KONTAKT – O MNIE

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kontakt e-mail: m_jasinska@ymail.com

Mieszkam w Polsce.

W czasach “Solidarności” – która nie była tylko ruchem związkowym, co usiłuje się dzisiaj wmówić społeczeństwu, ale także szeroko popieranym oddolnym ruchem społecz nym – po wprowadzeniu stanu wojennego działałam od 82 do 90 r. w Duszpasterstwie Ludzi Pracy przy moim kościele – pisałam klisze dla ‘Wolnego Związkowca” Huty K-ce  – działałam w Komitecie Budowy Pomnika Ofiar “Wujka” w Katowicach z inicjatywy Kazimierza Świtonia

byłam v-ce przewodniczącą Komisji Wyborczej w “wolnych” wyborach 89′ w swoim mieście w Śródmieściu z ramienia Komitetu Obywatelskiego – tam od dwóch panów “niewiadomego” pochodzenia dowiedziałam się, że taka k… jak ja powinna skończyć jak Popiełuszko  –tak się zaczęła dla mnie moja “Wolna Polska”

 Odkąd poważnie zachorowałam i okazało się, że do normalnej pracy (II gr. inawlid.) wrócić już nie mogę, okazało się też, że nie dostanę renty ZUS, bo nie spełniam wymogu 5 lat przepracowania bez dni przerw – żyję za 451 zł. zasiłku stałego MOPS, a mój chory syn za 220 zł. – Razem mamy 671 na miesiąc!!! –   W wolnej Polsce – zielonej wyspie premiera Tuska wychwalanej przez UE.                                                            

Właśnie mamy sprawę w sądzie o eksmisję z mieszkania komunalnego – 37,11 m2, za niepłacenie czynszu – dwie osoby chore, niepełnosprawne! –po ratyfikacji przez Polskę   Konwencji ONZ  “O prawach osób niepełno-sprawnych”!!! – Wszystkie prawa mamy na papierze!!!

W mojej sytuacji – wykorzystując komputer, który jest mi niezbędny z po wodu mojej  mocno ograniczonej sprawności fizycznej, jako jedyny dostęp ny dla mnie kontakt ze światem – postanowiłam prowadzić dwa blogi – do budowania czegoś lepszego w tym zakłamanym świecie.

Jeśli możesz mnie wspomóc symboliczną kwotą – będę niezmiernie wdzięczna.

Bank Pocztowy S.A. Bydgoszcz
Rachunek nr – 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001
 
http://forumemjot.wordpress.com/o-mnie/
 
 

3 Responses to KONTAKT – O MNIE

 1. mariaf 07/07/2013 at 11:39 #

  To, że mieszkasz w Polsce nie znaczy, że jesteś Polką!

  Dziękuję, “pani Suchocka”(powyższe zdjęcie ją przypomina), że rpzpowszechniasz na swej stronie,moje sprostowania co do obrazów MB! Nareszcie piszesz prawdę! “Poznacie prawdę, a Prawda was wyzwoli!”
  mariaf

  Umieść to jako koment. pod Twymi wypocinami, bo oczywiście moje logowanie jest dalej uniemożliwiane na Twej stronie. [ to Ty boisz się komentarzy innych niż Twe widzi mi się, a nie wordpress broni przed spamem, na innych stronach nie ma takich problemów.] Maria F.
  Ps. To nie szantaż,tylko odpowiedź na Twe zachowanie w sieci, zamiast udostępnić komentowanie pod wpisami bezczelnie, bez pozwolenia nadawcy, wklejasz na swej stronie prywatne maile i adresy, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, teraz czytelnicy sami się przekonają jakim jesteś moherem, a nie katoliczką! MF

  A to Twój ostatni mail:

  Małgorzata Jasińska przez yahoo.com
  13:01 (23 godz. temu)

  do mnie

  Teraz rozumiem, dlaczego takiego “autorytetu” wordpress nie dopuszcza — po porostu traktuje jak spam.
  Ja czynię teraz u siebie w poczcie to samo — oznaczam tę korespondencję jako spam — to bardzo dobry wynalazek.

  Mimo wszystko zachęcam do czytania mojego bloga — będzie dużo o bł..ks. Sopoćko, św. Faustynie, przede wszystkim Panu Jezusie — to On zatwierdził i uświęcił go — no i o samym panu Hyle — zaiste b. ciekawa postać z wieloma przerwami w życiorysie w czasach dla Polski najważniejszych.

  [Ho, ho, jaka rozległa wiedza o mnie u mohera (od 1971 r. zajmuję się studiowaniem dzienniczka i życia s. Faustyny! ) I o p.Hyle iście “boskie wyroki i wszystko wiedzące werdykty -- o źródla prosimy! mariaf]

  Tak, że żegnam, mimo wszystko — życzę wszelkiego dobra i z serca polecam dobrą spowiedź — jaki wstręt miał do niej p. Hyla — i uważną i pokorną lekturę Dzienniczka s. Faustyny — ja go nazywam piątą Ewangelią — może najpierw Dzienniczek — potem sakrament pokuty będzie o wiele owocniejszy — i oczywiście modlitwa — widać, że brakuje Różańca — z serca polecam!
  Pozdrawiam,
  Małgorzata Jasińska

  I ja polecam Autorce, też jej się przyda: “Nie każdy, który mi mówi: Panie, Panie wejdzie do Królestwa Niebieskiego.” Pewna pani chciała się pochwalić ilością różańców, ktore zmówiła, za każdym razem wrzucała do szufladki jeden groszek, kiedy odsunęła szufladkę znalazła tylko jeden! — pomyśl, a zgadniesz dlaczego! MF

 2. KSC 07/07/2013 at 12:03 #

  To, że mieszkasz w Polsce nie znaczy, że jesteś Polką!

  ==================

  Ponownie czego to dotyczy?

  Tu nikt Pani nie blokuje, a nie musi to zagwarantowane, bo przynosi Pani jakie awantury z obcych portali, co nie może mieć miejsca na GW.

  KSC

 3. mariaf 07/07/2013 at 21:32 #

  “Ponownie czego to dotyczy?” -- jak to czego, powyższego, oczywiście, skoro w Gazecie zamieszczane są takie reklamowania się, to trzeba demaskować pseudo-katolików, naciągaczy i tego typu różnych “znawców przedmiotu” (n.p. sprawy obrazów Miłosierdzia Bożego, jak ta pani powyżej). Gdyby była prawdziwa i uczciwa pozwalałaby u siebie komentować i nie zamieszczałaby na swej stronie, bez zgody respondenta, jego prywatnego adresu.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE