X. S. Małkowski: Suspensa SD dla ks Natanka jest Nieważna!!!

http://gloria.tv/?media=484034

3 Responses to X. S. Małkowski: Suspensa SD dla ks Natanka jest Nieważna!!!

 1. veritas 08/08/2013 at 15:50 #

  Kazanie ks. Eugeniusza Miłośia przygotowane na pogrzeb ks. Tadeusza Kiersztyna
  do wygłoszenia 2012-08-30 na Cmentarzu Rakowickim.

  Błogosławieni, którzy umierają w Panu.

  http://www.intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=342:niewygosone-kazanie-ks-e-miosia-na-okoliczno-pogrzebu-ks-t-kiersztyna&catid=35

 2. veritas 08/08/2013 at 16:30 #

  ISTOTA INTRONIZACJI

  Pojęcie intronizacja (łac. inthronizatio -- wyniesienie na tron) określa ceremonię wyniesienia kogoś do godności królewskiej.
  Ceremonia ta składa się z dwóch części:
  z aktu ustanowienia króla oraz
  z aktu oddania się pod jego władzę.
  W systemach władzy monarchicznej król panował nad poddanymi w zakresie określonym prawem królewskim lub prawem danego państwa. Uznanie przez poddanych władcy i jego praw następowało poprzez złożenie mu hołdu.

  Władza i panowanie Pana Jezusa są natury duchowej, ale też dotyczą one świata materialnego. Duchowa rzeczywistość jest wyższa od materialnej, a duch panuje nad materią. Z tego względu duchowe władztwo Pana Jezusa kieruje całą aktywnością ludzką i wszelkimi relacjami międzyosobowymi.

  Panowanie Chrystusa nad człowiekiem przenika całą jego rzeczywistość osobową, społeczną, gospodarczą i polityczną. A uznanie bądź nie uznanie Jego godności i władzy królewskiej decyduje o tym, jakimi prawami dany człowiek czy naród będzie się rządził i jakie owoce tych rządów będzie zbierał. Tak więc w rzeczywistości duchowej, objawionej nam przez Boga, Intronizacja jako akt uznania nad sobą Jezusa Króla i poddania się pod Jego władzę jest pierwszym i podstawowym wymogiem wiary chrześcijańskiej.

  Więcej na ten temat:
  http://www.intronizacja.pl/

 3. veritas 08/08/2013 at 17:12 #

  Matka Boska objawiła sie włoskiemu zakonnikowi Słudze Bożemu Juliuszowi Mancinellemu w Krakowie na Wawelu 8 maja 1610 roku (objawienie to posiada imprimatur biskupów) i powiedziała:

  JA JESTEM KRÓLOWĄ POLSKI. JESTEM MATKĄ TEGO NARODU, KTÓRY JEST MI BARDZO DROGI, WIĘC WSTAWIAJ SIĘ DO MNIE ZA NIM I O POMYŚLNOŚĆ TEJ ZIEMI BŁAGAJ NIEUSTANNIE A JA CI ZAWSZE BĘDĘ, JAKO JESTEM TERAZ, MIŁOŚCIWĄ.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE