Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

 Cyprian Polak

1. Adolf Hitler – pochodzenie żydowskie w jednej czwartej (wedle niektórych źródeł w połowie) po dziadku Frankerbergerze

2. Osobisty lekarz Hitlera Theo Morell – pochodzenie żydowskie. Faszerował Hitlera zastrzykami ze strychniną, pevitinem i środkami odurzajacymi. Po wojnie przedstawił się Amerykanom ( i oddał w ich ręce) jako bojownik ruchu oporu (jako że truł Hitlera). Zdobył milionowy majątek, który pozostał nienaruszony.

3. Kochanka Hitlera Ewa Braun- pochodzenie żydowskie. Jej dwie siostry również zatrudnione były u żydowskich pracodawców.

4. Joseph Goebbels – pochodzenie żydowskie. Pochodził z rodziny hiszpańsko-holenderskich żydów. W szkole wołano nań „Rabbi”.

5. Hans Frank –  pochodzenie żydowskie. Syn żydowskiego adwokata z Bambergu.

Jako szef Generalnej Guberni uczynił ją „Judenfreii”.

6. Richard Heydrich –pochodzenie żydowskie w połowie. Główny wykonawca ostatecznego rozwiazania kwestii żydowskiej. Jego ojciec był żydowskim muzykiem, który w katalogu ze swego czasu występuje jako „Heydrich Bruno właściwie Suess”.

7.  Adolf Eichmann –pochodzenie żydowskie.

8. Alfred Rosenberg – główny ideolog nazimu. Pochodzenie żydowskie (szczegółów brak)  Urodził  się w Estonii.

9. Moses Pinkeles vel Trebitsch – Lincoln. Pochodzenie żydowskie. Finansował partię Hitlera i gazetę „Voelkischer Beobachter”.

10. Julius Streicher – żydożerca. Pochodzenie żydowskie.

11. Lanz von Liebenfels – pochodzenie żydowskie w połowie. Syn żydówki Hopfenreich, wydawca antyżydowskich zeszytów „Ostara”. (Na nich był właśnie znak swastyki w nieco zmienionej formie używany później przez partię nazistowską.) Zaszczepiał w Wiedniu swoje idee Hitlerowi. Jego główna teza brzmiała: My kontrrewolucjoniści przyznajemy Żydom prawo do utworzenia własnego państwa w Palestynie. Związał się z żydówką Liebenfels

……………………………………………………………………………………………………………

Trebitsch Lincoln do Hitlera:  Wie pan, z antysemityzmem będzie coś dopiero wtedy gdy Żydzi wezmą go w swoje ręce.  – To  pańskie?  – Nie to słowa malarza Liebermanna, Żyda jak jaMa rację, artysta, po prostu artysta.

………………………………………………………………………………………………………..

Sam Hitler znał trzydziestu – czterdziestu  „wspaniałych Żydów”, których albo całkowicie  zrównał z Niemcami, albo nadał im przywileje pół – Żydów. Tysiace pół –Żydów wyłączono spod wszelkich rygorów, co może wyjaśnić karierę Heydricha i Hansa Franka w SS oraz feldmarszałka Erharda Milcha w Luftwaffe Goeringa, wiadomo było bowiem że Heydrich i Milch są pół Żydami, a Generalny Gubernator Polski jest nawet pełnym Żydem”-  Hannah Arendt  (1906- 1975) – znana pisarka i filozof żydowski.

………………………………………………………………………………………………………….

Znak czaszki i skrzyżowanych piszczeli na mundurach gestapowców.  Skul and Bons  (czaszka i piszczele) organizacja w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie – zasłużona, prestiżowa, organizacja akademicka (korporacja akademicka), windująca swych członków do późniejszych karier.

 

 (-)Cyprian Polak

(Krzysztof Michałowski)

4 Responses to Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

 1. czajkowski 10/04/2013 at 16:23 #

  Elity? Teraz wezma sie za ceibie, bo nie przeczytales dokladnie Adolf Hitler Founder of Israel:

  http://sabbah.biz/mt/wp-content/uploads/2009/06/how_to_cook_a_gentile.jpg

 2. dziadkjack 10/04/2013 at 23:29 #

  Błąd w tytule, i to poważny.
  Już kilka lat temu prof. Shlomo Sand wykazał, że nie ma żadnego “narodu” żydowskiego.

  W pełni się zgadzam z p. Sand’em, podziwiam jego odwagę osobistą w rozgłaszaniu prawdy, przecież zdawał sobie sprawę z tego jak on sam będzie przez Żydów/żydów traktowany I jak jego wieloletnia praca będzie pomijana przez judmedia -- na jego przykładzie powinnismy pamiętać, że jest około 7000 honorowych, uczciwych ludzi, pomiędzy żydami/Żydami.

  Moja osobista opinia o reszcie: solidarna mafia, z lichwą w sercu i “skajfaszowanym” Nowym Testamentem w ręce, zagarnęła Swiat wszelkimi sposobami wysyłając goji do Nieba.

 3. KSC 11/04/2013 at 00:14 #

  Jak autor sie odezwie to może zechce zmienić

  “W pełni się zgadzam z p. Sand’em, podziwiam jego odwagę osobistą w rozgłaszaniu prawdy”

  Bohater dla gojów frajerów, napisał to co rabini kazali mu ogłosić to po to , aby łatwiej było przepędzić żydów do Polski, bo oni -- obecnie i chwilowo -- niby nie są oni żydami, a co jest bez znaczenia.

  U żydów bohaterów nie ma, są tylko tacy , którzy słuchają rabinów, albo są głusi, śmiertelnie głusi.

  KSC

 4. KSC 11/04/2013 at 15:35 #

  Nie jestem zalogowany w word press i nie wiedziałem jak to na szybko zrobić
  Jakby Pan mógł w moim imieniu dąc odpowiedź.
  “Owszem znam teorie iż nie ma narodu żydowskiego, wiem o pracach na ten temat, choć równocześnie nie uważam się za znawcę tych prac. nie jest to jednak treścią artykułu.
  Odnoszę się do powszechnej świadomości i do powszechnego nazewnictwa.
  Gdybym w tym artykule pisał że nie ma jednego narodu nie miałoby to sensu i tylko rozmywałoby sprawę.
  Ponadto koncepcja iż nie ma narodu żydowskiego nie jest koncepcją obowiązującą, nieomylną i ortodoksyjną albo i dogmatyczną
  pozdrawiam”

  (-)Cyprian Polak

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE