Ewa Kochanowska sprzeciwia się terminowi „wyklęci”.

+++

Ewa Kochanowska sprzeciwia się terminowi „wyklęci”

zabici zygmunt bauman

Żołnierze „Roja” zabici przez KBW

 

To żydzi mordowali Rycerzy Niezłomnych.

To żydzi, a nie „komuniści” napadli Polskę.

To żydzi mordowali Żołnierzy podziemia, którzy nigdy nie złożyli broni, a gdzie ostatni żołnierz został zastrzelony 1963 roku.

To żydzi narzucili Polsce prawo aborcyjne, które zabiło pół Narodu.

To żydzi, a nie kapitaliści wprowadzili w Polsce obecną „gospodarkę rynkową”  bez jakiegokolwiek pieniądza  i narzucili Polsce system bezwalutowego wykupu polskich rzeczywistych dóbr, za które płacą papierem, zwanym pieniądzem, ale bez rzeczywistej wartości. Rabują obecną Polskę z resztek jej zasobów i poddają ją likwidacji, wypędzają polskie rodziny z ich domów.

To żydzi napadając na Polskę i Polaków, kierują się wskazaniami Talmudu i rabują, mordują Polaków według tego prawa, a nie jest tak, że to żydzi są ofiarami „antysemityzmu” polskiego w drugiej wojnie światowej lub kiedykolwiek.

…………………………..

To Żydzi napadli na Naszą Świętą Ojczyznę, a nie Polacy na żydów i to oni wymordowali naszych Najwspanialszych, w tym zamordowali dziewczynę Inkę, symbol, „czubek góry lodowej”, polskich dziewcząt mordowanych lub gwałconych przez żydów.

……………………………

To żydzi….. można by tak wyliczać i na dodatek dołożyć jeszcze mordy rytualne,

…a co na to Polacy?

Co robią Polacy, aby odeprzeć ataki żydów i ich ukarać?

Żydzi, nawet depczą Polakom Święte Ołtarze Pana – od pięćdziesięciu już lat, a nawet i łacinę zamordowali, bo „język ten jest antysemicki”.

A co Polacy?

W szkole mały żyd, wśród małych Polaków, uczy się pisać i liczyć, i za każdym razem, kiedy stawia znak plus (+) przed oczami widzi komory gazowe, do których wpychają go jego rówieśnicy – Polacy z tej samej klasy – straszne cierpienie niewinnego małego żyda, który jest „inny”. To pogwałcenie żydowskiej wrażliwości religijnej, pastwienie się na traumą niewinnych, wykluczenie społeczne.

Zakazać znaku plus (+) – tak jak w Izraelu!

A co Polacy?

– Polacy siedzą cicho.

Czy nie ubliża męskiej godności to, że uwagę o niewłaściwości zwrotu „Żołnierze Wyklęci” musiała wnieść niewiasta, Ewa Kochanowska?  Wdowa po śp. Januszu Kochanowskim, który zaginął w drodze na Okęcie i prawdopodobnie został zamordowany.

Dlaczego tego nie powiedział żaden polski mężczyzna? A i zatem, zaraz i nie ciął w mordę tego bydlaka, który odważył się rzucić w twarz to plugastwo; „wyklęci”, naszym Świętym Bohaterom?

Wyklęci to znaczy przeklęci, a czy żyd może przekląć Polaka? Czy nad Wisłą żyje jeszcze jakiś Polak? Żyd może Polaka zabić, bo zbrodniczość jest naturą żyda i nikt nie robi tego lepiej, ale żyd Polaka przekląć nie może! To jest niemożliwe na mocy Prawa Niebieskiego! Polak – katolik chodzi w jarzmie Chrystusa Pana i tylko On jest władny do jurysdykcji nad Polakiem i Polską, a nie żyd!

Na naszych oczach Polska umiera. Kościół Święty – osamotniony nagle przez soborowego sowizdrzała, który częściowo zasłużył sobie na gorzką starość, a to tym, cóż uczynił w młodości, ale i (bądźmy przytomni) abdykował wg. planu, jaki sam mściwie zapowiadał jeszcze, jako malkontencki modernista soborowy – schodzi do katakumb.

A co Polacy?

Durni Polacy płaczą nad abdykacją, a która to sytuacja, czy nie jest niczym innym jak przyznaniem, racji osądowi sedevakantystow – od czasów Soboru nie ma Papieża.

Polacy obudzicie się. Wasi bracia zostali wymordowani, a ich pamięć jest ciągle znieważana, Polki są plugawione i sprzedawane do burdeli, generałowi – pilotowi, który sprzeciwiał się handlowi organami wyrwanymi Polakom został zamordowany w zamachu w Mirosławcu, biednym rodzicom zabierane są nowonarodzone dzieci, matki wynajmują zbrodniarzy, aby wsadziły ich dzieci do worka i utopiły w Wiśle.

Polacy, pozwalacie na to wszystko, bo siedzicie cicho tak jak kazano, posłusznie.

Ale to wszystko będzie Wam przypisane, Wam, a nie komu innemu, jako Wasza wina, …bo to Wy milczycie!

Milczenie jest zgodą, bo kiedy nawet nie byłoby oręża, to nawet okrzyk byłby bronią.

I to nie będzie tak, że Rycerze pozostaną „wyklęci” ale wyklętymi zostaną Polacy, który przyzwalają na to wszystko, a tym, który przeklnie Polaków będzie Chrystus, Pan Miłosierdzia, ale i Pan Gniewu.

Hańba milczącym baranom.

 

(-) Krzysztof Cierpisz

+++

4 Responses to Ewa Kochanowska sprzeciwia się terminowi „wyklęci”.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Ewa Kochanowska sprzeciwia się terminowi „wyklęci” - Wolna Polska - Wiadomości - 08/09/2013

    […] Źródło: http://gazetawarszawska.com/2013/03/03/ewa-kochanowska-sprzeciwia-sie-terminowi-wykleci/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE