Antykatolicyzm Radio Maryja.

 

Usmiecham_sie_4

Ks. dr hab. Marek Chmielewski prof. KUL
Katedra Teologii Duchowości Katolickiej – Profesor nadzwyczajny posiadający stopień naukowy dr lub dr hab.

 

logo_Radio

.
.
Hebrajski krój pisma

 Ks. dr hab. Marek Chmielewski prof. KUL  Na antenie RM:

“…….Marcin Luter był człowiekiem o wielkiej osobistej wrażliwości duchowej, jak również bacznym obserwatorem życia społecznego. Był prawdziwym humanistą, który umiał patrzeć na człowieka ujmowanego jako całość, a więc człowieka żyjącego zarówno życiem duchowym, jak i uczestniczącego w życiu społeczno-ekonomicznym czy kulturalnym. Między innymi niezwykle cenił modlitwę wspólnotową, do której zaliczał także śpiew religijny. Wspólna modlitwa nie jest przypadkową oprawą dla przepowiadania słowa Bożego, ale stanowi ona samo centrum każdej celebracji.”

 

No cóż, Radio Maryja albo dotknięte jest syndromem sztokholmskim, albo patrzy  “skąd wiatr wieje”.

Obecnie  – powyżej –  lansuje  Martina Lutrahttp://www.radiomaryja.pl/multimedia/wyplyn-na-glebie-duc-in-altum-duchowosc-wedlug-marcina-lutra-cz-2/

Podpowiadamy redakcji  Radia Maryja ( z szyldem pisanym żydowskim wykrojem liter co widać powyżej) i profesorowi, że Luter nauczał również o pożyciu płciowym. Twierdził mianowicie, że jak zdarzy się, że chłopu baba zasłabnie i miesięcznie  nie nadaje się do użytku, to aby się rozładować ,  trzeba sobie przydybać jakąś dziewkę, która akurat jest w pobliżu.

Ale czy to takie demokratyczne?

………Wykorzystywać seksualnie podwładną?

Co na to profesor Środa?

 

(-)Red.

 

 

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE