George Freund: Dom przy ul. Yogananda

THE HOUSE ON YOGANANDA STREET

Dom przy ul. Yogananda

http://www.conspiracy-cafe.com/apps/blog/show/21161147-the-house-on-yogananda-street

George Freund – 18.12.2012

tłumaczenie Ola Gordon

gazeta-warszawska y1

 

 

Dom przy 36 Yogananda St., gdzie mieszkali Nancy i Adam Lanza, teraz aspiruje do statusu legendy. Media pokazały kilka rzekomych wersji. One nas zwodziły. Zawsze zwodzą. Ulicę nazwano od słynnego mistrza yogi, Paramahansa Yogananda. Teraz wiąże się ona z jedną z najgorszych zbrodni w amerykańskiej historii. Nawet wchodzi w sferę spisków z fenomenalnym wyczynem z użyciem broni, jakiego nie było od egzekucji w Dallas prezydenta Kennedy’ego. Ma to samo trawiaste wzgórze gdzie postacie uciekają w niepamięć. Ma dziwaczne aspekty tajemniczości, gdzie zaszyfrowane ostrzeżenia stanowiły część filmu The Dark Knight Rises [Mroczny rycerz powstaje]. Mapa pokazywała Sandy Hook i na niej były kolorowe oznaczenia przedstawiające nawet każdą z 28 ofiar według płci, wieku i lokalizację. [A map showed Sandy Hook]:

gazeta-warszawska y2

Na litość boską, na tej mapie pokazane jest nawet rozmieszczenie grup atakujących. I mój Boże, jest 28 oznaczeń, jedno dla każdej z ofiar!!!

Jest jeszcze gorzej: Zamordowano 6 dorosłych osób z personelu. Jest to 6 kwadratów na lewo od Strefy Ataku 4 [Strike Zone 4]. Zamordowano 20 dzieci: 12 dziewczynek i 8 chłopców. Jest 7 kółek wokół Strefy Ataku 4, i 5 na prawo od Strefy Ataku 3 [Strike Zone 3]. To razem 12 dziewczynek. Pozostałe kółka są wykonane linią przerywaną. Jest ich 8 dla każdego chłopca. Strefa Ataku 1[Strike Zone 1] to dom rodziny Lanza. Jest tam czerwone kółko wokół niebieskiego kwadratu. Dom Lanzów jest niebieski. Tam została zabita Nancy. Na lewo od Strefy Ataku 1 jest kwadrat w przerywanej linii wokół niego dla Adama. Jest to dokładna liczba ofiar i kombinacja.

To nie wydarzyło się pierwszy raz. Przed londyńskim atakiem terrorystycznym, w kanadyjskim dzienniku National Post opublikowano mapę londyńskiego systemu transportu. W masowych mordach występuje aksjomat, gdzie specyficzne morderstwo jest przykrywane wieloma zgonami. Nikt nie myśli o tym, że był tam główny cel i motyw zanika. Według mnie, w Londynie celem był Giles Hart. Został zabity w autobusie. On przekazywał pieniądze CIA przez Watykan dla Związku Zawodowego Solidarność w czasie zimnej wojny. Mapa miała tytuł War of the Worlds [Wojna światów]. Jej autorem był H G Wells. Giles był szefem towarzystwa H G Wells. Mapa pokazuje cmentarz i zmiażdżony pociąg. Opowiada o spisku:

gazeta-warszawska y3

To był policzek dla mnie z ostrzeżeniami. One są tam dla tych, którzy mają oczy, aby widzieć. A widzimy wiele. Snajper z obwodnicy zabił wielu. Uważam, że głównym celem była tu Linda Franklin, mózg za systemem InfraGuard FBI:

gazeta-warszawska y6

źródło: http://www.conspiracy-cafe.com/apps/blog/show/6744773-beltway-sniper-fort-hood-shootings-connected

Jego zdolność do wymiany informacji mogła zagrażać spiskowi 11 września. Dr Caraveo został zamordowany przez dr Hasana. Uważam, że dr Caraveo pracował w Guantanimo nad projektem mandżurskim. Miał biuro w Falls Church w stanie Wirginia, gdzie Linda został zastrzelona. Zabójcę wyeliminowano jak kaczkę w pętli. Pętlą była mapa strzelanin. W tym wszystkim jest pewien szablon.

W normalnym przypadku bez bogatej elity nie uważałoby się byłego męża Nancy, Petera, za podejrzanego. Miałby 289.000 powodów niechęci do płacenia co roku alimentów. Jest wiceprezesem militarnego kompleksu przemysłowego GE. Jest księgowym dla Ernst and Young. GE nie płaci żadnych podatków. Jego szefem jest Jeffrey Immelt, dyrektor wykonawczy GE. Figuruje na liście korporacyjnych doradców Obamy [corporate dole committee]. GE produkuje broń która zabija tysiące. W przypadku kłopotów miliony. Administracja Obamy dostarczyła broń meksykańskim gangom narkotykwym. Wykorzystano ją do zabicia agentów patrolu granicznego [poniżej]. Przerzucają braci-zabójców policjantów! Prokurator generalny Eric Holder był gotowy pozwolić na mordy i chaos na południu, żeby przepchnąć prawo ws. posiadania broni. Ale ich złapano. Nic się nie stało. Oni są NIETYKALNI. I to wiedzą. A gdyby zmienili miejsca? Faktem jest, że są zabójcami handlującymi bronią. To nie przejęzyczenie kiedy powiem, że to może się stać nieco bardzej na północ. Jest bezpośredni link od Petera Lanza przez jego szefa do Białego Domu.

gazeta-warszawska y7

Agent Brian Terry

gazeta-warszawska y8

Nicholas Ivie

Ci wspaniali oficerowie zostali zamordowani przez sługusów Obamy, jeśli nie przez niego samego. Oni są na liście podejrzanych. Wątpię by ktoś był na tyle odważny, by zająć się tą sprawą. Tam była grupa atakująca wyraźnie widoczna z helikoptera WABC. Wielu pilotów-świadków spada z nieba. Nie miej watpliwości, że nie będzie się oczekiwać, że spotka ich jakiś wypadek. Policjanci którzy znają ludzi na trawiastym wzgórzu mogą zginąć podczas służby. To miało miejsce wiele razy wczesniej. Bracia oficerowie nie pozolą na to by bracia-oficerowie ginęli na próżno. Bracia-oficerowie na pewno złapią zabójców policjantów. Oni są także sprawcami-zdrajcami-zabójcami dzieci.

Dom Lanza

gazeta-warszawska y1

W każdej normalnej zbrodni jest jakiś magiczny kawałek dowodu, albo jakaś podpowiedź, która pozwala rozwiązać sprawę. I tu też jest. Szukając informacji o ulicy znalazłem ją [While looking for information]. Budynek przy 37 Yogaganda St. zwrócił na siebie uwagę programu rządowego zwanego USA service. Jest to inicjatywa prezydenta. Więc handlarz broni-zabójca zakamuflował się w budynku po drugiej stronie ulicy od domu Lanzów. Co za niezwykły zbieg okoliczności, prawda?

gazeta-warszawska y4

góra – dom zabójcy, dół – dom ofiary

Wyraźnie widać budynek przy 36 Yogananda. Po drugiej stronie ulicy jest 37 Yogananda z USA service. Za tym domem jest dom nowo przybyłego obywatela brytyjskiego, który pracuje w finansach z IBM. Nawiasem mówiąc, IBM umożliwiła holokaust.[IBM made the holocaust] Jej maszyny policzyły notorycznych Żydów. To o tym cholernym militarnym kompleksie przemysłowym ostrzegał nas Ike [Eisenhower – OG]. Jest pod numerem 39. W szkole zamordowano syna Iana Hockleya. Czy w tym masowym mordzie mógł być ukryty jego główny cel? Narysuj linię przez ulicę i idziemy od zabójcy do inicjatywy Białego Domu do ofiary. A ci cholerni zabójcy policjantów biorą nas za głupków. . . Już to raz zrobili. Zostali złapani. Dlaczego uważasz, że nie mogliby tego zrobić ponownie? Tak, zapomniałem. To twój własny program kontroli umysłu [your own mind control program]. Jeśli nie wykorzysta się szablonu, że kiedyś żyliśmy szczęśliwie, nic nie dotrze. Zabójcy dzieci uciekną jak zabójcy policjantów. To mnie wkurza.

–          – –

The intended target of the London bombing

Zamierzony cel w londyńskich bombach

http://www.conspiracy-cafe.com/apps/blog/show/6844475-the-intended-target-of-the-london-bombing

George Freund – 26.04.2011

Na londyński zamach bombowy spojrzałem zupełnie inaczej. Poznałem osoby ofiar by zobaczyć czy był jakiś powód ich mordu. Uważam, że moją ofiarą jest Giles Hart. Miał koneksje  ze Związkami Zawodowymi Solidarność. Przez nie Watykan  prał brudne pieniądze CIA. Mówię tu o setkach milionów. Niewątpliwie była także śmierć Roberto Calvi. Spiskowcy mieli stanąć przed sądem. Giles pracował dla British Telecom, frontu dla brytyjskiego wywiadu. Przejęli jeden z największych tuneli podziemnych w Londynie, jak zimna wojna. Odwrotnie jak w przypadku polityków, agentów usuwa się w sposób agresywny. Przykro, Giles, za dużo wiedziałeś.

gazeta-warszawska y5

Giles Hart zdobył sobie zaufanie i szacunek polskiej społeczności. Champion ciemiężonych, po śmierci  7 lipca 2007 roku w wybuchu przy Placu Tavistock, Giles otrzymał jeden z najwyższych polskich honorów. Jechał do pracy w dzielnicy Islington autobusem linii 30.

Od roku 1989 pracował dla British Telecom, ale poza pracą interesowały go zupełnie inne sprawy. W latach 1980 był wybitnych zwolennikiem Solidarności, zwłaszcza kiedy w Polsce wprowadzono stan wojenny. Przez 37 lat był sekretarzem i przewodniczącym Polskiej Kampanii Solidarności (PSC), głównej grupy popierającej ruch Solidarności. Założył również Grupę na rzecz Praw dla Polskich Uchodźców [. . .]

Pozostawił żonę Danutę, 21-letnią córkę Marylę i 17-letniego syna Martina.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-12192771

 

 

No comments yet.

Leave a Reply

Intronizacja
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE