W sprawie śmierci Andrzeja Leppera

Sensacyjne doniesienia w sprawie śmierci Andrzeja Leppera

 

Podczas ostatniej rozmowy z rodziną Andrzej Lepper mówił, że “coś się wydarzyło” i był przestraszony. Tak wynika z relacji żony byłego szefa Samoobrony. Sensacyjne doniesienia w sprawie śmierci Leppera.

00026HDJ6KD4
Andrzej Lepper
/ Cezary Pecold /East News

Andrzej Lepper 4 sierpnia 2011 roku, czyli dzień przed śmiercią, miał jechać do Szczecina i wrócić wieczorem. Ale tam nie dotarł. Gdy zadzwoniła do niego żona okazało się, że pojechał do Warszawy. Z relacji wdowy po byłym szefie Samoobrony wynika, że był “przestraszony” i mówił, że “coś się wydarzyło”. To była ostatnia rozmowa byłego szefa Samoobrony z rodziną.

Rano 5 sierpnia, Irena Lepper dzwoniła do męża jednak telefon odbierały inne osoby, w tym Janusz Maksymiuk. Informowano ją, że Andrzej Lepper nie chce z nią rozmawiać.

O sprawie, w rozmowie z portalem wPolityce.pl opowiada też Artur Balazs, bliski znajomy rodziny.

Zdradził, że zdenerwowany syn Leppera zadzwonił wówczas na numer ojca i powiedział, że natychmiast chce z nim rozmawiać, bo martwi się o niego. Miał użyć między innymi takich słów: “Dajcie mi ojca, bo jak tam wpadnę to was powystrzelam”.

Balazs twierdzi, że niedługo później do domu Lepperów w Zielnowie wkroczyli policjanci w kominiarkach, zatrzymali syna Leppera pod zarzutem organizowania na kogoś zamachu. W tym momencie miała nadejść informacja o śmierci byłego szefa Samoobrony.

Balazs uważa, że to sytuacja dziwna, która dowodzi, że przed śmiercią Leppera działo się “z nim i wokół niego coś niezmiernie dziwnego”. Apeluje, by sprawą zajęła się prokuratura.

Śmierć Andrzeja Leppera

Szef Samoobrony, były wicepremier rządu PiS-LPR-Samoobrona Andrzej Lepper został znaleziony martwy 5 sierpnia 2011 r. w warszawskiej siedzibie ugrupowania. Leppera – powieszonego w łazience na sznurze przymocowanym do worka bokserskiego – znalazł jego zięć. Za przyczynę śmierci prokuratura uznała “ucisk pętli na szyję”.

Pod koniec października 2012 roku prokuratura umorzyła śledztwo, bo nie stwierdziła, aby ktokolwiek nakłaniał bądź udzielał pomocy w targnięciu się szefa Samoobrony na własne życie. W śledztwie uzyskano opinie biegłych m.in. z zakresu badań biologicznych, fizykochemicznych; nie wskazują one, aby do zgonu przyczyniły się działania bądź zaniechania osób trzecich.

 

 

 

http://fakty.interia.pl/raport-andrzej-lepper-nie-zyje/aktualnosci/news-sensacyjne-doniesienia-w-sprawie-smierci-andrzeja-leppera,nId,1011233

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE