Prof. Zbigniew Dmochowski; Drodzy Rodacy w Polsce i poza Polską!

Drodzy Rodacy w Polsce i poza Polską!

Posted on

Drodzy Rodacy w Polsce i poza Polską!

Szanowni Członkowie Wspólnot Chrześcijańskich  w Polsce

i poza Polską!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia 2012. Po nich nadejdzie

Nowy Rok 2013.

Dla Polaków i wszystkich chrześcijan w Polsce i na świecie był kolejnym rokiem, w którym zło było często tolerowane.

Tragicznym skutkiem tego stał się haniebny zamach  na CUDOWNY OBRAZ MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

W związku z tym, życzę wszystkim wierzącym i niewierzącym, aby rok 2013 stał się rokiem zwycięskiej  walki ze złem we wszelkiej formie w obszarze polityki, kultury, edukacji, nauki, gospodarki, prawa i ekologii.

W walce tej nie powinniśmy prześladować  nawet  największych grzeszników, ale modlić się za nich i nakłaniać ich do nawrócenia się , polegającego na porzuceniu służby  złu  i przejście  na służbę dobru.

Szczęść Boże,

Z poważaniem

Zbigniew Dmochowski

http://dmochowskiz.gazetawarszawska.com/

 

6 Responses to Prof. Zbigniew Dmochowski; Drodzy Rodacy w Polsce i poza Polską!

 1. Wojtek 29/12/2012 at 00:46 #

  Dmochowskiemu przewraca się wszystko w umyśle. Jeśli jest to w związku ze starczym wiekiem to można to uznać za normalne i pozostaje faktycznie tylko modlić się za niego. Jeśli to nie jest w związku z wiekiem to nie dziwię sie że namawia i liczy na wybaczanie. Niech sobie dalej gawiedź nie wie wybaczanie czego i przez kogo. Napewno zostanie wybaczone nieudolne usiłowanie zniszczenia obrazu Matki Boskiej. Poprawią sie/nawrócą się następnym razem. Stale stają się być bardziej skutecznymi.

  • KSC 29/12/2012 at 02:12 #

   Zatraciliśmy my wszelkie proporcje, bandzior ma już wybaczone, zanim jeszcze będzie złapany.
   dobroć , która czyni zło i tolerancja , która zniewala.

   Zapraszamy do złego.

   KC

 2. zuza 30/12/2012 at 11:16 #

  Kiedy wejdziecie do tamtego świata, nie istnieje czas i możecie rozmawiać z kimkolwiek się chce, a nawet ze wszystkimi naraz. Gdy wkracza się w bezczas i staje zdalnym obserwatorem ( zdalne widzenie) po opuszczeniu ciała -- w zmienionym stanie świadomości, czy w medytacji -- odnajdujemy się w bezczasowej, nieskończonej rzeczywistości, gdzie ludzie mogą się ze sobą komunikować. Bylibyście zaskoczeni ilością informacji, które są tam dostępne. Mówi się w tym kontekście o Kronice Akaszy. Ona naprawdę istnieje. Znajdują się tam wszystkie informacje, nie tylko te dotyczące przeszłości, bo tak naprawdę nie ma ani przeszłości ani przyszłości -- istnieje tylko wieczne TERAZ. Kiedy zacznie się to ponadczasowe królestwo, po wejściu do tej nieskończoności, której jesteśmy częścią, wspomnienia innych żyją w nas. Pozbądź się strachu, nie ma się czego bać, jesteś nieśmiertelną, bezczasową istota, która ma zapewnioną przyszłość w pięknym i wypełnionym światłem Wszechświecie. Ludzie, na Boga , nie bójcie się. Zbierzcie wokół siebie tych, których kochacie, rozszerzajcie miłość i wchodźcie z odwagą w jutro, bo doświadczyliście już o wiele gorszego piekła. Miejcie nadzieję, kochajcie się i okażcie odwagę.

  Nigdy nie pokonamy Bestii jeśli stosować będziemy chrześcijańskie miłosierdzie do odwiecznych, śmiertelnych wrogów chrześcijaństwa. Właśnie dlatego zawsze przegrywamy.

  “W walce tej nie powinniśmy prześladować nawet największych grzeszników, ale modlić się za nich i nakłaniać ich do nawrócenia się , polegającego na porzuceniu służby złu i przejście na służbę dobru” -- prof. Zbigniew Dmochowski. Radzę szukać w Pismach Świętych wskazania naszego Boga, jak walczyć z Antychrystem, by go pokonać. I nie o miłowanie Szatana i jego dzieci tu chodzi. I nie o załganą postawę, gdy plują ci w twarz a ty mówisz, że deszcz pada. Są tam wyraźne, jednoznaczne wskazania jak, będąc zjednoczonymi w miłości do Stwórcy pokonać Siły Mroku.

 3. KSC 30/12/2012 at 12:58 #

  ZUZA

  ======================

  Tylko całość jest ciekawa ,
  Tylko z całości można wysupłać prawdę.

  Wiedziony Duchem Świętym , wygrzebałem stary link o starej książce:

  http://gazetawarszawska.com/2012/02/28/jan-venari-panowanie-chrystusa-a-nawrocenie-zydow/

  Warto poczytać i chyba trzeba cofnąć się w czasie , aby moc zrozumieć proste prawdy,
  bo przyszedł Sobór i wszytko zagłuszył.

  Pozdrowienia

  KC

 4. zuza 30/12/2012 at 16:48 #

  Dzięki za lekturę. Pozdrawiam -- PW (MEL) 1974-78

  • KSC 30/12/2012 at 20:28 #

   Och jaki ten świat mały

   zapraszam częściej

   K.Cierpisz

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE