Antypapież Bergoglio profanuje Ołtarz Chrystusa

Blazen

http://www.youtube.com/watch?v=–xCN4JU-oI

 

5 Responses to Antypapież Bergoglio profanuje Ołtarz Chrystusa

 1. wtek 02/08/2013 at 07:08 #

  To nie tylko twarz i głowa. To Jezus Chrystus zawarty w Krzyżu prezentowany perfidnie jako pektorał przez Bergoglio jako Papieża. Perfidia najwyższej miary prezentować Jezusa Chrystusa w taki sposób.
  2 000 lat stopniowej destrukcji, krok po kroku, przy czym każdy krok to kierunek i podstawa do następnego, bardziej perfidnego kroku mającego niszczyć chrześcijaństwo i wszystko co związane jest z imieniem Jezusa Chrystusa, jego historią i relią.
  Zaczęto, między innymi, kiedy bestialstwo nie mogło zniszczyć i nie zniszczyło chrześcijan od założenia na głowy księży mycek, później biskupom, tym którzy wybierają papieży i dalej papieżom działając długoplanowo. Kościół Katolicki mimo to przypominał kto i w jak bestialski sposób zabito Chrystusa i nie był do tego konieczny „Marsz żywych”. Bestialstwo na chrześcijanach i jego wykonawcy istnieli i istnieją nadal. Nawoływanie do opamiętania się w tym nie przynosiło i nie przynosi skutku bo bestialstwo w stosunku do goji, jak obraźliwie nazywają nie-żydów stało się religią.
  Franciszek od początku swojego „franciszkownia” eliminuje resztki nawoływania oprawców do opamiętania się. Zawiesił sobie nawet na szyi pektorał który nie wiadomo czym jest a napewno nie symbolem chrześcijańskim. Jest natomiast wstępnym krokiem do następnej modyfikacji pektorału który pewnie będzie czymś w rodzaju „artystycznej” kombinacji Krzyża z Gwiazdą Dawida albo menorą w czym motyw krzyża zniknie w ogóle.
  Bergoglio będzie jednak miał zasługę ponieważ biskupi jeśli będą naśladować Bergoglio nie będą musieli chować po kieszeniach pektorałów jadąc na jakieś obrady do Brukseli albo na dialogi w Izraelu.

 2. KSC 02/08/2013 at 08:41 #

  Pochodzenie “mycki” jako nakrycia głowy nie jest żydowskie w sensie okresu ST
  tak wtedy jak obecnie nakryciem głowy u żydów są rożnego rodzaju płachty lub szale. A dopiero później nakrycia typowe dla innych kultur, u których żydzi biwakują. Żydzi to wszytko zapożyczają, nacjonalizują i traktują jak swoje już od ADAMA.
  Adam w końcu tez był żydem i mówił do Yaweh po żydowsku, to najpierwszy język ludzkości.

  KSC

 3. veritas 02/08/2013 at 13:25 #

  Krótki przegląd wydarzeń z życia sekty Vaticanum II
  http://breviarium.blogspot.ca/

 4. wtek 03/08/2013 at 06:14 #

  Już starożytni Marsjanie mówili po żydowsku o wiele wcześniej a więc KSC myli się.
  Sami Marsjanie nie mogli go rozpropagować ze wzlędu na swój wygląd a więc sprawili że goje, (znali ich bo ich stworzyli), na swój lepszy sposób rozpowszechnili go. Bardzo skuteczni w tym byli goje -chrześcijanie bo rozpowszechnili nie tylko język zeby stał sie językiem ludzkości ale poszli daleko dalej i dokonali to że marsjanizm stał sie religią ludzkości.

 5. KSC 03/08/2013 at 08:21 #

  Sam Yaweh był przypuszczalnie żydem.

  http://gazetawarszawska.com/2013/01/09/kazimierz-bartoszewicz-antysemityzm-w-literaturze-polskiej-xv-xvii-w-iv/

  Bóg płacze bo zawinił żydom:
  “…..„przekładaia nad Moyżeszowe pismo y Proroctwa, y więtszy ma grzech, ktoby ganił Talmud, niż Moyżeszowe księgi; a iżby baykom baielc więcey przyczyniali, wierzą, tak, iż Bóg zawżdy się Talmudu uczy, co iest wielkie heretyctwo”. A dalej wyjmuje z Talmudu, co czyni Bóg we dnie i w nocy, jak Bóg płacze, że rozproszył Żydów między goimy, jak należy chrześcijan, jako sprośnych bluźnierców zabijać, jak Chrystus cierpi męki w piekle („czego ia w pisaniu specyfikować nie chcę, iżby się tym uszy chrześciańskie nie obrażały”), jak Żydzi przeklinaią N. Pannę Maryę i Sakrament, jak proszą Boga o wygubienie chrześcijan i t. d. Potem idą różne talmudyczne podania o pierwszych rodzicach, aniołach i Mojżeszu, różne wysoce zabawne niedorzeczności, przesądy, zabobony. Kończy się broszura wiadomością, jak Żydzi sny swoje sprzedają. Ostatnie słowa: „Będą li tego wdzięczni (Żydzi), wydam im ieszcze co więcey”.

  KSC

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE