X. dr. Marian Piątkowski (egzorcysta): Kim jest szatan i jak działa

2 Responses to X. dr. Marian Piątkowski (egzorcysta): Kim jest szatan i jak działa

 1. veritas 25/11/2013 at 00:11 #

  W 1 gdzinie i 36 minucie nagrania pada bardzo ciekawe pytanie jak wyglada wspolpraca Egzorcystow Katolikow z innymi religiami a szczegolnie z przedstawicielami judaizmu w sprawie wypedzania zlych duchow i szatana.
  Glowny rabin Rzymu twierdzi ze nie ma zlych duchow i nie ma potrzeby egzorcyzmow.
  Odpowiedz rabina nie dziwi bo judaizm to religia szatana.
  Kryptozyd papiez Jan Pawel II powiedzial w synagodze rzymskiej ze te dzieci szatana sa naszymi starszymi bracmi w wierze. W co wierzyl kremowkowy Lolek Wojtyla?

 2. KSC 25/11/2013 at 00:45 #

  Wszyscy bogowie to upadłe anioły , czyli diabły. “Inne” religie to wyznawcy innego boga , wiec czciciel diabłów. żaden diabeł nie będzie wypędzał samego siebie. Pytanie śmieszne ale odpowiedz przerażająca, bo zapytano rabina o wypędzanie diabla! Co maja w głowach ci durnie księża.
  Wojtyla jest uważany przez krytyków za Teozofa, a jego ojcem duchowy jest Blawacka ( wydawal on pismo Lucyfer). Zbiega sie to z tym , ze nowy różaniec odnosi sie do Iluminati , a w Wielka Sobote BXVI dokonal inwokacji “Lucifer” -- nowy maszal wyd III, a co zatwierdzil poprzednik JPII. Te dawne posadzenia o Blawaka juz 30 lat temu znajduja swe potwierdzenie w Luciferze w maszale.

  KSC

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE