Geremek, oblicze zdrady żydowskiej w Polsce.

5 Responses to Geremek, oblicze zdrady żydowskiej w Polsce.

 1. veritas 12/10/2013 at 01:38 #

 2. dziadkjack 12/10/2013 at 11:54 #

  Eee tam, doszukiwać się zdrady w postępowaniu Geremka może tylko szipel, katol,
  albo inny ćwok, który jest ciemny, jak tabaka w rogu.

  “Geremek” to przecież chazarski żyd, jednojurtowy z Trockim -- proszę zwrócić uwagę na ich podobieństwo -- on więc nikogo nie zdradzał, tylko odbierał gojom wszystko w taki sposób, na jaki pozwalały mu jego współczesne możliwości, gdyby mógł, to by mordował tak jak “Wolańska”, “Bierut”, “Szechter” i inni.
  Geremek był “tylko” solidarny z resztą żydowskiej mafii i właśnie dla jej dobra działał, kogóż to więc zdradzał?

  Zdrada była raczej w postępowaniu Wałęsy, niż Geremka -- tak mi się wydaje.

  Podczas pogrzebu “Geremka”, czyli Berele Lubartowa, syna rabina, uwidoczniła się żydowska zgnilizna Kościoła Katolickiego w Polsce: chować żyda, który zginął z fiutem w czyjejś gębie, z takimi katolickimi fanfarami, mogło tylko kościelne żydostwo.

  Moim zdaniem, to zamiast tych “fanfar” i pień modlitewnych należało posłużyć się solidnym osinowym kołkiem…

 3. veritas 12/10/2013 at 12:52 #

 4. KSC 12/10/2013 at 19:53 #

  Oczywiście, ze nie należy podejrzewać GW o kwalifikowanie żydów jako Polaków.
  Pan wyraźnie zazdrości temu bandziorowi pięknej śmierci!
  Podejrzewam jednak , że penis doustny to jedynie odwrócenie uwagi od tego, ze był on juz załatwiony przed wypadkiem. Sam wypadek zaś był sposobem ukrycia zabójstwa. To po to ta historyjka , która wzbudza antysemityzm wśród Polaków, że jak żyd to i życie miał piękne i śmierć.
  Byl niewygodny, zbyt wiele wiedział, tak jak Petelicki, lub miał konto w Szwajcarii na hasło lub podobne -- a tak w końcu skonczyl Wallenberg, który oczyścił żydów w Budapeszcie z bogactwa, które na bieżąco wysyłał do Szwecji i Szwajcarii. Kiedy juz nie wrócił z powrotem, to ten bajoński majątek wpadł w ręce tych , ktorzy pomogli mu zostać na miejscu.

  KSC

  ¨’

  • dziadkjack 13/10/2013 at 08:29 #

   Panie Redaktorze, od dawna zbieram materiały do mojego opracowania “Syjoniści wymordowali żydów rękami niemieckimi” (tytuł roboczy), mieści się w nim i Wallenberg.
   Postać ta jest opluwana przez żydostwo I szabesgoji , aby oszczerstwem zatrzeć, że R.W. został zniszczony w Gułagu przez żydokomunę po to, by nie wyszła na jaw współpraca syjonistów z nazistami.

   Poza tym, to rodzina Wallenbergów była i jest nie tylko bardzo zamożną, ale i ze zasadami, obcymi dzisiejszym szabesgojom…

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE