Zygmunt Jankowski: Polska w dialogu żydami i tego skutki

Polska w dialogu żydami i tego skutki.

Czytając ten tekst, http://gazetawarszawska.com/2013/01/21/dzien-judaizmu-w-kosciele-zdrajca/ jestem zadowolony, bo zostały przyjęte moje upomnienia; aby słowo żyd pisać w środku zdania małą literą.
Nie dziwię się zachowaniom judaszów w kościele, gdyż potocznie mówi się o  takich istotach, że są po tych samych pieniądzach. Użyłem słowa istoty, ponieważ  Jezus mówił do nich, że są dziećmi diabła. Jest tak w ew. św Jana rozdział 8 –  spór Jezusa z żydami.

Rzekł do nich Jezus: Gdyby Bóg był waszym ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. (Jn 8:42-45)

Powyższe słowa Jezusa z pewnością należą do najważniejszych przesłań Jego Nauki. Słowa te są jednoznaczne, i w żadnym wypadku nie można interpretować, że Jezus miał na myśli abstrakcyjne „Zło” drzemiące w ludzkim umyśle.

Obecnie ukazuje się często tekst poprawny politycznie, wyszukuje się interpretacji jak Falandysz o wypowiedziach Wałęsy. O zbrodniarzach wojennych mówi się naziści, co odnosi się głównie do Polaków, co powiedział podczas wręczaniu medalu dla Polski na ręce żyda, Pan Obama.

Karol Wojtyła wybrany był na papieża, gdy wyboru już dokonano na zjeździe biskupów w Argentynie i dlatego w kościele katolickim nastąpił rozłam. W kościele było dwóch papieży a w tajemnicach fatimskich jest o tym wspomniane, że przejmie władzę Lucyfer  i omami blichtrem wyznawców Jezusa. Jak zawsze w kontaktach z potomkami diabła doznają najwięcej krzywd, ci co takim istotom pomagają i przyjmują ich z litości do domu.
Polacy zapatrzeni w “bóstwo” Karola Wojtyły wyzbyli się dorobku kilku pokoleń i zostali z niczym, rozbici społecznie, bez szkół nauki zawodów i bez pracy. Eksmitowano Polaków z własności za fikcyjny dług i bez możliwości obrony w skorumpowanym sądzie.
Z własności, gdyż nabyli takie prawo przez zasiedzenie i mieszkanie o wartości 200 tys. kradnie się za dług np. 7 tys. Dlaczego tym ludziom nie wypłaca się kwoty pozostałej?
Dlaczego katolicy śpiewają kolędy o dziecięciu Jezus w zimnym żłobie a nie zauważają, że On jest w nas i wyrzucamy Chrystusa na bruk a młodzieży zgotowaliśmy los tułacza.
Czy hierarchowie kościoła, chociaż w jednym przypadku na 600 tys. eksmitowanych rodzin zajęli jakieś stanowisko?. Można powiedzieć “tak” wyrzucając Karmelitanki. Czy 15 milionów dla których nie ma pracy w Polsce i 2 miliony eksmitowanych nie robi wrażenia? Przecież takiej eksterminacji nie dokonali okupanci Polski – Hitler ze Stalinem łącznie.

Atak odbywa się na wszelkich frontach, jak w apokalipsie i bez znamienia człowiek nie może funkcjonować, to znamię to nr PESEL, kod na produkcie i w banku.
Koszty kontroli wielokrotnie przewyższają zyski a wszelkie ulgi dla wybranych muszą pokrywać Polacy, nie będący w układzie szalbierców.

(-)Zygmunt Jankowski

Trackbacks/Pingbacks

  1. Zygmunt Jankowski: Polska w dialogu z żydami i tego skutki - Wolna Polska - Wiadomości - 05/09/2013

    […] Źródło: http://gazetawarszawska.com/2013/01/23/zygmunt-jankowski-polska-w-dialogu-zydami-i-tego-skutki/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE