunek do idei integracji Finlandii i Rosji. Doktor nauk politycznych, Johan Beckman uważa, że ​​przykładem takiej integracji może stać Finlandia przystąpienia do Unii Celnej. ”

 

 

http://ivolin.ru/finland-talking-about-reuniting-with-russia

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE