Jutro 27 stycznia – DZIEŃ POSTU W INTENCJI OBRONY PRZED ŻYDAMI.

za

http://rafzen.wordpress.com/2014/01/26/modlitwa-na-27-stycznia-2014-roku/

 

Modlitwa na 27 stycznia 2014 roku.

27.01.2014 r. w czasie obrad Knessetu, izraelskiego parlamentu na terenie Polski, od godziny 16.00 do Apelu Jasnogórskiego oddamy Polskę w akcie zawierzenia Jezusowi Chrystusowi, Królowi Królów podejmijmy post i odmówmy całym swoim sercem Różaniec Święty .

Ciebie, Chryste, wyznajemy, Królem czasu i wieczności, Władcą ludów całej ziemi, Dusz i serc najwyższym Sędzią. Tobie, Jezu, który rządzisz, Przez swą miłość całym światem, Niechaj będzie wieczna chwała Z Ojcem i Najświętszym Duchem. Amen. Papież Pius XII w swojej encyklice Quas primas pouczył nas: “Będziecie mieli Boże Błogosławieństwo jedynie wtedy, gdy Pan Jezus zapanuje nad Wami i Waszymi narodami.” Naszemu krajowi potrzebne jest wsparcie i ochrona ze strony naszego kochanego Boga Wszechmogącego za wstawiennictwem Najświętszej Dziewicy Maryi, Królowej Polski.

Nie będzie dobrze, jeśli nie oddamy siebie, naszego państwa i narodu w Jego całkowite władanie. Kraj nasz jest rządzony przez sługi Szatana, który krok po kroku rujnują naszą gospodarkę, system prawny i militarny oraz osłabiają naszą moralność. Nie cofną przed niczym, są absolutnie posłuszni swoim lucyferycznym mocodawcom. To jest walka z Nieprzyjacielem, to jest walka duchowa. Jeszcze nic nie jest stracone, choć zwolennicy Złego narobili wiele szkód w naszym kraju. Myślą, że zwycięstwo jest po ich stronie. To nieprawda.

My mamy po naszej stronie kogoś Najsilniejszego, który oddał życie za każdego z nas – Jezusa Chrystusa, Króla Królów. 27 stycznia 2014 r. przyjeżdża do naszego kraju Knesset – izraelski parlament, jest wydarzenie bezprecedensowe. To najazd dewiantów na Polskę w celu stanowienia prawa dla Polaków. Nasz kraj i państwo jest uważane za własność judeosatanistów, stąd dojdzie do przyjazdu do Polski ich przedstawicieli. Będą w Krakowie i w Oświęcimiu. Nie pozwólmy, aby wrogie nam siły i ogólnoświatowa sekta satanistyczna narzucała nam swoje prawa, swoje jarzmo. Knesset będzie obradował ww. dniu w godzinach 16-21. Czas rozpocząć walkę, w której wydawałoby się może stać się przegraną bitwą. To nieprawda !

To my, Polski naród zwyciężymy ! Mamy potężną broń ! Naszą bronią jest modlitwa i post, Krzyż i Różaniec Św. Zacznijmy w tym właśnie dniu 27 od zawierzenia Polski naszemu potężnego Panu, Jezusowi Chrystusowi, oddajmy mu nasze serca, nasz naród i naszą ziemię, wszystko co posiadamy i co będzie w przyszłości naszą własnością. Okolice Wawelu i Oświęcimia to miejsca dla modlitwy (bo trudno będzie modlić się w tym czasie na samym Wawelu), gdzie należy odmówić akt zawierzenia Polski Jezusowi Chrystusowi, Królowi Królów z Różańcem Św. w ręku ! Następnie rozpoczniemy modlitwę różańcową, z miłością do Boga, ojczyzny i naszych nieprzyjaciół. Różaniec Św. odmówmy cały, bardzo powoli w tempie ok. 15 min na jedną dziesiątkę Różańca Św., z całą mocą i całym swoim sercem. Różaniec Święty odmówiony z głęboką wiarą, przynosi owoce. Podczas tak odmówionej modlitwy odczuwa się wielki majestat i moc Bożą. Modlimy się od godziny 16 do Apelu Jasnogórskiego ! Osoby które nie mogą być w tym czasie w Krakowie czy Oświęcimiu niech modlą się w tym czasie w dowolnych miejscach oprócz nekropolii. Oprócz aktu zawierzenia Chrystusowi Królowi i Różańca Św. podejmijmy post, kto oczywiście może. Muzułmanie bardzo bali się, jak Koptowie, chrześcijanie w Egipcie, podejmowali kilkudniowy post. Zawsze coś się działo na niekorzyść wroga po ich poście. Weźmy przykład od Koptów, to nasi bracia, dobrze wprawieni w bojach duchowych. Post jest bardzo ważny, bo wiąże ręce Szatanowi, Szatan jest bezradny.

Wracając do aktu zawierzenia, poniżej proponowany tekst: AKT ZAWIERZENIA POLSKI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI KRÓLOWI Panie Jezu Chryste, Królu Wszechświata, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, wejrzyj na nas korzących się u stóp Twoich. Tobie oddajemy cześć i uwielbienie. Przyrzekamy całym dalszym życiem swoim dbać o Twoją chwałę i zawsze dziękować Ci za Twoje nieskończone Miłosierdzie, które okazujesz z pokolenia na pokolenie. Uroczyście obieramy Ciebie, Panie, Jezu Chryste za naszego PANA i KRÓLA, gdyż wielkie rzeczy uczyniłeś dla nas. Matkę Twoją, Niepokalaną Dziewicę Maryję ponownie przyrzekamy czcić jako PANIĄ i KRÓLOWĄ naszej umiłowanej Ojczyzny. Jezu Chryste, Ty jesteś Panem nieba i ziemi. Bądź KRÓLEM mojego życia, bądź jedynym PANEM całej naszej wspólnoty, bądź PANEM wszystkich polskich rodzin, bądź PANEM i KRÓLEM w Polsce, Ojczyźnie naszej, w tym pokoleniu i po wszystkie czasy. Niech przez nasze życie zgodne z przykazaniami Bożymi wzrasta Twoje Królestwo Pokoju, Prawdy, Sprawiedliwości i Miłości. Prosimy o to Ciebie, Panie Jezu Chryste, który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

3 Responses to Jutro 27 stycznia – DZIEŃ POSTU W INTENCJI OBRONY PRZED ŻYDAMI.

  1. mariaf 26/01/2014 at 23:46 #

    Niestety link odsyła do playlisty a chodzi o film pt. BLOK WYBORCZY RUCH OBRONY KRZYŻA W POLSCE -- SPOT

  2. mariaf 27/01/2014 at 09:28 #

    http://www.youtube.com/watch?v=NbMhYGherOE

    (proszę Admina o usunięcie zbędnych filmów z pierwszego wpisu -- playlisty)

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE