Butelka szampana i Ferrari dla każdego widza telewizji Trwam

Cyprian Polak

 

Butelka szampana i Ferrari dla każdego widza telewizji Trwam

 

Wobec nie umarłej i stale wracającej opinii że słuchacze Radia Maryja i tym samym telewizji Trwamto ludzie biedni, tacy, którzy nie załapali się na przemiany etc. (nie ukradli tego pierwszego miliona) mamy oto rzecz pocieszającą.

Rzecz która zaprzecza tej małostkowej opinii.

Nie tak dawno telewizja Trwam zalecała swoim widzom samochód marki Ferrari. Bardzo mi się to podoba. Od przedszkola gustowałem tylko w samochodach nieseryjnych i odkąd osiągnąłem dorosłość nigdy nie byłem zainteresowany zakupem nowego samochodu za 30, 50 czy 80 tysięcy złotych uważając że aut cezar, aut nihil. Jak więc widać telewizja Trwam bardzo mnie pogłaskała uważając że ja jako widz powinienem jeździć samochodem Ferrari. Wcześniej w telewizji Trwambyło Maserati, też dobre autko, ale co Ferrari to Ferrari. Idziemy więc do góry i moje akcje jako widza telewizji Trwam też idą do góry. Co może być po Ferrari? Aż boję się pomyśleć.. bo jedno auto przychodzi mi do głowy.. Znam wprawdzie jeszcze z bardziej luksusowych na przykład Bugatti, ale do głowy przychodzi mi przede wszystkim to jedno…

Rację ma więc ojciec Tadeusz Rydzyk denerwując się że słuchacze mało i w małej ilości płacą naRadio Maryja i „dzieła z nim związane”. Ktoś kto jeździ Ferrari nie ma problemu z kopsnięciem na Radio tych dwóch kafli miesięcznie na przykład.

A butelka szampana dlaczego? Ano z powodu niedawnego przyznania koncesji i jeszcze świeższego potwierdzenia przyznania tej koncesji.

Na wielkie świętowanie, jak słusznie mówi ojciec dyrektor jeszcze za wcześnie, zatem na skromną bibkę z wyrafinowanym trunkiem szczególnie cenionego rocznika, kawiorem z bieługi i paroma dietetycznymi przystawkami jeszcze nie czas, ale jakiś niewyuzdany, choć zacny szampan z bieżącej produkcji się nada. Od telewizji Trwam w prezencie.

Dla każdego widza telewizji Trwam butelka szampana, do małego świętowania, i Ferrari w każdym garażu. Szampan zaś nada się najlepiej z piwnicy Rotschyldów. Dobrze jest go popijać patrząc na serwowaną przez telewizję Trwam pięcioramienną gwiazdę oraz świeży teledysk „Potwory wychodzą z nory”.

 

/////////////////////////////////////////////////////////////

Uprzejmie informuję że jest nadal do nabycia (w formie elektronicznej) unikalna na polskim rynku książka. Scenariusz filmu fabularnego o Powstaniu Warszawskim.

 http://ksiegarnia.publikatornia.pl/ksiazka/krzysztof-michalowski/damy-rade-panie-pulkowniku-/773.html

Jest to jedyny scenariusz filmu fabularnego o Powstaniu Warszawskim pisany po roku 1989 jaki jest dostępny dla czytelników.

 

 

 

One Response to Butelka szampana i Ferrari dla każdego widza telewizji Trwam

 1. veritas 23/08/2013 at 13:26 #

  TV Trwam i Radio Maryja jest pod kontrola sil zydomasonskich tak samo jak inne media w Polsce. Kazde z nich gra swoja role i zagospodarowuje inna czesc spoleczenstwa.
  Rydzyk z przechrzt zydowskich jest oszustem i czlowiekem niewartym uwagi.
  Cala jego wielkosc wynika z powiazan z zydomasoneria.
  Rydzyk zwalcza tradycje w Kosciele i promuje Nowy Kosciol tj Vaticanum II.
  Wokol dziel Rydzyk jest wielu zydow.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE