Armia starszych braci Karola Wojtyły

21.4.13  World community becoming sick of Israeli crimes: Mark Glenn

Mark Glenn: Świat ma dosyć izraelskich zbrodni

http://www.presstv.ir/detail/2013/04/21/299460/world-becoming-sick-of-israeli-crimes/

SC/JR – 21.04.2013

tłumaczenie Ola Gordon

Interview with Mark Glenn

Download | Embed

Analityk Mark Glenn mówi, że trwające od 60 lat izraelskie zbrodnie bez żadnej  odpowiedzialności przeciwko prawom człowieka wyprodukowały byt rasistów i suprematystów, którego świat ma bardzo dosyć.

W tle tego filmu są strzelający izraelscy żołnierze, kiedy przechodzą przez zamieszkałą przez Palestyńczyków dzielnicę, wykorzystujący jako żywą tarczę zakutego z kajdanki palestyńskiego chłopca. Grupy praw człowieka oskarżały Izrael we wcześniejszych przypadkach tego typu, twierdząc, że Izrael bezkarnie wykorzystuje palestyńskie dzieci jako tarcze.

Press Tv przeprowadziła wywiad z Markiem Glennem z Ruchu Solidarnościowego Półksiężyc i Krzyż [Crescent and Cross Solidarity Movement]. Poniżej tran skrypt tego wywiadu.

Press TV: Na pewno widziałeś to video, ja też je obejrzałem. Narusza tak wiele konwencji praw człowieka. Według niektórych jest to równoznaczne ze zbrodniami wojennymi. Chciałbym poznać twoją reakcję na ten temat.

Kuzyni wojtyly

Glenn: Każdy kto śledził wydarzenia w tej części świata przez ostatnich 60 lat wie, że nie ma w nich nic ani niezwykłego, ani nowego. To dosłownie jest codziennym wydarzeniem i niefortunnie dostaje bardzo mało uwagi czy oburzenia ze strony międzynarodowej opinii publicznej.

starsi bracia wojtyly

Starsi bracia Wojtyły – jako uzbrojeni żołnierze – chowają się za młodym palestynczykiem jako żywą tarczą

Gdyby te role się odwróciły, i byłoby to żydowskie dziecko w jakiejś części świata wykorzystywane jako żywa tarcza, a jednocześnie ostrzeliwano by bezbronnych protestantów, oczywiście wywołałoby oburzenie absolutnie jak tsunami pod względem decybeli. Ale oczywiście kiedy Izraelczycy tak traktują Palestyńczyka, to nie ma w ogóle żadnego hałasu.

Ale jednocześnie nie powinniśmy być tym zaskoczeni, bo kiedy masz do czynienia z politycznym bytem takim jak Izrael, rządzonym pewnymi zasadami religijnymi, które postrzegają Palestyńczyków jako bydło i nie-ludzi; to wszystko co możemy zrobić to spojrzeć na pewne twierdzenia pochodzące od izraelskich liderów religijnych takich jak rabin Ovadia Josef, który kiedyś nie-żydów porównał z osłami, których stworzono po to by służyli żydom, można zrozumieć, że ten rodzaj “mądrości” przechodzi na ludzi – dlaczego ma nas to zaskakiwać, kiedy wykorzystuje się ją w takich wydarzeniach jak w tym video?

Press TV: Powiedziałeś, że Izraelczycy robią to bezkarnie przez dziesiątki lat. Mam pytanie: co musi się stać, albo inaczej, co musi się zmienić by rozliczyć Izraelczyków z ich czynów i ciągłego naruszania praw człowieka?

Glenn: Cóx, uważam, że ta zmiana już się dokonuje. Dzięki takim rzeczom jak Internet i wzrastające zainteresowanie ze strony świata, który ma dosyć wojen, ma dosyć suprematyzmu, rasizmu. . . Dzięki internetowi i stacjom takim jak Press TV prawda w końcu wychodzi na jaw i czar zaczyna ustępować.

Według mnie to będzie długotrwały proces. To nasze wejście w ten bajzel nie trwało jeden dzień; na pewno nie wystarczy jeden dzień by się z niego wydostać; ale uważam, że tak długo jak będziemy przeć do przodu z wiadomościami takimi jak ta i z informacjami takimi jak ta, to w końcu świat się obudzi na te popełniane zbrodnie.

I świat w końcu przemówi jednym głosem i powie “koniec, nigdy znowu”, i wtedy zobaczymy koniec tego rodzaju oburzenia, i miejmy nadzieję, że wtedy świat zazna wreszcie pokoju.

 

Trackbacks/Pingbacks

  1. Armia starszych braci Wojtyły-Katza | Polska Walcząca & Stop Syjonizmowi - 23/04/2013

    […] Za: http://gazetawarszawska.com/2013/04/22/21685/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE