Maria Flis: Bóg zapłać…

Nowa litania Narodu polskiego:

 

Bóg zapłać…

 

Oszukanym przez rządzących – Bóg zapłać sprawiedliwie

Oszukanym przez uczonych     – Bóg zapłać sprawiedliwie

Oszukanym przez  pracodawców – Bóg zapłać sprawiedliwie

Oszukanym przez  przekupniów   – Bóg zapłać sprawiedliwie

Oszukanym przez bliskich  – Bóg zapłać sprawiedliwie

Szukającym bezskutecznie pracy w ojczyźnie – Bóg zapłać sprawiedliwie

Szukającym jedzenia w śmietnikach – Bóg zapłać sprawiedliwie

Szukającym bezskutecznie wybaczenia, zainteresowania, miłości bliźnich – Bóg zapłać sprawiedliwie

Niesprawiedliwie posądzanym, oskarżany, więzionym, zabijanym – Bóg zapłać sprawiedliwie

Niesprawiedliwie nisko wynagradzanymi za pracę, tylko jedną trzecią “średniej krajowej” – Bóg zapłać sprawiedliwie

Obciążonym nadmiernymi obowiązkami i opłatami pochłaniającymi dochody – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy kradną, trwonią, wyprzedają za bezcen majątek narodowy – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy od tak dawna rządzą narodem polskim, mając krew jego dzieci na rękach – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy niszczą wiarę i zaufanie, nadzieję, miłość i pokój – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy wypędzają Boga z polityki, ekonomii, prawa, nauki – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy wypędzają Boga ze szpitali, urzędów, a nawet kościołów, Jego domów – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy wypędzają Boga z dusz, czyli Kościoła, Jego Oblubienicy  – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy Mszę świętą, Najświętszą Ofiarę Jezusa Chrystusa, Zbawiciela wszystkich ludzi, czynią radosną ucztą towarzyskiego spotkania – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy wyrzucają z kościołów dawne obrazy i przedmioty kultu i zastępują je ohydą – Bóg zapłać sprawiedliwie

Tym, którzy zamieniają kościoły w sale koncertowe i komnaty tajnych zebrań – Bóg zapłać sprawiedliwie

Używającym wyrazów: prawo i sprawiedliwość do przykrywania działań krzywdzących – Bóg zapłać sprawiedliwie

Siejącym zamęt i dezinformację – Bóg zapłać sprawiedliwie

Dzielącym i skłócającym Polaków, bo wszak powiedziano:”Nie ostoi się podzielone królestwo” – Bóg zapłać sprawiedliwie

Mordercom dzieci w łonach matek – Bóg zapłać sprawiedliwie

Mordercom prawych Polaków – Bóg zapłać sprawiedliwie

Gorszycielom,sodomitom. wyuzdańcom, zdiableńcom – Bóg zapłać sprawiedliwie

Wszystkim niszczycielom narodu polskiego – Bóg zapłać sprawiedliwie. Amen

 

Z taką gotową modlitwą obudziłam się kiedyś w nocy. Maria Flis

9 Responses to Maria Flis: Bóg zapłać…

 1. dziadkjack 29/04/2013 at 00:18 #

  Klasyczna postawa Polaka-katolika, czyli szipla (spolszczona liczba pojedyncza od “sheeple”).
  Żydostwo rusza rekami, a nie modlitewnie wargami: najpierw radzą sobie sami, potem wciagaja do pomagania im rodzinę potem resztę ich mafii, a dopiero na koncu proszą Jehowę o pomoc.
  Nawet nie wie Pani skąd się wziął przebaczający I kochajacy Pan Bóg, zupełne przeciwieństwo msciwego ludobójcy Jehowy, a naklada Mu Pani takie brzemię roboty, roboty, którą to PANI razem z resztą Polaków powinna odwalić!!!
  A Pani się od tego uchyla w modlitwę, beczy jak owca prowadzona do rzeżni,pewnie marzy o Hufcach Anielskich zstępujących z Nieba, o obudzeniu się Rycerzy spiacych pod Giewontem… a Polska się rozkłada.
  Życzę Pani przybycia z odsieczą przez samego Archanioła Gabriela…

 2. mariaf 29/04/2013 at 17:50 #

  Oj, Dziadu, jak nie będziesz się modlił do Boga w Trójcy Świętej Jedynego, to wszystkie twe “dobre” uczynki pójdą na marne, a ty “w ogień wieszny, przygotowany diabłu i jego aniołom”.

 3. dziadkjack 30/04/2013 at 02:11 #

  Szanowna Pani Mario, nie zamierzałem Pani urazić, po prostu wyraziłem swoją opinię o Pani stanie emocjonalnym/psychicznym/patriotycznym, itd.
  Chętnie będę się ponownie modlił do “Boga w Trójcy Swiętej Jedynego” jak to czyniłem, od czasu do czasu, przez 65 lat, aż się zorientowałem, że “Pan Bóg” to oszustwo żydowskie --
  jeżeli będzie Pani tak dobra, że w trosce o moją duszę wyprowadzi mnie z błędu wyjasniając mi skąd się wziął przebaczający I kochający Pan Bóg, zupełne przeciwieństwo okrutnego ludobójcy Jehowy.
  A Jehowie nigdy żadnej czci nigdy nie okazę, wolę być w piekle, jak najdalej od tego szubrawca.
  A poza tym, to lubię ciepło…

  Pozdrawiam I czekam na Pani chrzescijańską pomoc dla mojej duszy!

 4. mariaf 30/04/2013 at 09:04 #

  Droga Duszo! Czy urwałaś się z choinki, czy jesteś prowokatorem?
  Poczytaj uważnie ST i NT oraz niektóre art. z tej strony n.p. KRADZIEŻ TOŻSAMOŚCI: http://gazetawarszawska.com/2012/09/09/od-kaina-do-chazarii/ -- a będziesz wiedzała.
  Jeśli kogoś jakieś zagadnienie interesuje, studiuje to przez wiele lat, aż zrozumie. W przypadku wiary najlepiej zwracać się szczerze bezpośrednio do Tego, w którego chcę, a nie mogę uwierzyć, On odpowiada w Sobie właściwy sposób. Słuchaj uważnie.
  Pewna dziewczynka urodziła się bez oczu ( miała gładkie czoło, bo matka zażywała narkotyki w czasie ciąży, a potem odrzuciła upośledzone dziecko!), zapytała kiedyś zakonnicę: czy siostra zna Pana Jezusa? Siostra mi współczuje, ale ja nie potrzebuję współczucia. Czułam gniew i złość do rodziców, nie za kalectwo, a za brak miłości -- odrzucenie, ale pewien rekolekcjonista powiedział: ‘Kiedy czujecie się zranieni i nieszczęśliwi wyobraźcie sobie Kogoś, Kto was kocha i opiekuje się wami. Spróbujcie tak myśleć nawet wtedy,gdy nie spotkałyście takich ludzi. Kiedy poczujecie złość, powiedzcie tej osobie, co myślicie, mówcie jej o wszystkim, ale przede wszystkim słuchajcie. Gdy rano obudzicie się powinnyście zacząć słuchać. Jeśli tak będziecie postępować, któregoś dnia usłyszycie tę Osobę.’
  Gdy ona opowiadała tę historię zrozumiałam, (siostra),że zawdzięcza temu księdzu najpiękniejszy i najprostszy sposób modlitwy. Potem ona dodała:
  ‘Przez dwa miesiące co rano siadałam na łóżku, płakałam i opowiadałam temu ‘Komuś’, jak bardzo jestem zrozpaczona, wiedziałąm, że mówię do Jezusa. Pewnego ranka, poczułam, jak obejmują mnie czyjeś ramiona i ktoś powiedział: ‘Karen, zabieram ci twoją ślepotę i daję ci wzrok.’ Odtąd nie jestem już niewidoma! Teraz znam Jezusa i moje cierpienie się skończyło, wyjeżdżam, by przemówić do ‘Sztafety Młodych’
  Wyobraźcie sobie -- niewidoma dziewczynka miała zamiar pójść i ewangelizować młodych, którzy być może mieli wszystko, a jednak wielu z nich było ‘ślepych’. [s. B. McKenna: Jezus jest moim Zbawicielem.
  ‘M’ Kraków 1995]
  Tak, jeśli więc nie poznasz Jezusa, nie poznasz Ojca. Będę się modlić za Ciebie Duszo o poznanie! MF

  • dziadkjack 01/05/2013 at 01:32 #

   “Będę się modlić za Ciebie Duszo o poznanie! MF”

   Droga Pani Mario!
   Jestem Pani bardzo wdzięczny za choćby jedną modlitwę za moją duszę, może mi pomoże, a na pewno nie zaszkodzi -- ale pod warunkiem, że będzie Pani w swojej modlitwie/modlitwach kierować mą duszę do piekła, bardzo o to proszę.
   Mam 72 lata, już spoglądam w kierunku księżej obory, więc martwię się tym, że żyłem uczciwie, honorowo, nawet dziewczynom nie kłamałem, więc wykorzystywały mnie tak, jak tylko chciały -- bo w następstwie mojej prostodusznosci mogę niedługo znależć się zbyt blisko Jehowy, co mi szalenie nie odpowiada.
   Pani Mario, proszę jeszcze raz, całkiem szczerze, bez żadnej prowokacji, słowo honoru!, o odpowiedż na pytanie: “Skąd się wziął przebaczający I kochający “Pan Bóg”, będący zupełnym przeciwieństwem msciwego ludobójcy “Jehowy?”
   Po przeczytaniu pare lat temu, po raz pierwszy w życiu, około połowy tych żydowskich haggad/legend -- czyli Starego Testamentu (tylko tyle przeczytałem, zanim zniesmaczyła mnie ta ilosć oszustw, podstępów, zdrad, złodziejstw, grabieży i wyrzynania mężczyzn, kobiet i dzieci, itd -- w “swiętej” księdze!) oraz Nowego Testamentu, też pierwszy raz w życiu, doszedłem do wniosku, że Kajfasz nabił goji w chrzescijaństwo, przywłaszczając sobie Przesłanie Mesjasza Jezusa Chrystusa i tak to Przesłanie modyfikując, aby zapewnić żydom przewagę nad chrzescijanami.
   Przebaczanie, miłowanie czy choćby braterstwo między ludżmi tak pasuje do Jehowy, jak pięsć do nosa -- goje nie dali by się nabrać na to oszustwo, gdyby nie umiejętne oszukanie ich “Panem Bogiem”!
   Proszę pomysleć przez chwilę: młody Jezus maszerował z rodziną do Jerozolimy oddać czesć Jehowie, czy Panu Bogu?
   Ruszyli więc Żydzi/żydzi na podbój Swiata z lichwą w sercu i Nowym Testamentem w ręce, aby mając już Swiat jak najszybciej zapewnić Niebo zbędnym dla nich gojom.

   Droga Pani Mario, zreflektowałem się teraz: lepiej żeby Pani nie odpowiedziała na moje pytania, niż miała zacząć mysleć -- chyba, że Panią też ciągnie do “ciepła”…

   Pozdrawiam z szacunkiem
   dziadek Jacek

 5. mariaf 01/05/2013 at 10:19 #

  “…lepiej żeby Pani nie odpowiedziała na moje pytania, niż miała zacząć mysleć” -- to ma być komplement z szacunku do kobiety?
  Nie wiedziałam, że jeszcze nie zaczęłam:) M.F.

  “45. Filip spotkał Natanaela i powiedział do niego: «Znaleźliśmy Tego, o którym pisał Mojżesz w Prawie i Prorocy -- Jezusa, syna Józefa z Nazaretu». 46 Rzekł do niego Natanael: «Czyż może być co dobrego z Nazaretu?» Odpowiedział mu Filip: «Chodź i zobacz!» 47 Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim:

  «Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu».” (J 1,47)

  Prawdziwi Izraelici ( o których wspomniał Pan Jezus), potomkowie Judy syna Jakuba-Izraela, z którego rodu wywodził się król Dawid i Maryja i Jezus Chrystus, nie mieli NIC wspólnego z żydami edomickimi typu król Herod, faryzeusze, kapłani. Nie mieli też z nimi nic wspólnego prości rybacy znad jeziora Galilejskiego, co to ich Pan Jezus wybrał, a Duch Święty natchnął. To pogańskie, babilońskie, edomickie wierzenia plączą się po księgach ST z tzw tradycji jahwistycznej, dlatego tyle w nich krwi i okrucieństwa, mściwości i draństwa. Niestety stało się to za sprawą “synagogi szatana”, który walczy z Bogiem ojcowsko-macierzyńskim od stworzenia świata, kradnąc Mu i niszcząc wszystko (także tozsamość narodu wybranego) -- widzę, że nie czytał Pan opracowania pastora pochodzenia judaickiego Eli Jamesa:
  KRADZIEŻ TOŻSAMOŚCI http://gazetawarszawska.com/2012/09/09/od-kaina-do-chazarii/ , który podałam w ostatnim komentarzu -- może jest za trudny i nie może Pan powiązać wszystkich informacji w jedną całość. Biblistyka jest dziedziną obszerną i trzeba ją zgłębiać długie lata….
  Możemy o tym pogadać prywatnie, proszę podać swój e-mail -- napiszę, co wiem, gdyż zgłębiam to, jako katoliczka, od 45 lat. Pozdrawiam. Maria F.

 6. dziadkjack 01/05/2013 at 11:51 #

  mariaf 01/05/2013 at 10:19 # “…lepiej żeby Pani nie odpowiedziała na moje pytania, niż miała zacząć mysleć” — to ma być komplement z szacunku do kobiety?
  Nie wiedziałam, że jeszcze nie zaczęłam:) M.F.

  Przepraszam za moje niefortunne sformułowanie, chciałem uchronić Panią od przyjęcia mojego “wolnomyslicielstwa”, bo to mogłoby Pani utrudnić życie.
  Unikam ujawniania e-mailu, bo póżniej miewam tak zapchaną skrzynkę, że tracę ze smieciami rzeczy ważne.
  Pani Mario, doceniam to, że jest Pani wierzącą katoliczką i patriotką, drażni mnie Pani biernosć,
  Ja jestem byłym katolikiem, patriotą, obecny Kosciół uważam za opanowany przez żydomasonerię, lecz staram się wspierać te resztki katolików, które w nim jeszcze działają -- bo nie ma w Polsce żadnej innej organizacji, poza Kosciołem, która byłaby choć potencjalnie zdolna do zastopowania procesu palestynizacji Polski.
  Możliwe, że te nasze wspólne wartosci mogą bardziej przydać sie na Forum Stanisława Michalkiewicza, zaczynając od wątku: “Czy Kajfasz nabił goji w chrzescijaństwo?”

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?p=335148#p335148

  a najważniejsze jest to, że tam można, ewentualnie skorzystać z “prywatnej poczty” do przekazania informacji poufnej, takiej jak adres emailowy.

  Nie miałem dzis czasu na przeczytanie “Kradzieży tożsamosci”, zrobię to zaraz jutro, dziękuję za link.

  Pozdrawiam
  dziadek Jacek

Trackbacks/Pingbacks

 1. Maria Flis: Bóg zapłać… | Polska Walcząca & Stop Syjonizmowi - 02/05/2013

  […] Za: http://gazetawarszawska.com/2013/04/28/maria-flis-bog-zaplac/ […]

 2. Maria Flis: Bóg zapłać… - Wolna Polska - Wiadomości - 13/09/2013

  […] Za: http://gazetawarszawska.com/2013/04/28/maria-flis-bog-zaplac/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE