Najnowsza żydowska hucpa

Latest Jewish chutzpah

 

Najnowsza żydowska hucpa

http://johnfriendsblog.blogspot.fr/2012/10/latest-jewish-chutzpah.html

2.10.2012        tłumaczenie Ola Gordon

 

Jest absolutnie niesamowite, jak zorganizowane interesy żydowskie mogą pokazywać siebie jako “ofiary” by zdobyć sympatię opinii publicznej i kontrolę narracji historycznej praktycznie w każdej sytuacji. Mistrzowie oszustwa i PR, Żydzi ciągle ‘przędą’ fakty i zniekształcają historię by odpowiadała ich planom.

 

gazeta-warszawska z

Oj, współczujcie mi, gazowano mnie trzy, nie, sześć razy!

 

Żydzi ze swoimi marionetkami popełniają oburzające zbrodnie wojenne i inne okrucieństwa przeciwko Niemcom, Japończykom i narodom ze wschodniej Europy, i obwiniają Niemców za “holokaust” Żydów w II wojnie światowej. Izrael i żydowscy zbrodniarze w mediach, rządzie i w sektorze prywatnym planują, dokonują, tuszują i korzystają z 11 IX, i obwiniają “muzułmańskich ekstremistów” żeby rozpocząć swoja Żydowską Wojnę z Terrorem przeciwko narodom Bliskiego Wschodu.

 

Przenosząc własne zbrodnie i perfidie na swoich wrogów przez wykorzystywanie kontroli masmediów i Hollywood, oprócz niekończącego manewrowania i pobłażania zorganizowanych żydowskich organizacji lobbingowych i grup interesów, Żydzi z pewnością żyli zgodnie z ponadczasową charakterystyką ich przez Adolfa Hitlera jako posiadających “nieograniczone zdolności do fałszu”.

 

Dlatego uważam, że nie powinno nas dziwić, gdy dowiadujemy się, że Żydzi ostatnio rozpoczęli kampanię przedstawiania się jako “ofiary” założycielskie Izraela. The Christian Science Monitor pisze: “Ponad 60 lat od założenia Izraela na Bliskim Wschodzie wystąpiły dwie fale uchodźców, izraelski rząd rozpoczął kampanię przekonywania świata, że nie tylko Palestyńczycy cierpieli w początkowym okresie istnienia Izraela.

 

Napotykając potężne siły przekształcające Bliski Wschód – łącznie ze wzrostem antysemityzmu, powstającym arabskim nacjonalizmem i wzmacniającym się ruchem syjonistycznym – około 856.000 Żydów od Maroka do Iranu zmuszono do opuszczenia swoich krajów zamieszkania. Większość z nich osiedliła się w Izraelu.

Częściowo z powodu nałożenia drakońskich praw arabskich po ogłoszeniu niezależności Izraela w 1948 roku, ci arabscy Żydzi pozostawili po sobie aktywa w wysokości około $700 milionów (obecnie ok. $6 mld). Według jednych szacunków, to wynosi około dwa razy tyle, co utracone palestyńskie aktywa.

Teraz Izrael żąda by te straty uznano i w jakiś sposób rekompensowano. Robiąc to, kampania dotyka jednej z najwrażliwszych ran Palestyńczyków, odczuwanych od założenia Izraela w 1948 roku: ich prawa powrotu na tereny i do domów pozostawionych w latach 1948-1949, kiedy uciekło lub Izrael wypędził co najmniej 750.000 Palestyńczyków.

Nieważne jest to, że żydowskie grupy terrorystyczne wysadzały w powietrze i terroryzowały siły brytyjskie by zmusić je do opuszczenia Palestyny w roku 1948, pozwalając zbrodniczym żydowskim frakcjom politycznym na działania w Palestynie, żeby ogłosić niepodległe państwo Izrael na palestyńskich terytoriach.

Nieważna jest polityka czystek etnicznych i brutalnego ludobójstwa realizowana przez żydowskie państwo, mające na celu zniszczenie i wyeliminowanie rodowitej populacji palestyńskich chrześcijan i muzułmanów.

Nieważne są setki tysięcy uchodźców i przesiedlonych Palestyńczyków, bezprawne przywłaszczenie palestyńskiej własności, ziemi i domów, i ogólny przewrót wywołany bezprawnej uzurpacji żydowskiego państwa.

Nieważne niezliczone wojny i barbarzyńskie kampanie militarne wszczynane i realizowane przez nielegalny żydowski rząd okupujący Palestynę.

Dla żydowskich suprematów i ich gojowskich zwolenników o martwych mózgach, to Żydzi byli prawdziwymi ofiarami założenia oszukańczego państwa Izrael, i faktycznie zasługują na kompensację.

Wierzysz w ten nonsens?

Oczywiście, Żydzi nadal obdzierają ze skóry niemiecki i inne wschodnio-europejskie rządy* “holokaustycznymi odszkodowaniami” i innymi płatnościami pieniężnymi za “stracone aktywa, ziemie i własności” europejskich Żydów w II wojnie światowej. Ciekawe, kiedy Niemcy, Rosjanie, Japończycy, Ukraińcy, Palestyńczycy i inne ofiary żydowskich zbrodni wojennych i złodziejstwa dostaną odszkodowania( ciekawe, że autor nie wylicza Polski jako największej ofiary II Wojny Światowej, a co jednoznacznie świadczy o tym, że Polacy nie dbają o swoje prawa – na płaszczyźnie informacji medialnych – przyp. red. Gazeta Warszawska).

*Jews demand compensation – For raping and murdering 100 million Europeans during Communism

 

Żydzi domagają się odszkodowania – za gwałt i mord 100 milionów Europejczyków w czasach komunizmu
http://www.jewishproblem.com/jews-demand-compensation-for-raping-and-murdering-100-million-europeans-during-communism/

29.12.2012

WASHINGTON (JTA) – Senacka Komisja Spraw Zagranicznych uchwaliła rezolucję wzywającą do zwrotu lub rekompensaty za żydowskie nieruchomości zajęte w czasach nazistowskich i komunistycznych.

Uchwalona w środę rezolucja wzywa kraje europejskie takie jak Polskę, Rumunię, Łotwę, Słowenię I Chorwację do zorganizowania “prostej, przejrzystej i terminowej procedury” zwrotu lub kompensaty za przejęte nieruchomości, oraz żeby sekretarz stanu sporządził zaktualizowany raport oceniający, czy te rządy “spełniły podstawowe standardy i najlepsze praktyki społeczności międzynarodowej”.

Rezolucję sponsorował sen. Bill Nelson z poparciem senatorów Bena Cardina i Sherroda Browna.

Nazywając ją jednym ze swoich “priorytetów”, Cardin powiedział: “W tej kwestii mamy już pewne sukcesy, ale to nie wystarcza, i kończy się czas dla ocalałych z holokaustu, którzy są starzy i często mają pilne problemy finansowe”.

Według Jerozolimskiego Centrum Spraw Publicznych, wartość  przejętych aktywów żydowskich na 2005 rok wynosiła $143 mld – 215 mld. Według wartości dolara w latach 1930 była to kwota $10 mld – $15 mld.

źródło: http://www.jta.org/news/article/2012/09/20/3107386/senate-committee-passes-jewish-compensation-resolution

4 Responses to Najnowsza żydowska hucpa

 1. mariaf 26/01/2014 at 11:49 #

  ( ciekawe, że autor nie wylicza Polski jako największej ofiary II Wojny Światowej, a co jednoznacznie świadczy o tym, że Polacy nie dbają o swoje prawa – na płaszczyźnie informacji medialnych – przyp. red. Gazeta Warszawska).

  Widać, że Gazeta Warszawska i inne emigracyjne publikatory polonijne nie spełniają swych podstawowych zadań! W Polsce nie ma wolnego polskiego rządu i mediów, które mogłyby działać na rzecz Polski i Polaków. Raz jeszcze proszę szanowną Redakcję o nieobwinianie Polaków za wszelkie zło w Polsce. Czy jesteście agenturą wpływu, mającą za zadanie upokarzanie swej byłej Ojczyzny, która was wykarmiła, wykształciła i pozwoliła spokojnie ją opuścić, jak starą, steraną , nie dającą sobie rady więc już niepotrzebną Matkę? Maria Flis

 2. KSC 26/01/2014 at 12:35 #

  Uderza Pani w fałszywy dzwon.

  KSC

  • mariaf 26/01/2014 at 22:53 #

   “co jednoznacznie świadczy o tym [?], że Polacy nie dbają o swoje prawa – na płaszczyźnie informacji medialnych” -- to niedoinformowanie lub celowe oszczerstwo:

   O TRIDUUM NIEPODLEGŁOŚCI EUGENIUSZ SENDECKI W XX-LE…
   http://www.youtube.com/user/EugeniuszSendecki71

   26 lipca 2013, godz. 19:33, Teneryfa. Wypowiedź Eugeniusz Sendeckiego.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Najnowsza żydowska hucpa - Wolna Polska - Wiadomości - 05/09/2013

  […] Za: http://gazetawarszawska.com/2012/12/31/najnowsza-zydowska-hucpa/ […]

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE