Ks. Luigi Villa: Wojna – część XXIV

 Ks. Luigi Villa: Wojna – część XXIV

“Gdyby nawet byli świętymi, jak tylko akceptują fałszywą wolność religijną, a stąd świeckie państwo; fałszywy ekumenizm, a stąd uznanie wielu dróg zbawienia; reformy liturgiczne, a stąd praktyczną negację Ofiary Mszy; nowe katechizmy z ich wszystkimi błędami i herezjami, oficjalnie przyczyniają się do rewolucji wewnątrz Kościoła oraz jego zniszczenia!Obecny papież i biskupi, już nie przekazują Naszego Pana Jezusa Chrystusa.”
Marcel Lefebvre, Podróż Duchowa
benedyktdd

Benedykt XVI błogosławi świątynię w San Giovanni Rotondo

Ma miejsce błogosławieństwo, nieznajdujące się w programie wizyty. Wydarzenie to, upamiętnione jest przez następujący tekst:”Z okazji pasterskiej wizyty, Jego Świętobliwość Benedykt XVI, w tym kościele upiększonym przez pobożność wiernych oraz pięknem sztuki otaczającym czcią ciało św. Pio z Pietralciny, zatrzymał się w modlitwie i pobłogosławił go”.Niepokojący jest charakter improwizacji, jaki został nadany temu “błogosławieństwu”.
Zmierzając w kierunku wyjścia, Benedykt XVI, z zaskoczeniem, przeczytał inskrypcję. Gdy chce iść dalej, D’Ambrosio zatrzymuje go. Wskazuje na kropidło podane przez jednego z kapucynów.Inskrypcja na mozaice zostaje szybko pobłogosławiona, bez modlitwy.Wedle inskrypcji na mozaice, Józef Ratzinger pobłogosławił całą Satanistyczną Świątynię. Józef Ratzinger publicznie pobłogosławił Satanistyczno-Masońską Świątynię.
n200927Okładka  “Chiesa viva” (numer lipiec-sierpień 2009) prezentuje Benedykta XVI na tle satanistycznej świątyni. Pytanie na okładce brzmi: “Benedykt XVI w Satanistycznej Świątyni w San Giovanni Rotondo – dlaczego?”Wewnątrz czytamy:”Wikariusz Jezusa Chrystusa, powinien być Dobrym Pasterzem, nie przyczyną strapienia milionów wielbicieli Świętego Zakonnika z San Giovanni Rotondo.”

Padre Pio

P7100530

“Powinien również wiedzieć, że ta Świątynia jest tak naprawdę budynkiem w masońskim stylu. (…) Powinien również wiedzieć, że (…) jako, że Ojciec Pio był wielkim wrogiem Masonerii, dlatego też, ta Świątynia, jest pośmiertną zemstą.”

“Przez te wszystkie lata, po wybudowaniu Satanistyczno-Masońskiej Świątyni, Watykan nigdy nie zajął jasnej i oficjalnej pozycji. Dotyczy to również całkowitego i absolutnego milczenia kardynałów odpowiedzialnych za projekt oraz budowę tego “Nowego Kościoła”. Dlatego też, zastosowanie ma następujące powiedzenie: “Milczenie oznacza zgodę”.”

“My z “Chiesa viva” pytamy: Jak było możliwe to, że Watykan mógł wybudować “Satanistyczną Świątynię” – wyśmiewając miliony katolików dookoła świata, którzy w dobrej wierze przekazali stosy pieniędzy?”

2 Responses to Ks. Luigi Villa: Wojna – część XXIV

 1. mariaf 18/05/2013 at 16:58 #

  Taak, jestem ciekawa dlaczego Masonów pisze się tu tak, a katolików tak?
  I czemy masońska “świątynia” satanistyczna też została uhonorowana pisaniem z dużych liter?

 2. KSC 19/05/2013 at 00:52 #

  Nie ma pojęcia

  tez kiedyś o tym myślałem

  KSC

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE