Niewolnictwo, kontrola broni i żydowskie elity

Slavery, Gun Control and the Jewish Elites

Niewolnictwo, kontrola broni i żydowskie elity

http://www.darkmoon.me/2013/slavery-gun-control-and-the-jewish-elites-by-rehmat/

Rehmat 23.02.2013 / zdjęcia i nagłówki Lasha Darkmoon

źródło: http://rehmat1.com/2012/12/25/slavery-gun-control-and-the-jewish-elites/

tłumaczenie Ola Gordon

ss

Tabelka: Żydowska kontrola amerykańskiego niewolnictwa

kol. 1: nazwa statku               kol. 2: właściciel statku                      kol. 3: narodowość właściciela

 

“Aukcje niewolników przekładano jeśli wypadały w żydowskie święta. W XVII wieku w Curacao, jak również w koloniach brytyjskich na Barbados i Jamajce w XVIII wieku, żydowscy kupcy grali główną rolę w handlu niewolnikami. W rzeczywistości we wszystkich amerykańskich czy francuskich (Martynika), brytyjskich czy holenderskich koloniach, często dominowali żydowscy handlarze” – rabin Marc Lee Raphael, “Żydzi i judaizm w USA: dokument” [Jews and Judaism in the United States: a Documentary Work].

Abraham Foxman, dyrektor ADL, pastora Louisa Farrakhana, szefa Nation of Islam, nazwał antysemitą, dlatego, że ten skrytykował najnowszy film Stevena Spielberga “Lincoln”, w którym Spielberg zignorował fakt, że elity żydowskie finansowały obie strony w amerykańskiej wojnie domowej, i odegrali główną rolę w afrykańskim handlu niewolnikami, z którym chciał skończyć znienawidzony prezydent Abraham Lincoln (1809-1865).

Rabin Isaac M Wise w panegiryku na cześć prezydenta Lincolna powiedział:

“Opłakiwany prezydent Lincoln sam uważał, że jest kością z naszej kości i ciałem z naszego ciała. Uważał się za potomka hebrajskich przodków. Tak powiedział w mojej obecności”.

Hollywoodzki reżyser Steven Spielberg jest założycielem Shoa Foundation. Skarciło go kilku żydowskich badaczy za wymyślanie sensacyjnych opowieści [sensational stories] w celu promowania syjonistycznej wersji “6 milionów ofiar”. Żeby wykazać uścisk żydowskiego lobby na amerykańskiej polityce, film “Lincoln” pokazano 16.12.2012 w amerykańskim Senacie.

Według badań przeprowadzonych przez Nation of Islam, Żyd Erlanger pożyczył Konfederacji $7 mln (obecnie ok. $125 mln). Zrobił to przez żydowskiego prawnika i właściciela niewolników z Luizjany o nazwisku Judah P Benjamin, który był wiceprzewodniczącym Konfederacji i jej sekretarzem wojny. Znany był jako “mózg Konfederacji”. Żyd Benjamin był tak ważny dla posiadaczy niewolników, że jego twarz umieszczono na ich pieniądzu.

Widocznie Judah Benjamin nie przeszedł przez casting Spielberga, bo nie ma go w filmie!

Benjamin musiał uciekać z Ameryki, zabierając ze sobą ogromną ilość bel bawełny, żeby finansować swój ekstrawagancki styl życia na uchodźstwie. Po wojnie dochód ze sprzedaży zebranej przez niewolników bawełny zainwestował w nową organizację, grupę terrorystyczną, zdziwicie się, znaną jako Ku Klux Klan!

Kolejnymi członkami żydowskich elit, których brakuje w filmie Spielberga są: pierwszy żydowski senator Ameryki David Yulee (Floryda), fanatyczny zwolennik afrykańskiego niewolnictwa i czystek etnicznych tubylczych Indian; żydowski bankier i prezes Partii Demokratycznej August Belmont; i nowojorski rabin Morris Raphall, który pomagał i podżegał właścicieli niewolników ogłaszając publicznie, że sam Bóg opowiadał się za niewolnictwem!gws

Spielberg chce byśmy uwierzyli, że głównym problemem Lincolna byli Murzyni, ale Lincoln miał wiele kłopotów z ówczesnymi Żydami. Członek rządu Lincolna  główną żydowską organizację, B’nai B’rith, faktycznie uznał za “nielojalną organizację [która] pomaga zdrajcom”. (Artykuł Nation of Islam tutaj: here)

    Żydowski handlarz niewolnikami

“Sam Bóg opowiada się za niewolnictwem” – rabin Morris Raphall

Tzw. historyczny film Spielberga “Amistad” również opowiadał o murzyńskich niewolnikach. Film obwinił białych chrześcijan za handel prawie 100 mln afrykańskich niewolników, z których do krajów zachodnich dotarło tylko 10 milionów, pozostali zginęli w czasie podróży.

Poza tym, że Żydzi byli królami w handlu niewolnikami, fakt który Spielberg wygodne pominął, żydowski historyk Edward Bristow w książce z 1982 roku “Prostytucja i uprzedzenie” [Prostitution and Prejudice] napisał, że żydowskie elity brały udział w zupełnie innym rodzaju niewolnictwa: niewolnictwie seksualnym.gws2

Od wieków Żydzi wykorzystywali białe kobiety i dzieci w niewolnictwie seksualnym i przemyśle prostytucyjnym i byli głównymi właścicielami najbardziej wystawnych burdeli w całej Europie. Pozornie ogromna liczba prostytutek w tych burdelach to Żydówki, zwabione w sieć degradacji seksualnej przez żydowskich współbraci. [Więcej tutaj: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/slowianskie-niewolnice-w-rekach-zydowskich-panow/zydzi-i-seks/]

Kolejny artykuł na ten temat dra Williama Pierce’a here.

  Zniewolone dzieci-prostytutki

Od czasu niedawnej strzelaniny w Sandy Hook, która, jak mówi republikański polityk Michael Harris, była dziełem izraelskiego szwadronu śmierci, organizacje żydowskie razem z Barackiem Obamą prowadzą kampanię popierającą kontrolę broni. [Israeli death squad]

11 grudnia 2011 roku, żydowski dziennikarz amerykański Max Blumenthal napisał w libańskim dzienniku Al-Akhbar, że amerykańskie służby bezpieczeństwa są całkowicie opanowane przez lokalnych agentów izraelskich. I to może być przyczyną tego, że żydowskie grupy uważają, iż broń w rękach Amerykanów stanowi poważne zagrożenie dla ich dominacji w amerykańskim rządzie i organach ścigania.

Adam Bilzerian napisał 22 grudnia, że nawet po ich doświadczeniach z czasów nazizmu, kiedy Żydzi nie mieli pozwolenia na posiadanie broni, żydowscy Amerykanie są najgłośniejszymi propagatorami kontroli broni.

W rzeczywistości każdy przepis o broni w Ameryce wprowadzali lub sponsorowali żydowscy prawodawcy – od reprezentanta Emanuela Cellera (1968) do senatorów Lautenberga i Feinsteina (2005). Artykuł here.

gws3

Bolszewiccy zabójcy żydowscy. Według Sołżenicyna, zamordowali 66 milionów chrześcijańskich Rosjan w latach 1917-53 (Zob. HERE).

DLACZEGO  ŻYDZI  CHCĄ  “KONTROLI  BRONI”  W AMERYCE?

DLACZEGO?

DLACZEGO  KONTROLA  BRONI  JEST  DLA  ŻYDÓW  TAK  WAŻNA?

 gws4

Arnon Soffer, doradca Ariela Sharona tłumaczy jak istotne dla Żydów jest

zabij. . . i zabij. . . i dalej zabijaj.

 

——————————————-

link 1 do ‘niewolnictwa’

French Jew: ‘See my Shoah Sherlockholmised’

Francuski Żyd: ‘Zobaczcie  mój  zszerlokholmizowany  szoa’

http://rehmat1.com/2011/09/24/french-jew-see-my-shoah-sherlockholmised%E2%80%99/

24.09.2011    tłumczenie Ola Gordon

Amerykańscy i unijni [UE] ambasadorzy opuścili salę podczas przemówienia prezydenta Iranu, dra Ahmadineżada, określając go jako ‘anty-zachodni’, ponieważ odrzuca holokaust (liczbę 6 mln). Ahmadineżad powiedział, że skoro Niemcy dokonali holokaustu, to dlaczego Palestyńczycy mają płacić za zbrodnię, której nigdy nie dokonali.

Hollywoodzki reżyser Steven Spielberg jest założycielem Fundacji Szoa. Organizacja ta zbiera osobiste opowieści ocalałych z holokaustu i rzekomo innych naocznych świadków. I właśnie teraz, ponad 160 członków ONZ mówią ‘dosyć’ o ludobójstwie i wypędzeniu 9 mln rodowitych palestyńskich muzułmanów i chrześcijan przez europejskich Żydów okupujących Palestynę. Ale rządy zachodnie i grupy żydowskie nazywają to antysemityzmem.

Ostatnio Spielberg ogłosił we francuskiej TV, że wyleje propagandę holokaustu na niemieckie szkoły, a opowieści ‘świadków’ będą mogły przekonać Niemców, że naziści wymordowali 6 mln Żydów.

Zdyskredytowany hollywoodzki producent Mel Gibson ogłosił, że zamierza nakręcić film by uczcić żydowskiego bohatera Judę Makabeusza. Ale jego gestu ‘chrześcijańskiej dobrej woli’ nie przyjmuje Abraham Foxman, dyrektor ADL, który nazwał to ‘parodią’, a Marvin Hier od Szymona Wizentala powiedział, między innymi, że to byłoby tak jakby ‘biały rasista próbował grać Martina Lutra Kinga. Jest to tylko obraza Żydów’.

Po wysłuchaniu demagogii Stevena Spielberga o Szoa, dr Roger Dommergue Polacco de Menasce, francuski historyk żydowski, napisał do niego list otwarty.

“Czuję iż moim obowiązkiem jako Żyda i po 20-letnim badaniu historycznej sprawy holokaustu, zwrócić ci uwagę na fakty. Fakty są bardzo uparte i skoro nikt nie może im zaprzeczyć, naszych genetycznych braci doprowadzono do wymuszenia na obrzydliwych politykach uchwalenia stalinowsko-orwellowskich praw zakazujących mówienia czegokolwiek odnośnie dogmatu o “6-milionach-komór-gazowych“, ostatecznie zredukowanych do wiecznego kultu tej alchemii.

W przypadku nieuszanowania milczenia i kultu mitu, podlegasz karze grzywny lub więzienia lub obu. Prof. Faurisson, który bada ten temat przez 20 lat, został praktycznie zamordowany. Jest to zupełnie niedorzeczne, ale oddaj policję i sądy we wszystkich krajach panu Lévy, i to już nie będzie niedorzeczne: to jest  XX wiek!

W związku z tym te prawa są absolutnym dowodem na fałsz, zanim zbadamy niedorzeczności arytmetyczne i techniczne. Nie, nie znajdziesz ANI JEDNEGO świadka, który widział rzeź 6 milionów. Nie znajdziesz ANI JEDNEGO świadka komór gazowych z cyklonem B dla eksterminacji 1.000 czy 2.000 za jednym razem, obok krematoriów. Zobacz moją pracęSzoa zszerlokholmizowany“: jest to podsumowanie 20-letnich badań tej kwestii. ‘Mit o 6 milionach komór gazowych’ jest arytmetycznym i technicznym nonsensem.

Prawdę mówiąc wycie, biadolenie, Szoa biznes, 50 lat po wojnie, jest obrzydliwe i poniżające: jest to haniebny wstyd. Żaden naród w historii nigdy nie lamentował z powodu strat 50 lat po wojnie, nawet jeśli są to straty prawdziwe i realne. Nawet gdyby 6-milionów-komór-gazowych były prawdą, byłby to dyshonor by podnosić taką wrzawę i pompować tak dużo pieniędzy wszędzie: kim byli lichwiarze Republiki Wejmarskiej? Wiesz to równie dobrze jak ja. Jest tak tym bardziej, jeśli wiemy, że 6 milionów to ogromna przesada, i że komory gazowe z cyklonem B są niemożliwością techniczną. (zob. Proces Degesch – Degesch Trial in 1949)

W rzeczywistości w niemieckich obozach zmarło 150.000 lub 200.000 Żydów na skutek tyfusu czy głodu. Wielu innych zmarło, ale jako wojownicy walczący z Niemcami, którym my, Żydzi, wypowiedzieliśmy wojnę w 1933! (Hitler miał alergię do hegemonii złota i dolara: dlatego mógł dać pracę 6 milionom bezrobotnych, zanim zaczęły funkcjonować niemieckie fabryki broni!) Czy znasz opublikowaną wtedy książkę napisaną przez naszego genetycznego brata Kaifmana: ‘NIEMCY  MUSZĄ  ZGINĄĆ’? [Germany Must Perish]

Wiemy o tym, że w ZSRR wymordowano 80 milionów Gojów, w systemie politycznym całkowicie żydowskim, od Marksa i Warburga, do Kaganowicza, Frenkela, Jagody – egzekutorów. Wiemy o tym, że po 1945 roku Amerykanie i Rosjanie zabijali i gwałcili niemieckie społeczności w całej Europie, od Litwy do Albanii.

Wiemy o tym, że zagłodzono na śmierć 1,5 miliona niemieckich więźniów wojennych (kilka lat temu opublikowano słynną książkę, ale ignoruje się ją do dzisiaj). Poniżej francuski tekst rabina: ‘Rabin przyznaje się do winy’ [A rabbi pleads guilty]: niestety, nie mam ani niemieckiego oryginału, ani angielskiego przekładu. Przetłumacz go sobie. Rabin potępia żydowskie zachowanie w Niemczech 50 lat przed nazizmem i usprawiedliwia pojawienie się Hitlera.

Jeśli chodzi o krzywdy jakie wyrządziliśmy ludzkości, nie rehabilitują ich absolutnie ani twoje wspaniałe filmy, ani wirtuozeria Jehudi Menuhina, ani bomba neutronowa ST Cohena, napisałem o tym książkę na podstawie tekstów autorstwa ważnych Żydów, którzy są czymś dużo powyżej antysemickich tekstów kiedykolwiek napisanych przez Goja. Simone Weil napisała tragiczne podsumowanie: ‘Żydzi, ta garstka wypędzonych ludzi, była powodem wypędzenia całej ludzkości’. I George Steiner: ‘Przez 5.000 lat zbyt dużo mówiliśmy: słowa śmierci dla nas i dla innych’.

Wiemy o tym, że w czasie ostatniej wojny zniszczono wszystkie niemieckie miasta o populacji większej niż 100.000 ludzi, z kobietami i dziećmi: milczenie o tym prawdziwym holokauście. Jeśli zastanowimy się nad drogą jaką idzie Szoa biznes, to co zamierzasz zrobić w Niemczech jest faktycznie najpewniejszym sposobem nazbierania ogromnych antyżydowskich uczuć, których eksplozja będzie unikalna w historii.

Naszym zachowaniem powinna być dyskrecja i umiarkowanie: reszta to samobójstwo. Żaden ‘mondializm’, żadne orweliańskie prawa ‘zbrodni myślenia’ nie zapobiegną wybuchowi antysemityzmu: zrobi to JEDYNIE  NASZE  zachowanie. To co ty robisz i całe biadolenie i pompowanie pieniędzy, to tylko może do tego zachęcić. Antysemityzm osiągnie poza rozsądkowe proporcje, jeśli może mieć racjonalne.

Wiem, że praktycznie niemożliwe jest zbadanie naszej skłonności do spekulacji, i że tylko zniesienie obrzezania w ósmym dniu (nasz partykularyzm pochodzi z zakłócenia 21 dni pierwszego pokwitania, które zaczyna się dokładnie w ósmym dniu), to przynajmniej musimy próbować uniknięcia takich błędów, jak ten który zamierzasz zrobić w Niemczech, a który będzie przerażający.

Jestem wielkim fanem twoich filmów (oprócz “Listy Szyndlera”: zapytaj jego żonę i prawdziwą rzeczywistość historyczną, ale to drobny błąd). Mam nadzieję, że przemyślisz to co ci wysyłam i  uciekniesz od szaleństwa większości naszych genetycznych braci. Zawsze ci odpowiem, jeśli będziesz na tyle uczciwy by do mnie napisać”.

 

Trackbacks/Pingbacks

  1. Niewolnictwo, kontrola broni i żydowskie elity - Wolna Polska - Wiadomości - 08/09/2013

    […] Za: http://gazetawarszawska.com/2013/02/24/niewolnictwo-kontrola-broni-i-zydowskie-elity/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE