Shema Israel = Chrystus wynocha.

 

Fragment zapisu żydowskiej uroczystości w Oświęcimiu, transmisja i propagowanie TV Trwam:

“Cierpienie Niewinnych-Symfonia Neokatechumenat Camino neocatecumenal Oświęcim 23 06 2013”.

Doktor honoris causa KUL w Lublinie Kiko Argüello brzydzi się Krzyżem, więc kiedy nachodzi go konieczna potrzebna, zdejmuje ten gadget oszukiwania gojów, jakim jest jego pozorowana postawa „chrześcijanina”.

Sytuację taką już ktoś opisał wcześniej i opis ten zamieściliśmy pod linkiem http://gazetawarszawska.com/2013/06/30/doktor-honoris-causa-kul-kiko-brzydzi-sie-krzyzem/

Tekst ten dotyczy wydarzeń poza Polską i sprawa ta, choć głęboko odrażająca dla umysłowości katolika, nie zakorzeniła się zbytnio w naszych myślach, a przypuszczalnie jest to skutkiem dystansu geograficznego, który usypia nas pozwalając przypuszczać, że jak coś jest z dala od nas, to nic złego się nie dzieje.

Dzięki jednak koszernej TV Trwam miliony polskich katolików oglądając transmisje z Oświęcimia o nazwie „Cierpienie Niewinnych-Celebracja Symfoniczno-Katechetyczna” z dnia 23 czerwca na własne oczy mogło zobaczyć  – już z bliska – podobne sceny poniżania Krzyża Świętego ( symboli kapłaństwa ) oraz to coraz gwałtowniejsze tempo zażydzania Polaków przez obecną hierarchię. Całość tej okropności jest pod linkiem w komplecie całej transmisji:

http://gazetawarszawska.com/2013/06/24/cierpienie-niewinnych-symfonia-neokatechumenat-camino-neocatecumenal-oswiecim-23-06-2013/

Z materiału tego wybraliśmy drobny fragment zamieszczony pod linkiem: http://gazetawarszawska.com/2013/06/30/shema-israel-chrystus-wynocha/

 

Shema Israel = Chrystus wynocha.

Ten krótki film pokazuje nam Stanisława Dziwisza  – w osobie kardynała i biskupa Krakowa – który ustępuje z tronu i w ogóle ucieka ze sceny po to, aby nie obrażać żydów osobą  kapłana katolickiego, widokiem krzyża na piersi, czy stuły. Powodem tej obrazy jest niezręczność występowania takich symboli w chwili, kiedy żyd śpiewa lub słucha Shema Israel.

Dla Dziwisza i całej obecnej hierarchii jest oczywiste to, że symbolika judaizmu ma nadrzędność nad symboliką katolicyzmu, a co za tym idzie, to żydzi mają swe prawa jako pierwsze.

Przebieg nagrania:

0.09 – Dziwisz wzywa do odśpiewania Shema Israel (powtórnie, bo jeden raz nie wystarczy).

0.29  – Dziwisz zdejmuje stułę (1)  jako symbol godności kapłańskiej i siada z powrotem na tronie.

0.43  – Ksiądz  – po prawej ręce Dziwisza – otrzymuje sygnały od dr h.c. KUL Kiko Argüello mówiące, że Dziwisz ma wyjść całkowicie, następuje pewna chwilowa konsternacja i Dziwisz pokornie wychodzi.

1.02   – Drugi ksiądz po lewej ręce nie bardzo wie, co on sam ma ze sobą zrobić, ale wkrótce i on wychodzi.

1.18  –  Wszystko jest już koszerne i następuje śpiew Shema Israel.

3.34  – Po zakończeniu śpiewu ksiądz z asysty Dziwisza wraca na swoje miejsce.

3.40  – Dziwisz pozdrawia wszystkich słowem Shalom – zebrani odpowiadaj chórem: Shalom.

Miejscem tego wszystkiego jest „katolicka polska ziemia” Anno Domini 2013.

 

(-) Red.

 

(1)

Stuła (orarium)

Orarium wzięło nazwę od łac. ors, oris – usta. Początkowo wzięła bowiem swoją formę od szarfy, którą ocierano usta. Stuła jest długą, szeroką wstęgą, lekko rozszerzoną na końcach, uszytą z tej samej tkaniny, co ornat. Biskup i kapłan noszą stułę zawieszoną na szyi i zwisającą swobodnie z przodu. Diakon natomiast zakłada stułę na kształt szarfy z lewego ramienia, ukośnie do prawego boku i tam ją spina. Stuła wywodzi się z insygniów urzędników państwowych, noszoną przez nich w starożytności. Była oznaką ich urzędu i godności. W liturgii stuła również symbolizuje władzę i godność urzędu kapłańskiego. Symbolizuje ona takie godność chrześcijańską, szatę godową wszystkich powołanych do nieśmiertelnego królowania z Panem Bogiem w niebie.

Modlitwa, jaką odmawiano przy wkładaniu stuły, tak o tym mówi: “Zwróć mi, o Panie, stułę nieśmiertelności, którą straciłem przez grzech pierwszych rodziców moich, a chociaż nie jestem godny zbliżyć się do Twoich świętych tajemnic, niechaj dostąpię jednak radości wiecznej”.

5 Responses to Shema Israel = Chrystus wynocha.

 1. veritas 02/07/2013 at 22:55 #

  Na filmie widac Stanisława Dziwisza z zydomasonskiej łaski kardynała i biskupa Krakowa – który wychodzi ze sceny po to, aby nie obrażać żydów osobą kapłana katolickiego, widokiem krzyża na piersi i stuły, kiedy żydzi śpiewaja Shema Israel.
  Ale dlaczego nie wychodza biskupi? Widac ich kilku na filmie.
  Oni wstaja i spiewaja razem z zydami Shema Israel.
  Czy to nie obraza uczuc żydów.
  Chyba ze oni sa żydami ktorzy przebrali sie za biskupow katolickich.

  • KSC 02/07/2013 at 23:11 #

   oni stoją w tłumie, ale nie szkodzi

   jak sprawy się dalej posuną, to za parę lat będą się gorliwie rzucać na ziemie w błoto , tam jest ich miejsce.

   W końcu, to nic nowego, papież Benedykt XiV napisał bule papieska specjalnie do Polaków. Byl przerażony tym , ze Polacy podcierają żydów, Nie jeden raz spotkałem Polaka, który nie widzi w tym nic złego aby żydowi sluzyc w szabes, i są to inteligenci.

   Brak godności to najgorsza wada u człowieka.

   KSC

   KSC.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Waldemar Glodek – widziane z Kalifornii: daleko Kard. Dziwiszowi do odwagi Artura Rubinsteina « Wirtualna Polonia - 02/07/2013

  […] -- Celebracja Symfoniczno -- Katechetyczna” przeczytasz również na portalu GazetaWarszawska.com   Tam tez znajdziesz kilka slow o doktorze honoris causa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego […]

 2. DziennikPolski.eu - Shema Israel – “Cierpienie Niewinnych – Celebracja Symfoniczno – Katechetyczna” - 03/07/2013

  […] Niewinnych-Celebracja Symfoniczno-Katechetyczna” przeczytasz również na portalu GazetaWarszawska.com   Tam tez znajdziesz kilka slow o doktorze honoris causa Katolickiego Uniwersytetu […]

 3. Shema israel chrystus wynocha judaizacja kościoła katolickiego w Posce - 04/07/2013

  […] Z materiału tego wybraliśmy drobny fragment zamieszczony pod linkiem. […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE