Straszne….!!!

Naczelny rabin  (!!!Polski Michael Schudrich:

odejdę, jeśli utrzymany będzie zakaz uboju rytualnego

Michael Schudrich

Rabin Michael Schudrich

fot. PAP / Jacek Turczyk Naczelny rabin Polski  ( !!! nie “Polski” ty durniu” – red) Michael Schudrich

 

Naczelny rabin (  !!! ) Polski Michael Schudrich grozi, że odejdzie ze stanowiska, jeśli utrzymany będzie zakaz uboju rytualnego bez ogłuszania – informuje Radio Zet. W piątek w sejmie odbyło się głosowanie za odrzuceniem projektu nowelizacji ustawy, która dopuszczała ubój rytualny bez ogłuszania. Wniosek o odrzucenie poparło 222 posłów, przeciw było 178, wstrzymało się 9 posłów. O odrzuceniu projektu przesądziły głosy posłów PiS, Ruchu Palikota, SLD i 38 z Platformy Obywatelskiej.W rozmowie z reporterem Radia Zet naczelny rabin  !!! ) Polski Michael Schudrich nie ukrywa swojego rozgoryczenia piątkowym głosowaniem. Tłumaczy, że zakaz uboju uderza w społeczność żydowską i muzułmańską w Polsce. Wierzy, że uda się w ciągu najbliższych miesięcy znaleźć sposób na dopuszczenie takiego uboju w ramach potrzeb religijnych, ale jeśli nie, to nie wyobraża sobie dalszego pełnienia swojej funkcji.Schudrich jest naczelnym rabinem Polski od grudnia 2004 roku. Piątkowe głosowanie w sejmie określa jako najgorszy dzień w życiu diaspory żydowskiej w Polsce od lat 30. Tłumaczy, że decyzję podjęto na podstawie kłamstwa. Jego zdaniem ubój rytualny jest demonizowany w naszym kraju, podczas gdy w rzeczywistości wcale nie jest tak brutalny jak się go przedstawia.W sobotę do sejmowego głosowania odniósł się także minister rolnictwa Stanisław Kalemba, który uważa, że odrzucenie przez sejm projektu ustawy nie kończy sprawy uboju rytualnego. Jego zdaniem istnieje podstawa, by złożyć skargę w tej sprawie do Trybunału Konstytucyjnego i być może będzie taka droga rozważana.

4 Responses to Straszne….!!!

 1. KSC 14/07/2013 at 15:48 #

 2. rzymianin 14/07/2013 at 22:05 #

  Straszne !!!, ale cóż, niech pan wraca do swojego domu, bo to polski dom i polski Parlament jest u siebie !, prosze rabina. Płakali nie będziemy, wypijemy z radości !
  Ach, gdyby to tylko wystarczyło do oczyszczenia Polski, ale to nikła nadzieja, nawet po takim oświadczeniu :
  Dyrektor ADL Abraham F. Foxman wydał oświadczenie, w którym napisał m.in., że “większość polskich posłów dała polskiej społeczności żydowskiej trzy możliwości do wyboru: nie praktykujcie waszej religii, nie jedzcie mięsa albo nie mieszkajcie wśród nas”.

  WYBIERAJCIE TO TRZECIE, PROSIMY, a przy okazji nie będziecie musieli przebywać w tej antysemickiej atmosferze panującej w Polsce.
  Wracajcie do Izraela i niech wam błogosławi Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty.

  A do tej pory głodowaliście, czy grzeszyliście jedząc nie koszerne ?
  A może po prostu było wam za drogo płacić za jakiś import i chcecie znów taniej ?

 3. KSC 14/07/2013 at 22:58 #

  Nie bądźmy naiwni,

  jak żyd raz na grzędę wejdzie , to już z niej dobrowolnie nie zejdzie.

  KSC

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE