Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz.

Po dwóch latach, czy coś zmieniło się na lepsze?

(-) Red.

Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz.

https://sites.google.com/site/krzysztofcierpisz/home/bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz

Rok 2011.

 

kosciolnarodipanstwo

Dziś 22 listopada, cenzura w redakcji Nowego Ekranu zdjęła – bez ostrzeżenia lub komentarza – mój artykuł na temat próby, ew. planu, przejęcia idei Marszu Niepodległości przez żydów. Artykuł został zdjęty z portalu razem z wpisami różnych innych blogerów, został też usunięty z katalogi wewnętrznego.

Tytuł artykułu: Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz”

w miejsce adresu tego linku pokazuje się link z błędem.

http://zamach.nowyekran.pl/error-404/

 

NENN

 

Tekst z oprawą załączam na końcu, do wglądu i z prośbą o jego rozpowszechnienie w intrenecie na innych portalach.  Nas Polaków, nikt nie będzie kneblował!

Pozostają jednakże dwa proste pytania:

1.       Na jakiej podstawie, prywatny operator portalu dyryguje tym, co ludzie w Polsce maja czytać, a charakter i temat ocenzurowanego artykułu nie ma nic wspólnego z ew. obraza uczuć maluczkich?

Nie należy tu mylić własności, z prawem ogólnym, z prawem do tak wypowiadania się, jak i prawem dostępu do informacji.

To podstawowe prawo Polaka zostało tu złamane, a nie jest to przypadek odosobniony.

 

2.       Jakie były przesłanki merytoryczne do podjęcia takiej decyzji, które obnażyły kruchość deklaracji bogoojczyźnianych założycieli portalu?

Przecież, miał to być portal polski i katolicki, a nie żydowski.

Bo artykuł był sprzeczny z żydowskim interesem w Polsce, a co oczywiste.

Autor broni Polski i Polaków przed agresją żydowską. Bo to jego święty obowiązek!

 

 

(-)Krzysztof Cierpisz

+++

Załącznik_

Tekst i oprawa były następujące.

Tytuł: Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz.

http://zamach.nowyekran.pl/post/38252,bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz

NN GP

 

W następnym roku Marsz Niepodległości będzie się odbywał według wizji żyda Dawida Wildstein`a. Obecni organizatorzy będą wyrugowani, możliwe, że nie będzie to marsz, ale postój. Taki jest plan.

 

Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz.

W następnym roku Marsz Niepodległości będzie się odbywał według wizji żyda Dawida Wildstein`a. Obecni organizatorzy będą wyrugowani, możliwe, że nie będzie to marsz, ale postój. Taki jest plan.

Możliwe też, że już 13 grudnia br, będzie zastosowana nowa reguła marszu, czyli w/w stanie w miejscu i to przypuszczalnie na mniejszych placach..

W wywiadzie wideohttp://vod.gazetapolska.pl/697-rozmowa-niezalezna-dawid-wildstein, Dorota Kania, prowadzi PR-owski wywiad z nowym guru żydostwa w Polsce. Obiektem ewidentnie szczególnej troski Doroty Kani, jest tu całkiem nowa dostawa żyda z importu, bo krajowych jest za mało, Dawid Wildstein.

Musi to być import – wewnętrzny lub zagraniczny – bo w wymowie obiektu słychać jakieś obce akcenty językowe francuski lub żargon. Widać wyraźnie, że język polski nie jest pierwszym językiem tego guru nowej myśli politycznej w Wisłostanie. Ale to nie szkodzi, bo import ten jest dużo lepszy niż towar krajowy, jak to zwykle w Warsiawie.

Wywiad dobrze tematycznie zaszufladkowany przez D. Kanie, ukazuje logicznie błędność zachowania lewicy i prawicy w dniu 11 listopada 2011. Co zaowocowało tym, że gmina rozważnie wycofała swój udział w uczestnictwie blokady marszu i okres rozruchów przeczekała w swoich zborach. Gmina była przezorna, elementy skrajne w Marszu zaczęły atakować lewicowców, a żydzi uwielbiają shalom, im nic do przemocy. Co gorsza, ataki te objawiły się tym, że nad głowami uczciwych uczestników marszu, latały groźnie kamienie i petardy. Jeżeli byliby tam jacyś poszkodowani -to głównie – byliby to żydzi, bo wiadomo, że oni zawsze i wszędzie są naj.

Musi być oczywiste, że gminni uczestnicy pochodu, nawet gdyby stali wśród blokerów, to i tak szliby właśnie razem z tymi rodzicami małych dzieci, oraz innymi przyzwoitymi ludźmi, którzy przecież w Marszu tacy też chyba brali udział.

Jeśli ktoś chciałby się tu żachnąć i wyjąkać, że żydzi przecież, do końca, przed wycofaniem się, popierali idee blokady Marszu….. Jak więc mogą tu ubolewać na tym, że nad głowami maszerujących latały kamienie, petardy, gaz i sikawki!? Jak tu teraz, po czasie, krytykować Szczukę, wyliczać hitlerowców? Czy nie było tak, że żydzi podżegali do zamieszek, a potem uciekli? Jak tu iść i stać równoczesne, jak to fizycznie możliwe?

To takie zdziwienie jest nietaktowne, żyd jest inteligentny i potrafi uczynić więcej, niż Polak (gojska głowa) sobie choćby wyobrazić. A podnoszenie brwi i dziwienie się, to w tym wypadku klasyczny antysemityzm.

Kiedy już Kania wygładza do końca szkodliwość Marszu, Wildstein opuszcza pozycje referenta mądrości, a reasumuje i ostrzega.

MW I ONR snują jakieś nowe plany odnośnie następnych demonstracji. Ci, którzy mieliby popierać Młodzież Wszechpolską i ONR, jako organizatorów przyszłego marszu, będą uznani za: POŻYTECZNYCH IDIOTÓW.

Pozostawiając już fenomen tego wywiadu zauważmy:

Żydzi podburzali bandziorów prowokując ich do zakłócenia porządku publicznego w Warszawie i to na skalę zamieszek, które mogłyby doprowadzić do śmierci setek osób, albo gorzej. W określonej konfiguracji, mogłaby to być tragedia na całą Europe. Kiedy termin katastrofy nadszedł, żydowscy podżegacze wycofali się z miejsca zagrożenia. To podobnie jak; nie przyszli do pracy 11 września do WTC, lub nie przyjęli zaproszenia na lot do Katynia 10 Kwietnia 2010.

Teraz jednak krajobraz po wydarzeniach, nie zgadza się z tym, co zaplanowano. Brak trupów, które byłoby rękojmia do dalszego przesterowania na szczeblach władzy. Bo właśnie, ktoś dodatkowo – nowy ośrodek politycznej konfiguracji – zagwarantowałby spokój, pomoc ekonomiczno-logistyczną, a nawet zgodę we wspólnych modłach.

Kto to wie?

Mimo to, zaplanowany wcześniej scenariusz powypadkowy jest wyraźnie realizowany;

– przejęcie władzy na Marszem(a nie o marsze chodzi – a zapobieżenie wzrostowi polskiej aktywności narodowej. Istniej obawa, że dalsza aktywność społeczna może odsłonić fikcyjność jakiegokolwiek związku oficjalnych władz i partii politycznych sejmowych z oczekiwaniem społecznym – mandatem formalnym. To „oczekiwanie społeczne” przekute w nowe autentycznie społeczne ciała polityczne, byłoby katastrofą dla wszystkich, głównie kruków rozszarpujących Polskę).

– zmiana praw dotyczących wolności obywatelskich.(Trzymanie Polaków w dalszym „zatomizowaniu”, czyli ponowne skomponowanie systemu uniemożliwiającego inicjatywy społeczne, PRL-Bis/EU).

Polacy nerwowo analizują wydarzenia i maja kłopot z ustaleniem prawdy, kto za tym wszystkim stał, kto to zrobił?

-Odpowiedz jest prosta; ten kto skorzystał lub, jak z wywiadu wynika ten, kto powinien skorzystać.

A na koniec uwaga, podkreślenie, jedna rzecz nie wyszła totalnie – właśnie faktyczna katastrofa!  Istnieje wiec ryzyko powtórzenia próby jej wywołania. W Polsce nie ma wielkiego tematu zastępczego, który odwróciliby uwagę Polaków od poczynań Folksdojcza, to w zakresie totalnej malwersacji, oraz podporządkowywania kolejnych części struktur władz obcym rządom. Jest uzasadnioną obawa, że będzie podjęta kolejna próba wywołania jakiegoś wielkiego nieszczęścia, które odwróci uwagę Polaków od spraw najważniejszych. Nie ma tematu ofiar katastrofy B767 na Okęciu, nie trupów Placu konstytucji, to trzeba załatwić jakiś nowy dramat.

I już koniec faktyczny, wiadomość (potwierdzenie z ostatniej chwili);

Granaty hukowe detonowane przez chuliganów na Placu Konstytucji pochodziły z magazynów policji. Kto im to wydal?

Krzysztof Cierpisz

+++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE