Alarmy bombowe w ministerstwach w Warszawie. Setki ewakuowanych

Alarmy bombowe w ministerstwach w Warszawie. Setki ewakuowanych

 

Z siedzib ministerstw – infrastruktury i rozwoju oraz obrony narodowej – ewakuowano ponad tysiąc osób po informacji mailowej o podłożeniu ładunku wybuchowego. Jak powiedziała WP.PL Edyta Adamek z biura prasowego KSP w Warszawie informacja o możliwym podłożeniu ładunku bombowego dotarła do pracowników rano. Policjanci prowadzą działania w budynkach ministerstw: infrastruktury i rozwoju regionalnego (dwa budynki) oraz zdrowia (jeden budynek). Dodatkowo Żandarmeria Wojskowa sprawdza dwa budynki należące do Ministerstwa Obrony Narodowej.

Informacje o podłożeniu bomb dotarły do placówek m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Szczecinie

Z budynku Ministerstwa Infrastruktury przy ul. Wspólnej ewakuowano 1,5 tys, osób, a z budynku przy ul. Chałubińskiego 900 osób. Z informacji, do których dotarła WP.PL wynika, że pracownicy Ministerstwa Zdrowia nie zostali ewakuowani. Policja potwierdziła tę informację.

Żandarmeria Wojskowa sprawdza siedzibę ministra obrony przy ul. Klonowej – naprzeciwko Belwederu oraz budynek ministerstwa w al. Niepodległości – poinformował Janusz Walczak z MON.

Rzecznik stołecznej policji Mariusz Mrozek powiedział, że do ministerstw rano dotarły maile z informacją o podłożeniu bomby.


(db)

http://gazetawarszawska.com/2013/04/27/osadnictwo-zydowskie-w-polsce-zemsta-na-polakach/

 

http://gazetawarszawska.com/2012/02/11/kalendarium-konfliktu-oswiecimskiego/

 

http://gazetawarszawska.com/2013/04/05/uwaga-zydzi-nadchodza/

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE