Żydowski terror wobec katolików w Izraelu

   Żydowski terror wobec katolików w Izraelu

Żydowski terror wobec katolików w Izraelu jest tematem tabu. Przemilczanym wyłomem w kreowaniu pozytywnego wizerunku Izraela stał się ostatnio artykuł „Śmierć gojom” autorstwa Jerzego Szczygła z nr.36 Gościa Niedzielnego.

img438

21 sierpnia 2013, żydowscy osadnicy napadli na znajdujący się niedaleko miasta Beit Szemesz w Judei klasztor Beit Dżamal. Budynki klasztoru zostały obrzucone płonącymi butelkami z benzyną. Żydzi na murach klasztoru pozostawili napisy „Śmierć gojom”. Dotychczas codziennością palestyńskich katolików pod żydowską okupacją było odcinanie przez Żydów dostaw wody i elektryczności do klasztoru.
Napad na klasztor Beit Dżamal jest kolejnym, w ramach akcji „Cena do zapłaty”, aktem żydowskiego terroru dokonanym przez żydowskich kolonistów popieranych przez władze Izraela. Identyczne napisy jak Beit Dżamal pojawiały się już wcześniej na ścianach benedyktyńskiego klasztoru Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Jerozolimie. W Jerozolimie dodatkowo Żydzi na murach klasztoru napisali, że Jezus był bękartem, a chrześcijanie to małpy i niewolnicy. W obu klasztorach Żydzi zniszczyli też należące do katolików samochody.
Ofiarą żydowskiego terroru padł też klasztor trapistów Matki Bolesnej w Latrun niedaleko Jerozolimy. Żydzi podpalili go butelkami z benzyną i na jego murach napisali, że Jezus to małpa. W klasztorze Świętego Krzyża mieszczącym się niedaleko Knesetu, Żydzi napisali „Śmierć chrześcijanom”. Codziennością jest też to, że uczniowie szkół talmudycznych, napadają na terenie okupowanej przez Żydów starówce Jerozolimskiej, na księży i zakonnice.

2665
W okupowanej przez Żydów Palestynie każdy kto nie jest Żydem cierpi prześladowania ze strony Żydów. Izraelskie władze zapewniają bezkarność żydowskim bandytom. Od 1967 roku Izrael buduje tam sprzecznie z prawem międzynarodowym żydowskie kolonie. Kolonistami są często Żydzi z USA chcący eksterminacji ludności tubylczej, chrześcijan i muzułmanów. Normą w Palestynie jest to, że uzbrojeni żydowscy koloniści „bezkarnie terroryzują palestyńskie wsie, niszczą gaje oliwne i pola, atakują meczety i kościoły” – w 2009 takich incydentów było 200, w 2011 aż 400.
Zdaniem biskupów katolickich z Palestyny, żydowski terror wobec katolików „to rezultat nauczania w [żydowskich] szkołach publicznych pogardy wobec chrześcijan”. Izraelskie szkoły wmawiają żydowskim dzieciom i młodzieży, że kościół katolicki ponosi odpowiedzialność za holocaust.

35783

Dodatkowo izraelskie szkolnictwo ukrywa przed uczniami, że tubylczą ludnością Palestyny są od wieków muzułmanie i chrześcijanie. Szkoły talmudyczne mają jeszcze bardziej rasistowski program, negujący człowieczeństwo gojów i szkalujący Jezusa. W społeczeństwie Izraelskim powszechna jest postawa żydowskiej nienawiści rasowej do nie-Żydów.
Ofiarą żydowskich prześladowań są też w Palestynie prawosławni. Izrael uznaje za patriarchę Jerozolimy wbrew synodowi i prawosławnych świeckich, Ireneusza I który bezprawnie sprzedawał Żydom nieruchomości należące do cerkwi.
Jan Bodakowski

 

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/3902-zydowski-terror-wobec-katolikow-w-izraelu

http://religiousstudiesforum.blogspot.se/

 

http://www.thejerusalemfund.org/ht/d/Contents/contenttype_id/5/icids/722/order/date/direction/desc/TPL/TwoColumn/pid/895/cat_id/all/pagesize/500/pagetop/500/pid/895

 

8a2e24

92a602

 

f3547eab0ab

 

http://news.yahoo.com/attack-jerusalem-graves-unnerves-christians-072829881.html

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE