Homosexualiści atakują kościół

+++

…….a cioty bronią.

 Czyli:

Pokłosie soboru antychrysta.

Obrazy poniżej pokazują bandy wyzwolonych idiotów, które atakują kościoły w Argentynie z powodu braku akceptacji homosexualistów w jednej z ostatnich wypowiedzi Bergoglio.

Idioci atakują, a kordon „rozmodlonych” obrońców broni świątyń przed zbezczeszczeniem. Nad tym widowiskiem rozlegają się glosy oburzenia, czy rozpaczy, albo trwogi nawet. A przecież to żenujące, bo postawni mężczyźni powinni zachować się po męsku i tych napastników nie tylko rozpędzić, ale i surowo ukarać. Bo widok taki jedynie bardzo gorszy maluczkich i ci obrońcy – to nie inaczej – są współwinni tych zajść. Bo gdyby agresor wiedział, że gdy zaatakuje to będzie miał spuszczoną farbę, to do czynów takich nigdy by się nie dopuścił. Widmo surowej i natychmiastowej kary, to najlepszy środek na ład i porządek.

Tak by było przed soborem. Ale wtedy na Ołtarzu był Chrystus, przed Nim kapłan katolicki, a wśród wiernych byli mężczyźni i kobiety, rodziny całe. Teraz w kościele, czy nawet już zborze jest jedynie socjalny „Jezus” – „syn Maryi”, zamiast kapłana mamy filozofa,  a msza NOM, oprócz nowego wymiaru „liturgicznego” wniosła również nowy wymiar w postawach „męskich” i „damskich”. Ten nowy wymiar dotyczy nie tylko zachowania tych agresywnych kobiet (agresora), ale i zachowania pasywnych mężczyzn (obrońców).

Nie inaczej, widok ten to absolutnie oczywisty owoc soboru antychrysta, który wyrugował z kościołów Ducha Chrystusa, a w sercach mężczyzn zatruł „ducha męskości”.  Mamy to, co widać!

Biada.

(-)Krzysztof Cierpisz

20131203

+++

http://gazetawarszawska.com/2013/11/24/masculinity-liturgy/

DIARIO LA PROVINCIA SJ. Quema del muñeco del Papa Francisco

 

 

ocenzurowany film na tym linku:

 

http://videos.religionenlibertad.com/video/sraPgaNniV/Espantoso-ataque-a-unos-catolicos

5 Responses to Homosexualiści atakują kościół

 1. mariaf 04/12/2013 at 21:07 #

  Maria Valtorta -- Poemat Boga-Człowieka księga VI

  Jezus u Heroda -- [w czasie Męki]

  “Teraz Herod śmieje się, a potem wydaje rozkaz […]
  Ten mężczyzna jest zbyt wstrzemięźliwy, a teraz ogłusza Go pogarda. Wina i kobiet tutaj! I niech Go rozwiążą.»

  Rozwiązują Go. Podczas gdy liczni słudzy przynoszą amfory i puchary, wchodzą tancerki… w ogóle nie ubrane. Wielokolorowe frędzle lniane opasują ich smukłe sylwetki od talii do bioder. Nic więcej. Ciemnoskóre, bo to Afrykanki, zwinne jak gazele, zaczynają milczący i rozpustny taniec.

  Jezus nie przyjmuje pucharu i zamyka oczy, nic nie mówiąc. Dwór Heroda śmieje się w obliczu poniżenia Jezusa.

  «Weź tę, która Ci się podoba. Żyj! Naucz się żyć!…» – przymila się Herod.

  Jezus wydaje się posągiem. Ramiona skrzyżowane, oczy zamknięte, nie porusza się nawet wtedy, gdy bezwstydne tancerki dotykają Go lekko nagimi ciałami.”

  Ciekawe jak zareaguje Franciszek, czy potępi rozwydrzone lesby, czy modlących się, spokojnych, jak Zbawiciel w czasie Męki, katolików, którzy modlitwą bronią swych kościołów (jak to miało miejsce w Aparecida, za co zostali potępieni przez “papieża”, a teraz jeszcze, za jego “wzniosłym” przykładem, przez redakcję GW!)

 2. KSC 04/12/2013 at 21:32 #

  Chyba nie umie Pani czytać, albo jest głęboko dotknięta Jehowitami, którym nie wolno dotykać broni , bo to grzech.

  Pan Bóg stworzył Adama (plciowca , a nie bezpłciowca), który jest usposobiony do walki.

  Tak mężczyzna jest usposobiony do walki , jak człowiek do pracy. W jednym reku krzyż a w drugim pług, w jednym reku krzyż w drugim miecz. Modlitwa i praca, modlitwa i walka.
  Modlitwa bez czynu , czyn bez modlitwy -- niczym są.

  KSC

 3. mariaf 05/12/2013 at 10:43 #

  Nareszcie dowiedzieliśmy się czegoś o sobie, Panie Jezu! Ty jesteś jehowitą, ja jehowitką, tylko pan KC jest Krzyżowcem, jedynym mężczyzną w tym gronie, który zamiast szabelką, wymachuje językiem. Założę się, że nie miałby odwagi nawet w tak pokojowej, modlitewnej demonstracji stanąć w obronie swych racji. Zapomniał tylko (jak podjudzacz i podżegacz “dziad kjack”), że dało by to pretekst do zdelegalizowania chrześcijan i chrześcijaństwa, w przeciwieństwie do walczącego maczetą islamu! Nie mówiąc już o przekroczeniu Twoich nakazów, nie podżegałeś do walki zbrojnej lecz wolałeś, by Twoi wyznawcy nadstawiali drugi policzek! Zapomniał, że to krew męczenników budowała i cementowała Kościół, a wyprawy krzyżowe raczej mu szkodziły.

 4. KSC 05/12/2013 at 22:29 #

  Jeżeli Pani rzeczywiście nauczała religii w szkołach , to wszytko się zgadza , skutki widać.

  KSC

 5. mariaf 06/12/2013 at 11:57 #

  Oczywiście, że uczyłam, 15 lat! I to na rozkaz Pana Jezusa, który przysłał do mnie swego sługę.Ten szedł budować nową parafię, był bardzo niedoskonały, ale pokorny i Pan pozwolił mu zbudować par. Bogarodzicy Maryi -- lepiej taki niż żaden! Sługa ów kazał mi iść pomóc w katechezie, bo było tam ogromne mnóstwo ludu (dwie parafie w jednej),a robotników do żniwa b. mało. Poszłam posłusznie, choć czułam się zbyt młoda (30 lat!), niedouczona i niegodna! I nie żałuję tego posłuszeństwa: “To były piękne dni, na prawdę piękne dni…” (lata1980 -- 1995 w Warszawie). Uczyliśmy się razem poznawać Boga przez Ewangelię i wspólnotę Kościoła.
  A u Pana widać, co i rusz, skutki braku edukacji religijnej -- czytania ze zrozumieniem i pamiętania tekstu Nowego Testamentu!

  Piąte przykazanie: „Nie zabijaj” [także słowem pogardy, wyzwiskiem]

  “Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: «Raka», podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzeki: «Bezbożniku», podlega karze piekła ognistego (Mt 5, 21-22). W sposób oczywisty zostaje “przekroczone” to, co zostało ustanowione w przykazaniu. Jezus uwydatnia, wyciąga grzech z jego tajemnej kryjówki: z serca człowieka. Nie wystarczy ustanowić: nie zabijaj. Jezus mówi: wyzbądź się nienawiści z serca, wyzbądź się pogardy dla drugiego.
  Jak bardzo nienawidzić trzeba modlitwy i osób modlących się, żeby ich (mężczyzn) nazwać “ciotami”?

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE