Żydowska Organizacja Bojowa ogłasza mobilizację!

Żydowska Organizacja Bojowa ogłasza mobilizację!

20 stycznia 2014

http://kehilot-kuzari.ru/news/2014-01-20/evreyskaya-boevaya-organizatciya-obyavlyaet-mobilizatciyu?_utl_t=fb

6646871

Ze względu na pogarszającą się sytuację w stolicy Ukrainy, 19 stycznia 2014 r. ŻOB zaprezentował swój apel do innych organizacji i społeczności żydowskiej na Ukrainie.
“Niestety krew płynęła. Na początku, w Kijowie, nacjonaliści ciężko pobity w lamówce obywatela izraelskiego Hillel Wertheimera, Ministerstwo Edukacji Izraela posła, a następnie, w piątek 17 stycznia w pobliżu synagogi na rąbek (ul.Schekavitskaya), został poważnie ranny Dow Ber Glickman, przyzwoity i praworządnym człowiekiem religijnym. te dwa przypadki stały się znane tylko dlatego obaj zajmuje stosunkowo wysoką pozycję. Nacjonaliści atakują Żydów i szalonej neonazizmem w Kijowie i innych miastach ukraińskich znowu grozi naszych ludzi. Ukraińska społeczność żydowska bardzo onieśmielony i jest stan paniki powstania jako najbliższych sojuszników. Ukraińskich Nacjonalistów – islamistów w szeregach “evrointegratorov” grozi, że zamieni się w zwykłą ludobójstwa.
Mają mandat od przywódców politycznych, aby nakłonić kibicom Żydowskiej Organizacji Bojowej i najbliższej ideologicznych sojuszników na Ukrainie w celu uruchomienia.
Co się stało, o czym rozmawialiśmy z początkiem wydarzeń w Kijowie, ale nie słychać było przez nikogo.
Wiemy, że paramilitarne są zabronione, ale aby chronić nasze rodziny, nasze starsze, kobiety i dzieci – to jest nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń i Wszechmogący!
Nie pozwól, aby Holokaust powtórzy!

Najbliższa i główne zadania ŻOB na dziś to:

– Organizacja komórek autonomicznych (szt.) Żydowska Organizacja Bojowa (najlepiej pod kierunkiem osoby z doświadczeniem w służbie wojskowej, pracy w egzekwowaniu prawa, bezpieczeństwa i bezpieczeństwa) w każdej społeczności. Komórki te (departament) koordynują swoje działania w oparciu o sytuacji na ziemi. Jeśli można stworzyć bazę do odbioru ludzi w przypadku destabilizacji.
– Poprawa i ochrona ludności żydowskiej w nowoczesnych warunkach, z nazizmu i destabilizacji świata.
– Aby uniknąć działań kolaborantów żydowskich i współpracujący z nazistami w żydowskich organizacji, szkół i synagog.
– Koordynacja z organami ścigania i organizacjami w sojuszniczych internacjonalistycznej ochrony układowego, konserwacji i stłumienia aktów antysemickich gangów.

ŻOB bierze udział w działalności politycznej! ODDZIAŁ ŻOB powstała jako samoobrona i współdziałanie z organami ścigania i bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Ukrainy!

Tylko uwaga: bardzodpychające dostęp do środków publicznych i chcą odwołać się do naszych towarzyszy w Izraelu z prośbą o pomoc finansową w organizacji przedsiębiorstwa.

Komenda Żydowskiej Organizacji Bojowej

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE