List Otwarty do x. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

28.11.2013

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
List Otwarty
Po przeczytaniu artykułu „Fałszywy komentator” zdecydowaliśmy się napisać do Księdza list otwarty.
Świadomie pomijamy bardziej miękką formę upomnienia.
Ksiądz żyje wśród Polaków. Zdaje sobie dokładnie sprawę z naszego położenia, jak i z przyczyn tego stanu rzeczy. Dlatego uznaliśmy, że działania Księdza są świadome, przemyślane i celowe. Jeśli się mylimy, to proszę nas poprawić.
Od lat mimo woli obserwujemy poczynania Księdza w polityce.
To przykre, ale wielu rzeczy nie możemy pojąć i z wieloma zgodzić się nie możemy.
Przy okazji poruszymy niektóre z nich.
– proszę chrześcijanom, Polakom, jak i swoim podopiecznym z fundacji Brata Alberta wyjaśnić założenia współpracy, jaką Ksiądz podjął z masonerią. My wiemy, że odwdzięczają się finansowo swą działalnością charytatywną, ale czy to jest wystarczającym usprawiedliwieniem?
– proszę też o wytłumaczenie udziału Księdza w „ Operacji Wielgus”. Ten biskup Polak mógł pozytywnie odmienić nieco oblicze tej ziemi. Ksiądz zdawał sobie sprawę, że masoneria chce to stanowisko dla innego, sobie powolnego biskupa, co się też „dzięki” działaniom Księdza stało.
– proszę o wytłumaczenie się z zachowania na pogrzebie księdza Kiersztyna. Razem z ks. Małkowskim mięliście ochotę na schedę po nim. Jednak nie mięliście tyle czasu, by go z człowiekowi należnym szacunkiem pochować.
– zna Ksiądz obrządki wschodnie. Wie ksiądz, że w wielu, nie tylko słowiańskich, krajach księża prawosławni wraz z wiernymi, ba nawet czasami i z państwowymi władzami otwarcie przeciwstawiają się destrukcji moralnej płynącej z zachodu, a w szczególności z niemieckiej Unii Europejskiej. Pewnie Ksiądz słyszał, że sodomici nie przeszli w Gruzji, że nie dopuszczono do przemarszu w Sofii, że bronili się bohatersko Słowacy, że zwykli Ukraińcy stawiali opór, że wbrew naciskom zachodu broni się Rosja i Białoruś, że bronili się Estończycy. Dlaczego Ksiądz tak głośno milczy w tej sprawie? Dlaczego tak głośno milczy w tej sprawie prawie cała hierarchia katolicka i jej owce? Dlaczego jesteście stronnikami rozlewania się tego zepsucia i zwyrodnienia płynącego z Berlina i Tel Avivu?
Jest jeszcze cała sterta spraw drobnych, ale przejdziemy do analizy artykułu Księdza.
www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz%2Ffalszywy-komentator
„Fałszywy komentator”
„W pełni popieram aspiracje Ukraińców, których znaczna część chce na iść na Zachód, a nie na Wschód, czyli z powrotem do Rosji.”
 
– tego mogą chcieć, wykolejeńcy, degeneraci, kosmopolici, pewne mniejszości, żydostwo, Niemcy, a nie świadomi Ukraińcy.
 
 
„ Jednak w czasie ostatnich wydarzeń zaniepokoiły mnie dwie sprawy. Po pierwsze, wśród demonstrantów protestujących na Chreszczatiku, głównej ulicy Kijowa, obok narodowych flag niebiesko-żółtych, załopotały także flagi czerwono-czarno. To te same, pod którymi faszyści z Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii mordowali Polaków i Żydów.”
 
– Na Ukrainie nie było nigdy żadnych faszystów! Faszyści byli tylko we Włoszech.
Ci, co zwani są tu nacjonalistami, też nimi nie byli. To byli na wzór talmudystów szowinistyczni zwyrodnialcy. Tu Ksiądz kolejny raz miesza ważne dla świadomości narodu pojęcia. Pamiętamy, kilka lat temu podczas wystąpienia w Lublinie zrobił Ksiądz to samo dowolnie zastępując pojęcia patriotyzmu, nacjonalizmu i szowinizmu. Tego niewolno robić.
 
– “mordowali Polaków i Żydów” – już kiedyś słyszeliśmy jak Ksiądz tak powiedział. Byliśmy zbulwersowani. Nie chcemy, aby wyszło na to, że się czepiamy, ale czy Ksiądz zna proporcje. Dlaczego zawsze wymienia dwuprocentowy ułamek żydów, a nie wymienia zamordowanych Ukraińców, Rosjan, Czechów….?
 
„ Od takich popleczników niech ręka boska broni tak Ukrainę, jak i całą Europę.”
 
– Według księdza banderowcy są w UE pożądani, ale nie jako poplecznicy anszlusu.
Czy wyciągnęliśmy logiczny wniosek z dotychczasowych politycznych dywagacji księdza?
 
„Po drugie, Telewizja Polska jako komentatora najnowszych wydarzeń nad Dnieprem i Dniestrem zaczęła na nowo lasować b. prezydenta Wiktora Juszczenkę.”
 
-To prawda. Lansowała go już wcześniej, wraz z całym światowym żydostwem i masonerią.
Wyłożyli na tę „pomyłkę” i na tę sztucznie wywołaną „rewolucję” ogromne sumy pieniędzy.
 
„ To wielki błąd,”
 
-To nie był błąd! To było celowe działanie.
 
„ bo jest to polityk skompromitowany, który zdradził tak swoich polskich sojuszników,”
 
Bardzo prosimy o precyzję w wysławianiu się. Polacy są czuli na tym punkcie.
Czy chodzi o polityków z niemiecko-żydowskiej strefy wpływu w Polsce? Może o żydowską Fundację Batorego(Sorosa)? Może też członków KOR-u?
 
„ ogłaszając zbrodniarzy Stepana Banderę i Romana Szuchewycza, bohaterami Ukrainy, jak i zaprzepaścił poprzez swoją głupotę i pychę owoce „pomarańczowej rewolucji”.”
 
– poparcie dla banderowców wyrażał Juszczenko w tym samym czasie, gdy trwała ta sztucznie wytworzona rewolucja. W tym samym czasie całe światowe żydostwo i masoneria go popierały. On nikogo nie oszukał. Polacy się bardzo wtedy temu dziwili, bo to niebywałe zachowanie w tych kręgach.
 
-“owoce „pomarańczowej rewolucji” – jakie to są te owoce i kto je sobie wyhodował?
 
„Co więcej, jest zaciętym wrogiem uwięzionej Julii Tymoszenko, której wbił nóż w plecy”
 
– czy Ksiądz ma z tym problem? Czy złodzieje nie powinni siedzieć w więzieniu? Jeśli nie mamy dobrej wiedzy w tym temacie to proszę nas uświadomić.
 
„, ku radości obecnego prezydenta, Wiktora Janukowycza.”
 
– Z powyższego zdania wnioskujemy, że ważkim dla Księdza argumentem w politycznej analizie jest emocjonalny stan Wiktora Janukowycza i jako ksiądz chciałby go Ksiądz widzieć jak najsmutniejszym.
 
„ I to ma być kolejny „mędrzec Europy”? Hospody pomiłuj!
ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski”
 
Tak Księże. Uściślijmy. Nie Europa!(żydowska socjotechnika)
Niemiecka Unia Europejska ma tylko takich mędrców.
 
Życzymy Księdzu Bożego błogosławieństwa. Rozwodu z masonerią.
Życzliwszego spojrzenia na Polaków i inne narody słowiańskie.
Niech Ksiądz już takich artykułów nie pisze.
 
Szczęść Boże.
Dariusz Benedykt Ciesielski
Sławomir Andrzej Zakrzewski

One Response to List Otwarty do x. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

  1. veritas 03/12/2013 at 03:48 #

    ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wyglada mi na zyda.
    Nigdy nie mialem do niego zaufania, tak jak nie mam zaufania do autorow tego listu.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE