…wesprzeć Centrum Pomocy Rodzinom Wielodzietnym

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z gorącym błagalnym  apelem w imieniu naszych podopiecznych do osób(z dobrym sercem) czytających nasz apel, którym nie jest obojętny los potrzebujących a które mogłyby pomoc naszym podopiecznym rodzinom wielodzietnym przekazując dary rzeczowe, finansowe, włączyć się osobiście w nasze działania i tym samym wesprzeć Centrum Pomocy Rodzinom Wielodzietnym, który tworzymy. Każdego dnia otrzymujemy masę dramatycznych telefonów od rodzin, które potrzebują naszego wsparcia. Każda sytuacja to indywidualny przypadek. Każda rodzina jest dla nas ważna. Nikogo nie chcemy zostawić bez pomocy, dlatego gorąco apelujemy o życzliwość i serce. Każda kwota oraz dary z automatu zostają przekazywane, naszym podopiecznym. Nasze zasoby są skromne a rodzin z naprawdę poważnymi dramatami codziennie przybywa. Poza wsparciem rzeczowo-finansowym, chcemy aktywizować (zawodowo, psychologicznie, terapeutycznie,moralnie) rodzinę pomóc pokonać dramat, w którym się znalazła oraz zając się dziećmi przez korepetycje, zajęcia integracyjne, aby nie odczuły na sobie piętna tego dramatu a tym samym uchronić rodzinę od rozbicia a dzieci ( od domu dziecka).

Zapraszamy każdego, kto chciałby pomóc nam w pracy z rodzinami wielodzietnymi i tym samym wesprzeć system pomocy, który tworzymy. Jesteśmy młodym zespołem, który z pasją pragnie świadczyć wielowymiarową pomoc tym, którzy sami nie potrafią już sobie poradzić. Mamy wiele innowacyjnych pomysłów i mnóstwo energii do działania.

Poszukujemy fundraiserów, stażystów, wolontariuszy w każdym wieku odpowiedzialnych i lubiących pracę zarówno z dorosłymi, jak i młodzieżą i dziećmi. Nie potrzeba nam osób z doświadczeniem, ale z sercem i uśmiechem.

Wspomóż nasze działania.

Działalność  Centrum Pomocy Rodzinom Wielodzietnym możliwa jest również dzięki darowiznom od firm i osób prywatnych. Każda kwota przekazana na nasze konto bankowe przeznaczana jest na pomoc Rodzinom oraz wspieranie Centrum Pomocy Rodzinom Wielodzietnym. Każdą przekazaną kwotę możesz odliczyć od podatku!!!

Z każdej przekazanej pomocy rodziny wielodzietne się niezmiernie ucieszą!

Możesz oddawać wszystkie niepotrzebne rzeczy za naszym pośrednictwem innym potrzebującym.  Nie wyrzucaj starej pralki, starego telewizora czy kanapy. Jest wiele rzeczy, niepotrzebnych w domu, które możesz ofiarować za naszym pośrednictwem rodzinom wielodzietnym: odzież, sprzęt komputerowy, sprzęt AGD, meble, środki czystości.  Codziennie proszą nas wielodzietne rodziny potrzebujące wsparcia, którym przydadzą się twoje niepotrzebne rzeczy.

Prowadzisz działalność gospodarczą możesz ofiarować nam swoje usługi:

*komputerowe,

*graficzne, programistyczne,

*drukarskie,

*produkcji radiowej i telewizyjnej,

*transportowe – rozwożenia darów rodzinom po godzinach pracy

*pomoc finansową *zapis testamentowy

Pomoc rzeczową: *odzież *sprzęt komputerowy*sprzęt AGD *meble*samochody osobowe(przewożenia darów), dostawcze *środki czystości

  Pilnie potrzebny samochód !!!!

Nie bądź obojętny na  apel naszych podopiecznych, prosimy napisz do nas zadzwoń już teraz nie  zwlekaj wesprzyj nas :   pomoc.tradere@gmail.comprosimy o modlitwę w intensji naszego dzieła.

Podziękowanie

Drodzy Państwo,

Na naszej młodej drodze naszego funkcjonowania spotykamy osoby,, dobrej woli’’, które towarzyszą nam dobrocią serca.

Otrzymaliśmy już niewielką pomoc materialną, wsparcie rzeczowe od darczyńców indywidualnych. Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej jest ,,żebrakiem’’ w imieniu naszych podopiecznych Rodzin Wielodzietnych oraz ich dzieci, które znajdują się na drodze naszej służby.

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc. Od naszych rodzin wielodzietnych oraz ich dzieci przekazujemy pozdrowienia i słowa wdzięczności.

 

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

www.wielodzietni.tradere.com.pl

ps. Prześlij dalej apel ! ! !
Z wyrazami szacunku
Fundacja TRADERE
Centrum Pomocy Rodzinom Wielodzietnym
Dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku: Gromadka dzieci
ul.W. Broniewskiego 26 /70
01-771 Warszawa
e-mail: fundacja.tradere@gmail.com

www.tradere.com.pl

 

 

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE