WHO onanizuje dzieci.

Petycja do dr Margaret Chan

Nie dla seksualizacji dzieci przez WHO

Ta azjatka chce onanizować białe dzieci.

Ta Azjatka chce onanizować białe dzieci.

05.000
4.754
4.754 osób podpisalo petycję. Pomóż nam osiągnąć cel 5.000 podpisów.

Wysłany przez Magdalena Korzekwa w

Europejska grupa Światowej Organizacji Zdrowia wydała niedawno dokument pt. “Standardy Edukacji Seksualnej w Europie, który zaleca prowadzenie edukacji seksualnej dla dzieci i traktuje masturbację jako pożądane zachowanie każdego dziecka (s. 40-48 dokumentu)!

Powiedz NIE seksualizacji dzieci przez WHO. Wyślij petycję do jej dyrektora – dr M. Chan.

Dokument instruuje, jak zachęcać dzieci do niewinnie brzmiących (wbrew temu, co autorzy dokumentu proponują pod ich nazwą) zabaw pt. „Zagraj w lekarza w wieku 4 lat” czy jak zachęcać dzieci do „odkrycia pewnych seksualnych relacji między osobami tej samej płci” przed ukończeniem 6. roku życia.

Ponadto, dokument propaguje ideologię gender, według której płeć jest wyłącznie kwestią uznaniową. Dokument nie został oparty na rzetelnych badaniach naukowych, lecz na ideologicznych postulatach.

Autorzy dokumentu nie ukrywają, że chodzi im o seksualizację dzieci, chociaż używają modnej nazwy “edukacji seksualnej”. Powiedzmy stanowcze NIE pseudoedukacji, która odziera dzieci z ich wrażliwości, godności i zabiera im radosne dzieciństwo.

Wysyłajmy petycję do dr Margaret Chan – Dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia, z prośbą o natychmiastowe wycofanie tego dokumentu.

Podpisanie petycji oznacza wysłanie wiadomości e-mail do dr Margaret Chan z adresu, jaki podajemy w okienku obok. Zachęcamy do drobnej zmiany tytułu petycji, co  dodatkowo uniemożliwi zakwalifikowanie wiadomości jako spam.

2 Responses to WHO onanizuje dzieci.

  1. Dariusz Benedykt Ciesielski 28/10/2013 at 04:29 #

    Sodoma i Gomora.

  2. KSC 28/10/2013 at 08:59 #

    znacznie gorzej,

    to świadome i dobrowolne wydawanie dzieci na pastwę tych satanistów.

    KSC

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE