Pogrzeb Śp. B.Poręby: “Warchoły, to wy!”

Homilia: X. prof. Stanisław Koczwara

Warchoły, to wy! – Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów. Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, chyba wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze – po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co
się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drżyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!

+++

 

Homilia zaczyna się od 3.2o, początek mozna ominąć bo widać tam czapki na głowach (w kościele) co jest zwyczajem żydowskiego chamstwa, a więc  jest to coś co nas gorszy.

(-) Red.

 

 

http://literat.ug.edu.pl/wyzwol/0001.htm

2 Responses to Pogrzeb Śp. B.Poręby: “Warchoły, to wy!”

 1. mariaf 12/02/2014 at 20:49 #

  Konrad powiedział/a
  2008-11-14 @ 04:48

  Metropolita lubelski i wielki kanclerz KUL abp Józef Życiński odebrał w roku 2004 misję kanoniczną ks. dr Stanisławowi Koczwarze, specjaliście od archeologii chrześcijańskiej i dziejów Kościoła w starożytności, który zatrudniony był na stanowisku adiunkta w Instytucie Historii Kościoła KUL. Pozbawienie go misji kanonicznej oznacza bowiem utratę prawa do głoszenia nauki w imieniu Kościoła katolickiego. Rektor uczelni ks. prof. Stanisław Wilk rozwiązał z nim umowę o pracę ze skutkiem natychmiastowym. Ks. dr Stanisław Koczwara uchodził za wartościowego wykładowcę, gdyż – jak oceniają studenci – „KUL tracił najlepszego specjalista w dziedzinie archeologii chrześcijańskiej”. Ksiądz Stanisław Koczwara jest wybitnym znawcą archeologii katakumb rzymskich.

  Decyzja arcybiskupa Józefa Życińskiego jest bez precedensu. Jeszcze nigdy w KRK nie odebrano misji kanonicznej żadnemu księdzu z powodu rzekomego antysemityzmu. ks. dr S. Koczwara znany był tez z ostrej krytyki Unii Europejskiej. Arcybiskup Życiński (zwany już od dawna, nawet przez niektórych księży, “Żydzińskim” oraz “europejsem”) zdobył się na krok, który przysporzył mu jeszcze większą ilość wrogów.
  Obecnie ks.dr Stanisław Koczwara mieszka i pracuje w Wilnie na Litwie.

  http://www.ojczyzna.pl/ARTYKULY/Koczwara-St_Polonitas.htm

 2. Adm 12/02/2014 at 20:54 #

  Tak to wiem

  studenci byli nie tylko przestraszeni , ale dotknęła ich dezorganizacja.

  Ale ten diabel Zycinski poznał juz prawde.

  Może Pani poszpera w perełkach X profesora Koczwary i coś podrzuci?

  Adm

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE