Profancja w Archikatedrze

+++

Ukryte znaki

K. Nycz nominowany na “biskupa” przez rabinów, który nie tak dawno temu popisał się przejęciem skradzionego “krzyża smoleńskiego z Krakowskiego Przedmieścia” i bluźnierczym  umieszczeniem go w kościele p.w. Świętej Anny (insygnia szatańskie), ma zamiar “przewodniczyć”  „eucharystii” podczas uroczystości pogrzebowych znanego żyda.

Żyd Dikman będzie celebrowany słowem i czynem w Dzień Radosnego Święta Chrystusa Zmartwychwstałego, jakim jest każda niedziela (+) – Chrystusa Zmartwychwstałego, a zamordowanego wcześniej przez kuzynów Dikmana – bo żyd ważniejszy jest od Chrystusa i prawo niedzieli nie liczy się w obliczu prawa żyda.

Zachowywanie się żydów w Polsce – w obszarze Kościoła –  już od dawna nacechowane jest jednym coraz bardziej przerażającym faktem, a którego coraz trudniej nie zauważyć czy przemilczeć: nawracaniem Kościoła w Polsce na judaizm!

Katolicyzm (Kościół, i katolickie zasady społeczne) w Polsce – krok po kroku – staje się  zwykłą filią synagogi, ale też i YAHWE nie jest tam – dla Polaków –  bogiem, bo bogiem Polaka jest żyd. To oczywiste, gdyż YAHWE jest zarezerwowany wyłącznie dla “potomków Jakuba” – YAHWE jest bogiem monolatrycznym, a co wykazano już bardzo dawno temu.  Tu zaś – w ramach filii synagogi – bogiem polskich gojów jest żyd, każdy żyd, np. tu ten Dikman.  Bo właśnie,  jakby nie było,   wszystkim jest powszechnie znana ta żydowska hierarchia wartości, w ramach której polski podcieracz żyda jest zwykłym osłem, który żyje wyłącznie na użytek żyda.  Jako taki, goj nie ma prawa ani do własności prywatnej , ani do miejsc kultu, co najwyżej może jedynie służyć żydowi. I tak też się stało, trzydzieści lat temu Polak miał jakąś cząstkę w wielkiej własności państwowej Polski, którą to Dikman zamienił na lawinowo wzrastający dług – dług u lichwiarza żyda.  Teraz zaś po zniszczeniu materialnego zaplecza Polaków nadeszła pora na zlikwidowanie zaplecza duchowego Polaków – katolicyzmu w Polsce. No i pora na fizyczne – ostateczne – zlikwidowanie katolików – „…wróg pozostaje ten sam…” – mawiał Dikman. To z tego właśnie powodu – koniecznej konwersji katolicyzmu na „judaizm dla gojów”, żyd  Dikman nie jest chowany w synagodze, ale a Archikatedrze, która również krok po kroku ma być przerobiona na miejsce kultu żyda. I tylko patrzeć, jak krucyfix będzie wymieniony na gwiazdę, a goje będą mieć utrudniony wstęp do katolickich miejsc kultu, co też ma już miejsce.

W starej Polsce, a obecnie wciąż w katolickim wychowaniu (w innych kulturach niż  Judepolonia) istnieje prosta zasada wychowawczo-prawna, wpajana dzieciom – szczególnie chłopcom: „pozwoliłeś na to, aby ktoś ci bezkarnie zadał uchybienie, to znaczy żeś na to sobie zasłużył i nawet nie przychodź ze skargą”.

Jeżeli Polacy pozwolą na tę hańbę w świętym miejscu, to znaczy ich miejsce jest pod murami cmentarzy, aby tam, za grosz, podcierać żydów.

Każdy ma taki los, na jaki sobie zasłużył.

 

(-)Red.

+++

 

(+) Należny odróżnić grzebanie zmarłego , gdzie czasem powinno się grzebać w święta  od sprawowania mszy świętej pogrzebowej, której sprawować nie wolno.

=================

Uroczystości pogrzebowe zmarłego Tadeusza Mazowieckiego

nekrolog

Ten czarny krzyż to nie jest krucyfix.

Uroczystości pogrzebowe zmarłego Tadeusza Mazowieckiego byłego premiera Rzeczpospolitej Polskiej odbędą się w niedzielę 3 listopada br. Rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 11.00 w archikatedrze warszawskiej św. Jana Chrzciciela w Warszawie na Starym Mieście. Eucharystii przewodniczyć będzie kard. Kazimierz Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski.

Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi przewiezienie Ciała do kaplicy pw. Matki Bożej Anielskiej w Laskach Warszawskich, gdzie o godz. 14.00 rozpocznie się ceremonia pogrzebowa i złożenie do rodzinnego grobu na cmentarzu.

Następnie będzie możliwość wspólnego spotkania i dzielenia się wspomnieniami o Zmarłym Premierze w sali Domu św. Stanisława (internat dziewcząt).

Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w ceremonii pogrzebowej w Laskach strona rządowa zapewnia przejazd.

 

http://www.archidiecezja.warszawa.pl/homepage/?a=7030

 

 

 

 

===========

http://gazetawarszawska.com/2012/11/25/kim-jest-kazimierz-nycz/

http://gazetawarszawska.com/2012/11/22/nycz-poswieci-pomnik-ofiar-smolenskich

 http://gazetawarszawska.com/2012/09/23/mariaz-chamow-i-zydow-w-kosciele/

 

http://gazetawarszawska.com/2012/11/25/upior-smolenski-w-kosciele-sw-anny-w-warszawie-zatrzymac-profanacje/

 

5 Responses to Profancja w Archikatedrze

 1. mariaf 30/10/2013 at 19:08 #

  Jak Kościół Katolicki Kościołem Chrystusa, tak od 2000 lat nie urządzano w nim pogrzebów w niedzielę, która jest dniem Zmartwychwstania i Zesłania Ducha Świętego. Ale Nycz-satanista o tym nie wie, a jeśli robi to celowo-posoborowo, to autentycznie profanuje i postponuje Dzień Pański i któregoś dnia lub nocy spadnie do piekła przywitać się z Ickiem Dickiem

 2. mariaf 30/10/2013 at 19:20 #

  “W każdą niedzielę oraz uroczystości kościelne jest zakaz odprawiania Mszy Św. pogrzebowej, można jedynie odprawić Mszę Św. używając formularza z niedzieli lub uroczystości, ale za to w intencji zmarłego. Wtedy kolor szat liturgicznych jest zgodny z okresem roku liturgicznego lub danego dnia, nie używa się szat liturgicznych w kolorze fioletowym.”

 3. KSC 30/10/2013 at 20:04 #

  Kiedyś był kalendarz liturgiczny i tam był w3yzrnie powiedziane kiedy wolno oprawiać msze , kiedy nie.
  Myślę sobie czy w końcu ktoś wypaluje Nycza.

  KSC

 4. KSC 01/11/2013 at 20:27 #

  Życie religijneStrona główna / Życie religijne / POGRZEB KATOLICKI -- pochówek zmarłych i kremacja zwłok !
  POGRZEB KATOLICKI -- pochówek zmarłych i kremacja zwłok !

  POGRZEB KATOLICKI

  nie powinien być ceremonią kwiatów i wieńców, ale liturgią modlącego się Kościoła za zmarłego odprowadzanego na miejsce złożenia ciała do grobu i oczekiwania oraz modlitewnym wsparciem rodziny pogrążonej w żałobie. Dobrze, gdy wierzący uczestnicy pogrzebu z czystym sercem, po wcześniejszej Spowiedzi przystąpią na Mszy pogrzebowej do Komunii Św.

  Pogrzeb katolicki może mieć różne formy.

  1. Jeśli śmierć nastąpiła w domu i pogrzeb ma być w kościele, wówczas pierwsza stacja jest w domu żałoby, potem procesja lub przejazd do kościoła, tam Msza i procesja na cmentarz.

  2. Zmarłego poza domem (np. w szpitalu, wypadku) nie przywozi się już do domu, ale do miejsca przechowania (np. kaplica szpitalna, cmentarna). Wówczas pogrzeb jest albo w kościele i procesja na cmentarz, albo tylko w kaplicy na cmentarzu, gdzie są warunki do sprawowania Mszy pogrzebowej.

  W procesji żałobnej – w kondukcie – do grobu

  -- za krzyżem – z własnymi wiązankami lub wieńcami powinny iść najpierw delegacje, jeśli są poczty sztandarowe, sąsiedzi, znajomi, współpracownicy,

  a za kapłanami i niesioną trumną idzie najpierw rodzina pogrążona w żałobie, krewni i związani szczególnymi więzami przyjaźni z osobą zmarłą lub jej najbliższymi.

  Niesione osobiście swoje wiązanki lub wieńce składamy sami na grobie albo poprzez panów pogrzebowników.

  Nie ma takiej praktyki (poza ekshumacją zwłok lub pogrzebem na innym cmentarzu) wyprowadzania zwłok z cmentarza, aby za chwilę wprowadzić je na ten sam cmentarz.
  Prosimy o niewymuszenie pogrzebów w niedziele, gdyż ten dzień jest w tradycji chrześcijańskiej dniem radosnego świętowania, – dlatego przepisy liturgiczne zwracają naszą uwagę, aby w niedziele nie było Mszy żałobnych. Jeśli jednak jakieś bardzo ważne powody i okoliczności wymuszą pogrzeb niedzielny, prosimy wtedy uwzględniać to, aby był w całości tylko w kaplicy na cmentarzu (chyba, że prawodawca uzna inaczej).

  3. Przy decyzji kremacji zwłok Msza pogrzebowa powinna być uprzedzająca spalenie ciała zmarłego. Po kremacji, zgodnie z instrukcją Episkopatu, tylko najbliższa rodzina uczestniczy w ceremoni złożenia urny z doczesnymi szczątkami zmarłego.

  Wyjątek stanowi śmierć i kremacja np. za granicą i tam przywiezienie urny do nas. (warto przeczytać poniższe teksty.
  http://www.parafiaherby.pl/zycie_religijne,3,1,0

 5. veritas 03/11/2013 at 00:55 #

  Szabat, szabas, sabat, sobota (hebr. שַׁבָּת, odpoczynek) w judaizmie obchodzony jako dzień święty zaczyna się o zmierzchu w piątek i trwa do zmierzchu w sobotę. Przepisy związane z szabatem nakazują żydom powstrzymać się od zakazanych aktywności. Pogrzeb żyda nie może odbyć się w Szabat.
  Tora (w znaczeniu Pięciu Ksiąg Mojżeszowych) nie zawiera szczegółowych instrukcji pochówku. Przepisy te należą do halachy i podlegają w dużym stopniu wpływom obyczaju.
  Najbardziej znaną modlitwą, którą wiąże się ze zmarłymi, jest Kadisz. Modlitwa Kadisz wymaga obecności dziesięciu dorosłych mężczyzn (religijnych Żydów), nie jest to więc modlitwa, którą można wypowiadać indywidualnie.
  Pogrzeby żydowskie podlegają prawom religijnym i zwyczajowym. Prawa religijne wyprowadzone z Tory i Talmudu są przestrzegane powszechnie wsrod zydow.
  Rabin Nycz wg prawa żydowskiego może pochowac żyda Mazowieckiego w niedziele.
  Trumna z zydem Mazowieckim w archikatedrze warszawskiej św. Jana Chrzciciela w Warszawie to teatr dla Polakow, ktorzy w wiekszosci nic nie rozumieja co sie wokol nich dzieje.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE